Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

27 lipca 2011 08:59
👁 3179 (0,75 dziennie)

PURAMENTE Zbigniew Grabowski

KONTAKT

PURAMENTE Zbigniew Grabowski

Kąkowa Wola - Parcele
87880 Brześć Kujawski, kujawsko-pomorskie

NIP: 8882468429

MAPA
O NAS

Zajmujemy się usuwaniem graffiti, zabezpieczeniem przed graffiti, myciem elewacji i kostki brukowej, impregnacją elewacji, kostki brukowej, odśnieżaniem, ozonowaniem, sprzątaniem obiektów

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
PURAMENTE Zbigniew Grabowski Brześć Kujawski
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

MICRON Sp.zo.o.

Micron sp.zo.o. to przede wszystkim kompleksowe utrzymanie obiektów. Odśnieżanie, a także sprzątanie oraz utrzymanie zieleni.

Silniczna, Kielce (świętokrzyskie)

Pracujemy dla największych sieci handlowych w corocznym utrzymaniu obiektów . Prace wykonujemy na terenie całej Polski posiadając swoje oddziały terenowe w całym kraju. Firma współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, firmami, jak i instytucjami państwowymi, odpowiedzialnymi za utrzymanie infrastruktury drogowej, a także wielkopowierzchniowych obiektów. Przestrzegamy wszelkich standardów bezpieczeństwa, określonych przepisami BHP oraz normami. Wysoko wydajny sprzęt pozwala nam zminimalizow ...... więcej »

Dodano 3 września 2013 13:25

👁 1753 (0,5 dziennie)

Firma Usługowa KOMPLEKS

Jana III Sobieskiego, Sulejówek (mazowieckie)

W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz usług porządkowych. Zdajemy sobie sprawę z tego jak znaczące jest podtrzymanie porządku w miejscu pracy, toteż swoją ofertę adresujemy do
ogromnej grupy kontrahentów, takich jak obiekty handlowe, magazyny, biura,
hotele a także do klientów indywidualnych. W trosce o satysfakcję i
poczucie bezpieczeństwa naszych kontrahentów, nasi wyszkoleni
pracownicy korzystają z odpowiedniego sprzętu i specjalistycznych środków
chemicznych i higienicznych.... więcej »

Dodano 23 września 2015 11:07
Aktualizacja 19 lutego 2018 14:25

👁 1445 (0,53 dziennie)

ALC Photonics sp. z o.o.

Czyszczenie powierzchni, materiałów laserem

Kraśnicza Wola 38H, Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

ALC Photonics to firma, która powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na proces czyszczenia, który jest bezpieczny dla materiału.

Nasza firma oferuje usługę czyszczenia, które nie wpływa w żaden negatywny sposób na materiał bazowy, nie zużywa środków chemicznych ani ściernych, oszczędza energię i jest przyjazne środowisku, a wszystko to dzięki procesowi jakim jest ablacja laserowa.

ALC Photonics to gwarancja wysokiej jakość świadczonych usług oraz przejrzyste ceny wyceniane indywidualnie pod ...... więcej »

Dodano 19 marca 2018 23:45

👁 1536 (0,84 dziennie)

Wellclean

Wellclean, sprzątanie grobów Łódź

ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 40/1, Łódź (łódzkie)

Oferujemy usługi sprzątania i mycia nagrobków na cmentarzach na terenie Łodzi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z pełnym zaangażowaniem. Stosujemy środki czystości najwyższej jakości, które dostosowane są do materiałów, z których zbudowany jest nagrobek. Po wykonanej usłudze zapalamy symboliczny znicz jako wyraz szacunku do osób zmarłych. Dzięki współpracy z nasza firmą groby Państwa bliskich będą zawsze wyczyszczone i zadbane, a zapalone znicze oraz złożone kwiaty będą świadectwem ...... więcej »

Dodano 9 sierpnia 2022 16:38

👁 130 (0,56 dziennie)

Clean Master

Parzęczewska 61/18, Zgierz (łódzkie)

Clean Master z siedzibą w Łodzi oferuje profesjonalne sprzątanie biur, magazynów, hal przemysłowych oraz wspólnot mieszkaniowych. Dodatkowo, przeszkoleni pracownicy wykonują prace porządkowe takie jak m.in. czyszczenie kostki brukowej, mycie elewacji i graffiti, koszenie trawy czy odśnieżanie posesji. Firma dysponuje specjalistycznymi urządzeniami oraz stosuje bezpieczne i skuteczne zarazem środki czyszczące. Na prowadzonej stronie można zapoznać się z przykładowymi realizacjami oraz opiniami kl ...... więcej »

Dodano 18 maja 2021 12:22

👁 189 (0,28 dziennie)

CARSEKT Sp. z o.o.

