Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

10 września 2019 13:13
👁 370 (0,24 dziennie)

Dom z Keramzytu

KONTAKT
MAPA
O NAS

Jeśli chcesz wybudować dom jednorodzinny wolnostojący, zdecyduj się na usługi firmy. Dom z Keramzytu to profesjonaliści w budowie domów. Firma istnieje w branży od wielu lat i oferuje budowę domów jednorodzinnych wolnostojących, w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej a także w technologii tradycyjnej. Tutaj możesz liczyć na pełną koordynację oraz wykonawstwo inwestycji. W budowie domu firma oferuje ekologiczne, energooszczędne i szybkie rozwiązania. Zapewnia pomoc na każdym etapie budowy i fachowe doradztwo. Dotychczas firma zrealizowała ponad 120 inwestycji i jest cenioną firmą na rynku. Informacje: https://domzkeramzytu.pl

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.212.94.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Dom z Keramzytu Chojnów
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

F.H.U. Usługi Budowlane-Wykończeniowe Tadeusz Gierczak

Grobla 74, Drwinia, Bochnia (małopolskie)

Oczywiste wydaje się to, że każdy, kto postawi na remont, powinien zatrudnić do tego firmę, dla której usługi remontowo-budowlane to chleb powszechni. W Krakowie takich firm jest całe mnóstwo, ale nie każda może poszczycić się takim doświadczeniem, jak jest to w naszym przypadku. Jesteśmy pod każdym względem perfekcjonistami.... więcej »

Dodano 2 kwietnia 2016 08:38

👁 1220 (0,44 dziennie)

F.H.U. MARDOM ALINA MŁYŃSKA

Kosowo ul. Długa, przodkowo, Kartuzy (pomorskie)

Przedstawiony tutaj adres będzie wprost doskonały dla wszystkich osób, które mają ochotę na budowę domu absolutnie wysokiej jakości. Realizujemy różnego rodzaju projekty, jednocześnie zawsze stawiamy na sprawny charakter ich realizowania oraz solidność jeśli mowa o pracach prowadzonych na wszystkich poszczególnych etapach. Co za tym idzie, nasza marka ma wysoki poziom zaufania wśród dotychczasowych klientów. Możemy się zajmować rodzinnego typu zabudowami, realizujemy też inne obiekty.... więcej »

Dodano 16 października 2015 07:59

👁 2791 (0,94 dziennie)

Techbud

Malowanie - techbudlublin.pl

Nadbystrzycka 16l, Lublin (lubelskie)

Techbud jest firma, która od 2000 roku świadczy usługi budowlane dla firm i klientów indywidualnych. Mamy bogate doświadczenie, które zdobywaliśmy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych osób, które od lat pracują w branży budowlanej. Wieloletnia praktyka i bogata wiedza sprawia, że prace wykonamy kompleksowo i udzielimy odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania.

Przygotowaliśmy bogatą ofertę usług dla naszych klientów. Wszelkie prace wykonujemy w pełni profesjo ...... więcej »

Dodano 25 września 2018 12:35

👁 738 (0,39 dziennie)

Mar-Bud Firma Remontowo-Budowlana Marek Rogulski

os. Dolnośląskie 204 lok. 60, Bełchatów (łódzkie)

Firma MAR-BUD Marek Rogulski świadczy usługi budowlane na terenie województw łódzkiego i mazowieckiego. Specjalizujemy się w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych. Od prac przy fundamentach po prace wykończeniowe. Cały proces budowy powierzony jednej firmie to przede wszystkim wielki komfort dla inwestorów oraz duża oszczędność czasu i pieniędzy. Budujemy domy wolnostojące oraz obiekty w zabudowie szeregowej. Zapewniamy także wyburzenia i usuwanie starych domów. Naszym głównym atutem jest w ...... więcej »

Dodano 8 kwietnia 2021 06:03

👁 221 (0,23 dziennie)

BruClean

bruclean.pl

Kościuszkowców 28/8, Kraków (małopolskie)

Jako profesjonaliści dbamy o komfort naszych konsumentów, w następstwie tego do każdego przystępujemy z indywidualnością i zgłębiamy jego problem starając się doradzić lub ewentualnie pomóc. Jesteśmy skłonni zachęcić Państwa do skorzystania z oferty marki BlueClean, która zapewni wysoką jakość oraz zezwoli zaoszczędzić pieniądze przy przypuszczalnych pomyłkach remontowych.... więcej »

Dodano 7 września 2021 09:05

👁 113 (0,14 dziennie)

GRALBUD

Firma budowlana Szczecin

Bandurskiego 36, Szczecin (zachodniopomorskie)

GRALBUD - firma budowlana oferująca usługi w szeroko pojętym budownictwie. Budujemy domy pod klucz, zajmujemy się remontami, wykańczaniem wnętrz, pracami rozbiórkowymi. Mamy własną hurtownię materiałów budowlanych. Zapraszamy!... więcej »

Dodano 7 marca 2018 09:52

👁 960 (0,46 dziennie)

Inżynieria Budowlana Marek Kozik

Firma Budowlana

osiedle Bugaj, Wieluń (łódzkie)

Podstawą działalności Firmy Inżynieria Budowlana jest świadczenie usług w
zakresie wykonawstwa robót budowlanych. Od początku naszej działalności oferujemy
Naszym Klientom kompleksowe usługi budowlane z zakresu prac żelbetowych zarówno dla
Klientów indywidualnych, jak też dużych firm budowlanych.
OFERUJEMY KOMPLEKSOWE WYKONAWSTWO ROBÓT
ŻELBETOWYCH, CIESIELKO – BETONIARSKICH W ZAKRESIE:
-konstrukcji monolitycznych,
-prac żelbetowych: ciesielstwo oraz betonowanie,
-stóp i płyt f... więcej »

Dodano 24 marca 2020 14:02

👁 422 (0,31 dziennie)

EXPERT-BUD

Lotnicza 63, Wrocław (dolnośląskie)

Firma Expert-bud to prawdziwi profesjonaliści, którzy remontują, budują, odnawiają, sprzątają i robią to z prawdziwą pasją. Dają gwarancję na swoje usługi a to co oferują swoim klientom to przede wszystkim: usługi budowlane, indywidualną i bezpłatną wycenę, dojazd na miejsce, zakup materiałów budowlanych po okazyjnych cenach. Wiele lat w branży oraz setki zadowolonych klientów i zrealizowanych aranżacji to świadkowie ogromnego zaangażowania w powierzone zadania. Kontakt podany na stronie interne ...... więcej »

Dodano 22 lipca 2023 13:44

👁 23

KALTER SP. z o.o.

Augustowska 8, Białystok (podlaskie)

Kalter Sp. z o. o. to doświadczona firma budowlana na rynku mazowieckim i podlaskim. Zajmujemy się realizacjami inwestycji deweloperskich, doradztwem inwestycyjnym oraz generalnym wykonawstwem. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Służymy fachową pomocą na każdym etapie współpracy z inwestorem. Zadzwoń do nas i poznaj pełną ofertę firmy.... więcej »

Dodano 21 sierpnia 2018 07:34

👁 279 (0,14 dziennie)

Domicon

Firma Budowlana

Opaczewska 65 m. 27, Warszawa (mazowieckie)

Domicon to profesjonalna firma budowlana, działająca już od 2007 roku głównie na rynku Warszawskim. Posiada swoje biuro w Warszawie przy ulicy Opaczewskiej.... więcej »

Dodano 4 grudnia 2019 13:40

👁 97