Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

4 kwietnia 2022 10:15
👁 102 (0,34 dziennie)

METIKAM Group

KONTAKT
MAPA
O NAS

Metikam to przedsiębiorstwo, które od dekad zajmuje się obróbką aluminium, metalu i stali. Firma dysponuje nowoczesnymi maszynami takich marek jak m.in.: Fanuc, Bystronic, Trumpf, Panasonic. Dobre zaplecze techniczne zakładu pozwala realizować następujące usługi: gięcie blach, hartowanie indukcyjne, obróbka metali, spawanie, cięcie laserowe, cięcie plazmowe. W ofercie firmy Metikam dostępne chwytaki samozaciskowe, konstrukcje aluminiowe, stojaki na płyty kamienne, urządzenia transportowe, trawersy, podnośniki próżniowe i wysięgniki.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
METIKAM Group Żarów
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Tech-Projekt Konrad Kaczmarczyk

Montażowa 3b, Bielsko-Biała (śląskie)

Najwyższą jakością i odpowiednią metodą obróbki metalu jest obróbka CNC. To urządzenie jest wyposażone w ostre narzędzie tnące, które nadaje metalowi pożądany kształt i rozmiar. Na tych maszynach dostępne jest frezowanie CNC o dowolnej skali i złożoności. Maszyny CNC używają specjalnego noża, który zapewnia ochronę przed przywieraniem i gromadzeniem się dużej ilości odpadów. Frezowanie CNC często wymaga użycia frezarki numerycznej. Eliminuje to wszelkiego rodzaju zarysowania, nierówności i defek ...... więcej »

Dodano 5 sierpnia 2018 12:57

👁 521 (0,32 dziennie)

Cięcie wodą Warszawa Waterjet POWER

Moszna Parcela 55A, Brwinów (mazowieckie)

Oferujemy usługę cięcia strumieniem wody. Nasza firma Cięcie wodą Warszawa Waterjet POWER jest bardzo dobrze przygotowana. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, jesteśmy w stanie dostać się do każdego materiału, z jakim zgłasza się nasz klient. Nie ma znaczenia czy to tworzywa czy aluminium albo stał. Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem, dlatego nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Zapraszamy.... więcej »

Dodano 23 września 2020 20:17

👁 202 (0,23 dziennie)

CNC - JET

CNC - JET

ul. Składowa 1, Łańcut (podkarpackie)

Firma CNC-JET oferuje profesjonalne usługi cięcia wodą z wykorzystaniem metody Waterjet. Ponadto oprócz tego z oferty usług wyróżnić możemy toczenie, frezowanie, spawanie, wyważanie oraz szlifowanie. Klienci przyjść mogą do nas z gotowymi projektami lub na ich życzenie zostanie on specjalnie wykonany z wykorzystaniem narzędzi CAD/CAM. Serdecznie zapraszamy.... więcej »

Dodano 19 września 2018 12:00
Aktualizacja 19 września 2018 12:05

👁 534 (0,33 dziennie)

PRZEDSIĘBIORSTWO MARMO G.K.K. Monetowie Spółka jawna

Proszowska 109, Bochnia (małopolskie)

Marmur to surowiec ceniony od wieków, który doskonale sprawdza się w wielu różnych branżach, także w wykończeniu wnętrz. Proponowane przez nasze przedsiębiorstwo płyty marmurowe idealnie sprawdzać się będą w wielu różnych przypadkach wszędzie tam, gdzie niezbędna jest trwałość, wysoka jakość oraz wspaniały wygląd.... więcej »

Dodano 15 kwietnia 2018 14:52

👁 773 (0,44 dziennie)

ABH MASZYNY | Trześniewski Waldemar

Świerszcza 78/80, Warszawa (mazowieckie)

ABH to firma, zajmująca się technologią i dostarczająca maszyny do przeróbki plastycznej.... więcej »

Dodano 8 października 2018 12:01

👁 558 (0,35 dziennie)

Milex

Milex - usługi CNC

Szklarniowa 34, Poznań (wielkopolskie)

Firma Milex świadczy kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali. W ofercie znajduje się frezowanie CNC, toczenie CNC i wiele innych usług. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Sprawdź!... więcej »

Dodano 29 czerwca 2020 11:07

👁 160 (0,17 dziennie)

SABU2 L. i A. Sasinowscy sp. j.

ul. Spokojna, Słupno, Wołomin (mazowieckie)

Sabu 2 to spółka, która specjalizuje się w produkcji i montażu systemów budowlanych oraz świadczy usługi cięcia wodą tzw. waterjet. Za sprawą swojego doświadczenia, fachowej technologii oraz skoncentrowaniu na troskach i potrzebach swoich klientów może zagwarantować im całkowite zadowolenie ze współpracy.

W zakresie produkcji i montażu systemów budowlanych firma dostarcza klientom fasady strukturalne, które umożliwiają stosowanie dodatkowych wypełnień, na przykład ze szkła czy ... więcej »

Dodano 5 października 2015 14:57

👁 1582 (0,59 dziennie)

Produkcja części metalowych

Roster Group

Główna 110, Krosno (podkarpackie)

Największą zaletą Roster Group jest zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów, których szeroka wiedza techniczna umożliwia szybką odpowiedź na potrzeby naszych klientów.

Posiadamy doświadczenie, z którego można skorzystać.

Nasza praca, to wiedza, jaką ciągle zdobywamy przez ponad 20 lat doświadczeń.

Dzięki stałym nadzorem nad nowymi rozwiązaniami technologicznymi,które ciągle wprowadzamy w naszej firmie staliśmy się ekspertami.... więcej »

Dodano 4 stycznia 2022 11:17

👁 127 (0,32 dziennie)

www.serwmar.pl

www.serwmar.pl

ul Czyściec 15, Będargowo, Szczecin (zachodniopomorskie)

SERWMAR to profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem oraz wykonywaniem maszyn do różnego rodzaju produkcji. Siedziba firmy mieści się w Będargowie w województwie pomorskim a działalność prowadzi już od wielu lat. Dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym umożliwiającym precyzyjne wykonanie usług takich jak spawanie, frezowanie, toczenie, wytłaczanie, cięcie, elektrodrążenie jak i gięcie CNC. Firma zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców i oferuje terminowość oraz korzystne w ...... więcej »

Dodano 23 października 2020 13:35

👁 156 (0,19 dziennie)

METIKAM Świderski Spółka Jawna

METIKAM Świderski Spółka Jawna

Serwinów 9, Dobromierz, Wrocław (dolnośląskie)

Interesują Cię wysokiej jakości usługi dotyczące obróbki stali? Chcesz złożyć zamówienie na wycięcie z metalu jakiegoś skomplikowanego wzoru? Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Skorzystaj z naszego doświadczenia, zobacz, co mamy Ci do zaoferowania i już teraz podejmij decyzję o współpracy. Jesteśmy ekspertami od cięcia laserowego, posiadamy nowoczesne maszyny i tylko dla Ciebie możemy zrealizować zlecenie według Twoich wskazówek. Jeżeli skorzystasz z naszej propozycji, to będziesz m ...... więcej »

Dodano 3 czerwca 2017 16:31

👁 676 (0,33 dziennie)