Dodaj firmę Zaloguj się

22 października 2021 12:43
👁 179 (0,18 dziennie)

Grupa Instal

KONTAKT
MAPA
O NAS

Naszą specjalizacją jest montaż i serwis klimatyzacji. Świadczymy również usługi konsultacyjne. W ofercie mamy montaż pomp ciepła, instalacje fotowoltaiki, instalacje elektryczne, systemy monitoringu, instalacje wentylacji oraz inteligentne ogrzewanie. Mamy wykwalifikowaną kadrę pracowników z wiedzą, doświadczeniem oraz niezbędnymi uprawnieniami. Zapraszamy małe i średnie firmy oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy ogólnopolską siecią, znajdziesz nas w całym kraju, m.in. w Gdańsku czy Gdyni w województwie pomorskim.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.142.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Grupa Instal Żukowo
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

ENLIL SYSTEMS PRZEMYSŁAW KERCZUK

Cnt.gda.pl - automatyka Gdańsk

ul. Stanisława Lema 7, Gdańsk (pomorskie)

Centrum napraw technicznych Gdańsk – najlepsi specjaliści, profesjonalny serwis i fachowe podejście do urządzeń klimatyzacyjnych raz różnego rodzaju automatyki.

Pomorskie centrum napraw gwarantuje indywidualne podejście do tematyki takiej jak automatyka, klimatyzacja, chłodnictwo, instalacje elektryczne, wentylacja – to wszystko w jednym miejscu.

Cała oferta przygotowana klarownie i konkretnie, bez zaskakująco wysokich cen i odległych terminów – po prostu szybko i sprawnie.

Wy... więcej »

Dodano 3 czerwca 2019 19:46

👁 196 (0,11 dziennie)

HELIUS ENERGIA

Tęczowa 29, Kleszczewo, Gdańsk (pomorskie)

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem pomp ciepła działającym na terenie województwa pomorskiego. Specjalizujemy się w pompach ciepła i instalacjach fotowoltaicznych. Nasza wykwalifikowana kadra posiada wymagane certyfikaty i uprawnienia elektryczne. Nowoczesne panele fotowoltaiczne, czyli te, które instalujemy, charakteryzują się wysoką skutecznością, co umożliwia produkcję energii elektrycznej także w pochmurne dni. Znajdziesz nas w takich miastach jak Gdańsk, Gdynia czy Sopot. Zapraszamy klient ...... więcej »

Dodano 24 listopada 2021 14:26

👁 99

Sell&Buy

Alterma – instalacje sanitarne i grzewcze

Gen. Andersa 32b, Kębłowo, Wejherowo (pomorskie)

Proponowane przez naszą firmę urządzenia grzewcze, a także klimatyzacyjne ten najwyższa jakość wykonania. Pompy ciepła w Gdyni, a także klimatyzacja oraz jej czyszczenie to tylko niektóre z naszych usług. Montujemy również odkurzacze centralne w Gdyni, Trójmieście, a także okolicznych miasteczkach. Stawiając na współpracę z nami otrzymujesz w pełni fachową poradę, ekspercki dobór produktów i akcesoriów, a finalnie solidnej jakości montaż, w późniejszym czasie również konserwację oraz naprawy spr ...... więcej »

Dodano 15 lutego 2023 10:19

👁 70

BMGEnergy.pl

Fotowoltaika i pompy ciepła

Gryfińska 2a, Gryfino (zachodniopomorskie)

Pompy ciepła to rozwiązanie, które sprawdzi się osobom dbającym o ekologię, lecz także chcącym obniżyć znacznie koszty za ogrzewanie budynku. Montaż pomp ciepła może więc okazać się doskonałą inwestycją, której koszt zwróci nam się na przestrzeni lat. Fotowoltaika to nie jedynie dbanie o ekologię, ale również przede wszystkim możliwość uniezależnienia się od firm serwujących nam energię elektryczną. Możemy zatem zadbać nie tylko o siebie, swoje finanse, lecz także o wszystkich ludzi, bo wykorzys ...... więcej »

Dodano 17 października 2023 14:18

👁 48

BMG Energy

Fotowoltaika i pompy ciepła

ul. Gryfińska 2a, Gryfino (zachodniopomorskie)

Pompy ciepła to rozwiązanie, które sprawdzi się osobom dbającym o ekologię, ale także chcącym ograniczyć znacznie koszty za ogrzewanie budynku. Montaż pomp ciepła może zatem okazać się idealną inwestycją, której koszt zwróci nam się na przestrzeni lat. Fotowoltaika to nie tylko dbanie o ekologię, lecz także przede wszystkim możliwość uniezależnienia się od przedsiębiorstw serwujących nam energię elektryczną. Możemy zatem zadbać nie tylko o siebie, swoje finanse, ale także o wszystkich ludzi, pon ...... więcej »

Dodano 24 lutego 2023 09:14

👁 108 (0,23 dziennie)

BMGEnergy

Fotowoltaika i pompy ciepła

Gryfińska 2a, Gryfino (zachodniopomorskie)

Pompy ciepła to rozwiązanie, które sprawdzi się osobom dbającym o ekologię, lecz również chcącym ograniczyć znacznie koszty za ogrzewanie budynku. Montaż pomp ciepła może więc okazać się idealną inwestycją, której koszt zwróci nam się na przestrzeni lat. Fotowoltaika to nie tylko dbanie o ekologię, lecz również przede wszystkim możliwość uniezależnienia się od przedsiębiorstw serwujących nam energię elektryczną. Możemy więc zadbać nie tylko o siebie, swoje finanse, ale także o wszystkich ludzi, ...... więcej »

Dodano 16 czerwca 2023 03:35

👁 53

Hydro Pro

Borek Kamienny 44A, Gowidlino, Kartuzy (pomorskie)

Przedsiębiorstwo Hydro Pro zajmuje się montażem oraz naprawą instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych. Nasza firma to zespół doświadczonych specjalistów, którzy przez lata zdobywali wiedzę i rozwijali swoje kompetencji, zwłaszcza w zakresie nowoczesnych technologii. Nasz główny obszar specjalizacji to montaż nowoczesnych technologii, bazujących na odnawialnych źródłach energii, takich jak pompy ciepła. Te urządzenia nie tylko pozwalają na zmniejszenie kosztów ogrzewania budynków, ale także ...... więcej »

Dodano 30 października 2023 11:11

👁 37