Dodaj firmę Zaloguj się

 

Biuro projektowe WOD KAN GAZ

SWN INŻYNIERIA

Bielsko-Biała

📞 🌐 📧

15 maja 2023 08:57
👁 44

Firma SWN INŻYNIERIA Bielsko-Biała

SWN INŻYNIERIA

Biuro projektowe WOD KAN GAZ

KONTAKT

SWN INŻYNIERIA

Biuro projektowe WOD KAN GAZ

Pocztowa 28B
43-309 Bielsko-Biała, śląskie

NIP: 5472169080

MAPA
O NAS

SWN INŻYNIERIA, specjalizuje się w projektowaniu inwestycji budowlanych, zarówno dla sektora publicznego, jak i prywatnego w branży WOD KAN GAZ.

Zaufało nam już wiele firm i instytucji, a nasze projekty wyróżniają się innowacyjnym podejściem do projektowania, wysoką jakością i rzetelnością.

Nasza firma składa się z doświadczonych inżynierów i projektantów, którzy potrafią sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom. Realizujemy projekty z różnych dziedzin, takich jak budownictwo mieszkaniowe, przemysłowe, handlowe oraz infrastrukturalne.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.211.26.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
SWN INŻYNIERIA Bielsko-Biała
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

HSB

diagnostyka sieci wodociągowej, zdalny odczyt wodomierzy, korelatory

Fabryczna 5, Tychy (śląskie)

Przedsiębiorstwo HSB oferuje wodomierze i inne narzędzia około wodomierzowe dla firm, jak też spółdzielni mieszkaniowych.Przeprowadzamy profesjonalny montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych. Za pracownikami HSB stoi wieloletnie doświadczenie. Siedziba HSB znajduje się w Tychach. Współpracujemy z firmami oferującymi dostęp do najlepszych technologii mierniczych. Jesteśmy obecni na największych targach branży. Oferujemy również wykonawstwo pomiarów oraz kontrolę i serwisowanie instalacji. Doradzi ...... więcej »

Dodano 25 kwietnia 2017 11:57

👁 876 (0,33 dziennie)

Kamil Przęczek Usługi Hydrauliczne

Grabówki 12, Wieliczka (małopolskie)

Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy Kamil Przęczek Usługi Hydrauliczne, która swoją siedzibę ma w Wieliczce. Oferujemy kompleksowe usługi hydrauliczne na obszarze całego województwa małopolskiego, a z naszej oferty skorzystało już wielu klientów prywatnych, biznesowych lub instytucji. Zajmujemy się montażem instalacji wodno-kanalizacyjnych lub centralnego ogrzewania, a oprócz tego naprawą awarii oraz remontami i modyfikacjami. Zatrudniamy wykwalifikowanych i dośw ...... więcej »

Dodano 7 maja 2021 08:18

👁 227 (0,2 dziennie)

Kr-Instal

Przedsiębiorstwo Budowlane - układanie kostki

Osiedlowa 68, Stare Babice, Warszawa (mazowieckie)

Przedsiębiorstwo Kr-instal.pl z miejscowości Stare Babice koło Warszawy oferuje wszystkim swoim klientom profesjonalne usługi w ramach realizacji przyłączy wodno-kanalizacyjne, robót ziemnych różnych typów oraz układania kostki.

W zakres wykonywanych usług wchodzi: budowanie przyłączy wodociągowych oraz kanalizacyjnych do domów wolno stojących. wielorodzinnych oraz budynków , rozbudowa sieci kanalizacyjnych, układanie kostki, a także roboty ziemne.

Firma kieruje swoje usługi do k... więcej »

Dodano 2 lutego 2016 13:40

👁 1225 (0,4 dziennie)

Przekaż Sieć

Armii Krajowej, Katowice (śląskie)

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną w każdej sprawie związanej z odpłatnym przekazaniem sieci kanalizacyjnej, wodociągowej, elektroenergetycznej, telekomunikacyjnej bądź gazowej. Służymy wsparciem w każdym przypadku, od przejęcia prywatnej sieci wodociągowej przez gminę, przez odpłatne przekazanie urządzeń kanalizacyjnych miastu, aż po zwrot kosztów budowy wodociągu czy rozwiązanie sporu dotyczącego bezumownego korzystania z Twojej nieruchomości przez przedsiębiorcę przesyłowego.... więcej »

Dodano 19 lipca 2023 02:52

👁 29

HydroPLholding

Wodna, Warszawa (mazowieckie)