CARSEKT Sp. z o.o. Lider zwalczania szkodników drewna

Krośniewicka 25, Gostynin (mazowieckie)

Firma Carsekt jest liderem w zwalczaniu szkodników drewna, dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, fumigacji, ozonowania.
Dzięki 30-letniemu doświadczeniu nasze usługi są w 100 % bezpieczne i najwyższej jakośći. Z tego też powodu oferujemy naszym klientom 30 % rabatu na wykonane usługi.
Zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony www.carsekt.pl
Pozdrawiamy... więcej »

Dodano 24 lipca 2017 14:10

👁 1059 (0,51 dziennie)

Outletnarzedziowy.eu

wyprzedaż narzędzi i elektronarzędzi

Henryka Wieniawskiego 18, Chorzów (śląskie)

sklep internetowy, wyprzedaż internetowa, wyprzedaż narzędzi warsztatowych, budowlanych, wyprzedaż elektronarzędzi i części zamiennych, sprzedaż internetowa. Chemia techniczna i motoryzacyjna, wyprzedaż covid'owa, sklep z maseczkami i preparatami do dezynfekcji rąk i powierzchni użytkowych. Sklep umożliwiający szybkie przelewy, płatność Blik, Twisto - odroczona płatność.... więcej »

Dodano 25 maja 2021 12:19

👁 170 (0,25 dziennie)

FH MASTER Mariusz Marcińczak

Bogusławice 32, Wolbórz (łódzkie)

Firma handlowa Master powstała w 1992 roku. Od początku swojego istnienia zajmowała się zaopatrzeniem w profesjonalne środki czystości różnych działów gospodarki tj. przetwórstwo spożywcze, transport, szkolnictwo, hotelarstwo, gastronomia i inne.... więcej »

Dodano 8 czerwca 2016 14:00
Aktualizacja 8 czerwca 2016 14:02

👁 2167 (0,87 dziennie)

Biuro Obsługi Nieruchomości "Forum"

Forum - Biuro obsługi nieruchomości

Jazowa 28A, Rzeszów (podkarpackie)

"Forum" świadczy usługi w dziedzinie administracji i zarządzania nieruchomościami. Co więcej posiada ono uprawnienia do wystawiania świadectw charakterystyki energetycznej, czyli zapotrzebowania na energię elektryczną w danym budynku. Specjalnością biura jest także kompleksowe czyszczenie lokali użytkowych, jak i obszarów pobudowlanych. Pomimo istnienia na rynku tylko kilka lat Biuro Obsługi Nieruchomości "Forum" wykazuje się szeroka wiedza z branży oraz pełnym profesjonalizmem w zleconych usług ...... więcej »

Dodano 26 czerwca 2015 11:30

👁 1622 (0,57 dziennie)

Vermin

dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja

Bałucki Rynek 1 Box nr 197, Łódź (łódzkie)

Vermin to profesjonalna firma zajmująca się kompleksową ochroną obiektów przed wirusami oraz szkodnikami. Świadczymy usługi dezynsekcji, dezynfekcji, oraz deratyzacji w Łodzi i okolicach. Na rynku jesteśmy od 2007 roku. Nasza specjalność to obsługa obiektów z zakresu higieny sanitarnej. Zapraszamy do sklepu stacjonarnego, gdzie znajdziesz bogatą ofertę środków do zwalczania pcheł, prusaków, moli, mrówek, much, os, szerszeni, komarów, szczurów, myszy czy kretów. Odwiedź także naszą stronę interne ...... więcej »

Dodano 29 listopada 2020 22:54

👁 160 (0,19 dziennie)