Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

GRA-LECH Jarząb Grażyna. P. P. H. U.

GRA-LECH Jarząb Grażyna. P. P. H. U.

Brzeziny

📞 🌐 📧

18 stycznia 2022 08:16
👁 116 (0,37 dziennie)

Firma GRA-LECH Jarząb Grażyna. P. P. H. U. Brzeziny

GRA-LECH Jarząb Grażyna. P. P. H. U.

GRA-LECH Jarząb Grażyna. P. P. H. U.

KONTAKT

GRA-LECH Jarząb Grażyna. P. P. H. U.

GRA-LECH Jarząb Grażyna. P. P. H. U.

Jordanów 19
95-060 Brzeziny, łódzkie
MAPA
O NAS

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z szerokiego wachlarza profesjonalnych usług w zakresie cięcia plazmą oraz obróbki i frezowania CNC, to Twoje zainteresowanie z pewnością wzbudzi nasza niezwykle bogata oferta. Przekonaj się osobiście, jak wiele możemy jeszcze dla Ciebie zrobić. Wszystkie potrzebne informacje przeczytasz już teraz na naszej stronie internetowej.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
GRA-LECH Jarząb Grażyna. P. P. H. U. Brzeziny
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Serafina Brasives

Stara Kamienica 46, Kromnów, Jelenia Góra (dolnośląskie)

SERAFIN Abrasives to producent kapturków ściernych mających zastosowane w branży medycznej oraz kosmetycznej. Innowacyjna technologia produkcji gwarantuje najwyższą jakość wytwarzanych kapturków oraz pilników kosmetycznych. Obecnie, dzięki produkcji najwyższej jakości produktów, jesteśmy jedną z największych tego typu firm w Polsce. Produkcją pilników i kapturków ściernych zajmujemy się od początku powstania naszej firmy w 2011 roku.... więcej »

Dodano 19 czerwca 2017 12:29

👁 988 (0,5 dziennie)

ŚLUSARSTWO-TOKARSTWO PAWEŁ SITKOWSKI

Chełmska 25/1, Wrocław (dolnośląskie)

Ślusarstwo-Tokarstwo Paweł Sitkowski zapewnia kompleksowe usługi tokarskie i ślusarskie dla przedsiębiorców różnych branż. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, gdzie realizowana jest obróbka skrawaniem i frezowanie CNC. Wykonawca wykorzystuje nowoczesne maszyny i szczególną uwagę zwraca na zachowanie dużej precyzji produkcyjnej. Zajmuje się obróbką różnych materiałów, w tym tworzyw sztucznych, stali nierdzewnej, mosiądzu, brązu i miedzi. Zamówienia realizowane są sprawnie i w korzystnej cen ...... więcej »

Dodano 9 lipca 2020 14:16

👁 214 (0,24 dziennie)

Producent Mostów Napędowych

FON-SKB

Krasickiego, Radomsko (łódzkie)

Główną działalnością firmy jest produkcja i sprzedaż mostów napędowych, przekładni głównych, przekładni zębatych, przekładni planetarnych, itp. ; również obróbka CNC.

Firma FON-SKB powstała w czerwcu 2011 roku poprzez przejęcie firmy Fabryka Osi Napędowych FON SA Grupa Carraro stając się tym samym największym i jedynym producentem osi i mostów napędowych do maszyn górniczych, budowlanych oraz autobusów w Polsce.... więcej »

Dodano 21 sierpnia 2012 08:47

👁 4776 (1,27 dziennie)

FERROTECH S.C.

Kurczaki 99, Łódź (łódzkie)

Przedsiębiorstwo Ferrotech z Łodzi świadczy kompleksowe usługi spawalnicze. Zajmuje się obróbką metali, wycinaniem plazmą, gięciem blach na prasie krawędziowej, a oprócz tego obróbką mechaniczną. Specjalizuje się także w produkcji paneli ogrodzeniowych, mebli loftowych oraz innych elementów dekoracyjnych. Zakład dysponuje specjalistycznymi maszynami, które umożliwiają precyzyjną realizację każdego, nawet nietypowego zamówienia.... więcej »

Dodano 10 lutego 2021 11:51

👁 169 (0,26 dziennie)

Jarząb Grażyna. P. P. H. U. "GRA-LECH"

Jordanów 19 A, Brzeziny (łódzkie)

