Dodaj firmę Zaloguj się

5 lutego 2019 20:43
👁 556 (0,28 dziennie)

Zakład Produkcji Drzewnej Sobczak

sobczak-nogi do stołu

KONTAKT

Zakład Produkcji Drzewnej Sobczak

sobczak-nogi do stołu

Janowiecka 98E
62-100 Wągrowiec, Baranów Sandomierski, podkarpackie
MAPA
O NAS

Jako, że Spółka Sobczak przyjmuje spersonalizowane zamówienia prosto od klientów, rzadko kiedy produkowane tam są dwa takie same zestawy ofertę, tym samym zdobywając coraz to więcej nowych klientów. Specjalizacją firmy Sobczak są nóg do mebli. Jednakże każda z nich jest wykonywana z tą samą starannością i dbałością o szczegóły, dzięki czemu można mieć twierdzenie, że produkty zamówione w tej firmie przetrwają w formie niezmienionej przez. Sprawia to, że Zakład Produkcji Drzewnej Sobczak to najlepszy wybór dla każdego, komu potrzebne są nogi do mebli wykonane z trwałego drewna. Ta firma to gwarancja najwyższej jakości wyrobów i profesjonalnej obsługi, oferowanej dla każdego z klientów.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 34.239.176.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Zakład Produkcji Drzewnej Sobczak Baranów Sandomierski
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

DecorTech Kuroś Pawłowska, Kandefer Spółka Jawna

Sułkowskiego 24, Słupsk (pomorskie)

Firma DECORTECH specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów metalowych i wykonanych z tworzyw sztucznych, znajdujących szerokie zastosowanie w produkcji mebli, aparatury i różnego rodzaju sprzętów. Na firmowej stronie można znaleźć takie artykuły jak m.in. zaślepki meblowe, pokrętła do maszyn, rozety na rury, plastikowe podkładki, łączniki profili, odbojniki sylikonowe, nogi do mebli oraz naklejki antypoślizgowe. Sprzedawca proponuje również metalowe daszki na słupki ogrodzeniowe i groty do ogrodzen ...... więcej »

Dodano 9 lipca 2021 08:00

👁 189 (0,18 dziennie)

GLOBAL SERVICE SP. Z O.O.

Ul. Inwestycyjna 36, Płaszewko, Słupsk (pomorskie)

Nasz sklep WNSP to platforma sprzedaży internetowej gdzie znajdziesz m.in. wkręty, nakrętki, śruby czy podkładki. Oferujemy sprzedaż towaru już od 1 sztuki oraz możliwość zakupów hurtowych - wtedy zapraszamy do skorzystania z zakładki - zapytaj o cenę hurtową. W naszej ofercie oprócz wkrętów, nakrętek, śrub czy podkładek znajdziesz także nogi do mebli, podpórki półek, uchwyty meblowe, filce samoprzylepne, odbojniki, ślizgacze oraz zaślepki. Gwarantujemy dużą dostępność produktów, szybką realizac ...... więcej »

Dodano 6 października 2022 15:17

👁 104 (0,17 dziennie)