Dodaj firmę Zaloguj się

 

RAD-TECH

RAD-TECH

Bukowno

📞 🌐 📧

27 sierpnia 2020 05:12
👁 248 (0,18 dziennie)

Firma RAD-TECH Bukowno

RAD-TECH

KONTAKT
MAPA
O NAS

Jeśli potrzebujesz elektryka lub pogotowania elektrycznego w Bydgoszczy, wybierz „Rad tech”, firmę, która zapewnia profesjonalne usługi elektryczne. Profesjonalni elektrycy dojadą na miejsce i sprawnie uporają się z problemem z instalacją elektryczną, bezpiecznikami lub podłączą płytę indukcyjną z gwarancją. Wszystkie prace wykonywane są na najwyższym poziomie i z zaangażowaniem, aby zapewnić zadowolenie klienta. Skontaktuj się dzwoniąc na nr: +48 506 277 799.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.211.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
RAD-TECH Bukowno
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

IB TECHNOLOGY

Więcierzowa 11, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

W IB technology zajmujemy się szeroko rozumianymi technologiami elektrycznymi. Nasza oferta obejmuje instalacje fotowoltaiczne w których się specjalizujemy, ale również: systemy monitoringu, systemy alarmowe i zabezpieczeń, instalacje elektryczne, technologie z zakresu inteligentnego domu, a także instalacje anten satelitarnych. Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę, dzięki której nie ma dla nas zadań niemożliwych. Co najwyżej są takie, które klientowi odradzamy proponując rozwiązania bardziej ...... więcej »

Dodano 20 lipca 2021 09:31

👁 134 (0,13 dziennie)

Art Bud sp. z o.o.

Monterów 2/4, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Przedsiębiorstwo ART BUD z Bydgoszczy działa w formule pogotowia technicznego i oferuje usługi dla klientów z województwa kujawsko-pomorskiego, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zapewniamy natychmiastowe wsparcie dla firm i klientów indywidualnych. Nasz zespół fachowców zajmuje się usługami hydraulicznymi, instalacjami elektrycznymi oraz gazowymi. Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia do montażu oraz naprawy instalacji wewnętrznych. Dla zapewnienia szybkiej i kompleksowe ...... więcej »

Dodano 6 grudnia 2021 12:59
Aktualizacja 1 kwietnia 2022 11:54

👁 223 (0,25 dziennie)