W wypadku konsumowania wody z kranu mamy gwarancję, iż przeszła ona kontrolę w sieci wodociągowej – niedbalstwo łączy się z odpowiedzialnością karną. W wypadku przydomowych studni kwestia wygląda inaczej. Jesteśmy pewni, że woda głębinowa musi być odpowiednia, a do tegoż dochodzi brak nakładów jej pozyskania. Natomiast wynik zgłoszonych próbek wody do analizy może – chociaż nie zazwyczaj musi – mocno nas zaskoczyć. Na zakażenia narażeni są ci, którzy mieszkają blisko punktów fabrycznych, a także ...... więcej »

Dodano 27 kwietnia 2019 08:03

👁 261 (0,14 dziennie)

Projekty stałej i czasowej organizacji ruchu | D -3 Projekt

S. Wojciechowskiego 42/155, Warszawa (mazowieckie)

Zmiany w organizacji ruchu czasami są koniecznością. Odpowiedni projekt czasowej organizacji ruchu drogowego uwzględni w tym temacie praktycznie wszystko. Na pewno dzięki wykonaniu prac w uwzględnieniu takiego projektu, wszystko będzie zrobione solidnie i tak jak powinno wyglądać. Wykonanie projektu przez solidne biuro jest koniecznością prawną, której uniknąć nie da się w przypadku wykonywania rozmaitych przebudów i zmian w okolicznym ruchu drogowym. Warto postawić na solidne biuro, które posia ...... więcej »

Dodano 18 września 2018 11:35

👁 635 (0,3 dziennie)

INŻYNIERIA SANITARNA

Ulica Ojcowska 45, Jerzmanowice, Kraków (małopolskie)

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty usług. Nasza firma powstała w 1979 r. Oferujemy usługi dotyczące sieci: gazowa, wodociągowa, kanalizacyjna. Wykonujemy projekty sieci oraz oferujemy wykonawstwo. Zapewniamy kompleksową obsługę dzięki naszej wykwalifikowanej załodze pracowników. Mamy rozbudowany park maszynowy, maszyny i sprzęt do robót ogólnobudowlanych i ziemnych oraz środki transportowe. Mamy wiele lat doświadczenia, co pozwala nam na zaoferowanie Państwu wysokiej jakości u ...... więcej »

Dodano 18 marca 2021 12:34

👁 266 (0,22 dziennie)

Hydronet Wielkopolska

Hydronet

Obornicka 117, Suchy Las, Wronki (wielkopolskie)

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, modernizacji infrastruktury oraz projektowaniu. Zakres naszych usług to w szczególności troska o zadowolenie naszego klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, podparte niejednym certyfikatem. Istotne jest dla nas bezpieczeństwo, cechuje nas fachowość oraz niezawodność. Nasze biuro jest otwarte przez cały tydzień. Nie czekaj - zadzwoń. Nasi handlowcy udzielą rozwiązania na wszelkie Państwa pytania. Jeżeli chcesz s ...... więcej »

Dodano 24 czerwca 2016 14:02

👁 1095 (0,37 dziennie)

Hydronet Wielkopolska

Hydronet

ul. Obornicka 117, Suchy Las, Poznań (wielkopolskie)

Hydronet specjalizuje się w tworzeniu sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, modernizacji infrastruktury oraz projektowaniu. Nasze usługi to w szczególności troska o zadowolenie naszego usługobiorcy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, poświadczone niejednym certyfikatem. Cenimy bezpieczeństwo, charakteryzuje nas fachowość oraz niezawodność. Nasze biuro działa przez siedem dni w tygodniu. Nie czekaj - zadzwoń. Nasi handlowcy dostarczą rozwiązania na wszelkie Państwa wątpliwości. Zapraszamy do t ...... więcej »

Dodano 7 stycznia 2016 07:45

👁 1358 (0,44 dziennie)

Zakład Usług Gazowych Instalacyjnych i Budowlanych Daniel Mrozek

Diamentowa 27/21, Lublin (lubelskie)

Zakład usług gazowych, instalacyjnych i budowlanych Daniel Mrozek realizuje kompleksowe usługi na terenie Lublina. Mowa tutaj zarówno o projektowaniu instalacji, jak również doradztwie i wykonawstwie czy przeprowadzaniu przeglądów. Na wszystkie zrealizowane usługi firma udziela aż 10-letniej gwarancji. Odbiorcami są osoby prywatne, a także różnego rodzaju instytucje. Zatrudniani monterzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i ukończyli wszelkie wymagane kursy.... więcej »

Dodano 8 lipca 2021 09:50

👁 186 (0,17 dziennie)