Interesuje Cię obróbka metali? Szukasz firmy, która świadczy tego typu usługi? Dowiedz się o naszej profesjonalnej firmie. Wykonujemy obróbkę metali a więc: frezowanie oraz toczenie cnc, wykonywanie wykrojników, szlifowanie płaszczyzn, cięcia plazmowe, obróbka elektroerozyjna. Stosujemy ponadto nowoczesne technologie i otwieramy się na innowacyjność. Jesteśmy solidni. Istniejemy na rynku od wielu lat, co sprawia, że mamy doświadczenie.... więcej »

Dodano 15 stycznia 2018 11:48

👁 700 (0,39 dziennie)

Obróbka metalu, cięcie plazmą, projekty, spawanie,

RCM- Konstrukcje stalowe - Obróbka metalu, cięcie plazmą, projekty

Graniczna 3, Gołdap (warmińsko-mazurskie)

Firma RCM w Gołdap działa w zakresie pełnej obróbki metalu i blachy jak, również cięcia plazmą od projektu do wykonania, produkujemy lemiesze na zamówienie, spawamy, a także wykonujemy usługi ślusarskie i tokarskie. Jesteśmy solidną firmą z doświadczeniem. Oferujemy najwyższą jakość wykonania usług, posiadamy najlepszych spawaczy i ślusarzy. Gwarantujemy również jak najszybsze wykonywanie usług.

- spawanie
- obróbka stali
- usługi ślusarskie
- usługi tokarskie
- cięcie p... więcej »

Dodano 15 marca 2019 12:19

👁 559 (0,41 dziennie)

Tech-Projekt Konrad Kaczmarczyk

Montażowa 3b, Bielsko-Biała (śląskie)

Najwyższą jakością i odpowiednią metodą obróbki metalu jest obróbka CNC. To urządzenie jest wyposażone w ostre narzędzie tnące, które nadaje metalowi pożądany kształt i rozmiar. Na tych maszynach dostępne jest frezowanie CNC o dowolnej skali i złożoności. Maszyny CNC używają specjalnego noża, który zapewnia ochronę przed przywieraniem i gromadzeniem się dużej ilości odpadów. Frezowanie CNC często wymaga użycia frezarki numerycznej. Eliminuje to wszelkiego rodzaju zarysowania, nierówności i defek ...... więcej »

Dodano 5 sierpnia 2018 12:57

👁 499 (0,32 dziennie)

POLTIR

Ogrodowa 33, Grodzisko, Kłobuck (śląskie)

Prezentujemy Państwu propozycję firmy POLTIR z siedzibą w Grodzisku w województwie śląskim. Specjalizujemy się w obróbce stali jakościowej, a także naprawach ślusarskich maszyn. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2011 roku, co umożliwiło nam doskonałe poznanie specyfiki tej branży oraz potrzeb naszych klientów. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala nam na przeprowadzenie prac takich jak frezowanie CNC, toczenie konwencjonalne, szlifowanie płaszczyzn, otworów lub wałków, ...... więcej »

Dodano 16 września 2021 13:27

👁 111 (0,25 dziennie)

Kastler - Tabliczki znaminowe i identyfikatory metalowe

Grupa Kastler

Bukowiecka 92, Warszawa (mazowieckie)

Firma nasza powstała w 1995 roku. Od początku działalności zajmujemy się zastosowaniem techniki laserowej w przemyśle i w reklamie, proponując profesjonalne usługi obejmujące obróbkę różnego typu materiałów na indywidualne zamówienia klientów.
Zakres usług naszej firmy obejmuje przykładowo: cięcie laserowe blach stalowych oraz aluminiowych, gięcie blach, obróbka skrawaniem CNC, frezowanie CNC, tłoczenie CNC w materiałach różnych typów, grawerowanie i znakowanie laserowe różnych detali.... więcej »

Dodano 23 lutego 2016 10:23

👁 1346 (0,54 dziennie)

Protechnik

Składowa 15, Nowiny, Nowa Dęba (podkarpackie)

Firma Protechnik z Nowin od pewnego czasu lat jest liderem w branży. Firma zajmuje się kompleksowymi i profesjonalnymi usługami z zakresu szeroko pojętej obróbki metali i tworzyw sztucznych. Wszystkie usługi z szerokiego asortymentu firmy są realizowane tak, aby w stu procentach uzyskać zadowolenie klienta ze zrealizowanego zlecenia. Firma wykonuje zarówno pojedyncze elementy, jak i wielonakładową produkcję.... więcej »

Dodano 3 maja 2018 12:53

👁 838 (0,5 dziennie)