Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

10 września 2019 13:13
👁 359 (0,24 dziennie)

Dom z Keramzytu

KONTAKT
MAPA
O NAS

Jeśli chcesz wybudować dom jednorodzinny wolnostojący, zdecyduj się na usługi firmy. Dom z Keramzytu to profesjonaliści w budowie domów. Firma istnieje w branży od wielu lat i oferuje budowę domów jednorodzinnych wolnostojących, w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej a także w technologii tradycyjnej. Tutaj możesz liczyć na pełną koordynację oraz wykonawstwo inwestycji. W budowie domu firma oferuje ekologiczne, energooszczędne i szybkie rozwiązania. Zapewnia pomoc na każdym etapie budowy i fachowe doradztwo. Dotychczas firma zrealizowała ponad 120 inwestycji i jest cenioną firmą na rynku. Informacje: https://domzkeramzytu.pl

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.237.31.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Dom z Keramzytu Chojnów
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

F.H.U. Usługi Budowlane-Wykończeniowe Tadeusz Gierczak

Grobla 74, Drwinia, Bochnia (małopolskie)

Oczywiste wydaje się to, że każdy, kto postawi na remont, powinien zatrudnić do tego firmę, dla której usługi remontowo-budowlane to chleb powszechni. W Krakowie takich firm jest całe mnóstwo, ale nie każda może poszczycić się takim doświadczeniem, jak jest to w naszym przypadku. Jesteśmy pod każdym względem perfekcjonistami.... więcej »

Dodano 2 kwietnia 2016 08:38

👁 1200 (0,44 dziennie)

F.H.U. MARDOM ALINA MŁYŃSKA

Kosowo ul. Długa, przodkowo, Kartuzy (pomorskie)

Przedstawiony tutaj adres będzie wprost doskonały dla wszystkich osób, które mają ochotę na budowę domu absolutnie wysokiej jakości. Realizujemy różnego rodzaju projekty, jednocześnie zawsze stawiamy na sprawny charakter ich realizowania oraz solidność jeśli mowa o pracach prowadzonych na wszystkich poszczególnych etapach. Co za tym idzie, nasza marka ma wysoki poziom zaufania wśród dotychczasowych klientów. Możemy się zajmować rodzinnego typu zabudowami, realizujemy też inne obiekty.... więcej »

Dodano 16 października 2015 07:59

👁 2767 (0,96 dziennie)

BERA sp. z o.o.

Westerplatte 72/10, Świdnica (dolnośląskie)

Firma BERA zajmuje się projektowaniem oraz budową energooszczędnych płyt fundamentowych. Są to wytrzymałe i szybkie w produkcji rozwiązania, które sprawdzą się doskonale przy wznoszeniu budynków energooszczędnych albo pasywnych. Płyty fundamentowe to alternatywa dla fundamentów tradycyjnych. Do ich zalet zaliczyć można równomierne przekazywanie obciążenia, co ma duże znaczenie w miejscach, gdzie podłoże ma gorsze parametry nośne. Nasze wyroby zwiększają termoizolację obiektu i trwałość całej kon ...... więcej »

Dodano 5 lutego 2021 13:13

👁 239 (0,25 dziennie)

Z.R.B. "AND-BUD"

Jaracza 15/25, Łódź (łódzkie)

And-Bud Łódź to nazwa marki budowlano-remontowej, jakiej warto zaufać. W skład ekipy wchodzą profesjonaliści budowlani i remontowi, którzy od lat pracują w branży, tworząc liczne obiekty na obszarze Łodzi oraz okolic. Co więcej, And-Bud Łódź to także izolacje budynków czy wynajem rusztowań - oto kompleksowe usługi budowlane oraz remontowe dla każdego, zarówno przedsiębiorcy lub prywatnego inwestora. Wskutek tego jeżeli szukasz pomocy w sprawie budowniczej lub też remontowej, And-Bud Łódź to właś ...... więcej »

Dodano 25 stycznia 2022 12:11

👁 80

Coolship Firma Budowlana

Firma budowlana

ul. Kazimierza Wyżgi 17, Kraków (małopolskie)

Jesteśmy profesjonalną firmą budowlaną z Krakowa. Jako zespół fachowców w zakresie budownictwa ogólnego na rynku pracujemy od roku 2004, realizujemy inwestycje na terenie Małopolski, Śląska oraz okolic. Zatrudniamy wyspecjalizowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, dzięki czemu decydując się na firmę Coolship, otrzymujesz gwarant fachowej oraz terminowej budowy.... więcej »

Dodano 7 lipca 2022 15:24

👁 133 (0,3 dziennie)

Techbud

Malowanie - techbudlublin.pl

Nadbystrzycka 16l, Lublin (lubelskie)

Techbud jest firma, która od 2000 roku świadczy usługi budowlane dla firm i klientów indywidualnych. Mamy bogate doświadczenie, które zdobywaliśmy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych osób, które od lat pracują w branży budowlanej. Wieloletnia praktyka i bogata wiedza sprawia, że prace wykonamy kompleksowo i udzielimy odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania.

Przygotowaliśmy bogatą ofertę usług dla naszych klientów. Wszelkie prace wykonujemy w pełni profesjo ...... więcej »

Dodano 25 września 2018 12:35

👁 731 (0,4 dziennie)

BEWIKA Sp. z o.o.

JULIUSZA SŁOWACKIEGO 86/88/225, Piotrków Trybunalski (łódzkie)

Wykonujemy hale przemysłowe jak również konstrukcje żelbetowe. Dostawa niezbędnych elementów przyszłego projektu do zakładu odbywa się dopiero po kontroli jakości i próbnym montażu na terenie warsztatu firmy. Plan dalszych prac instalacyjnych opracowywany jest zgodnie z indywidualnymi życzeniami klienta oraz specyfikacjami technicznymi. Aby dotrzymać warunków prac instalacyjnych określonych w umowie, zapewniamy efektywną współpracę z podwykonawcami oraz dbamy o dostępność niezbędnego sprzętu i m ...... więcej »

Dodano 7 lutego 2023 06:55

👁 46

BruClean

bruclean.pl

Kościuszkowców 28/8, Kraków (małopolskie)

Jako profesjonaliści dbamy o komfort naszych konsumentów, w następstwie tego do każdego przystępujemy z indywidualnością i zgłębiamy jego problem starając się doradzić lub ewentualnie pomóc. Jesteśmy skłonni zachęcić Państwa do skorzystania z oferty marki BlueClean, która zapewni wysoką jakość oraz zezwoli zaoszczędzić pieniądze przy przypuszczalnych pomyłkach remontowych.... więcej »

Dodano 7 września 2021 09:05

👁 106 (0,14 dziennie)

GRALBUD

Firma budowlana Szczecin

Bandurskiego 36, Szczecin (zachodniopomorskie)

GRALBUD - firma budowlana oferująca usługi w szeroko pojętym budownictwie. Budujemy domy pod klucz, zajmujemy się remontami, wykańczaniem wnętrz, pracami rozbiórkowymi. Mamy własną hurtownię materiałów budowlanych. Zapraszamy!... więcej »

Dodano 7 marca 2018 09:52

👁 954 (0,47 dziennie)

Budmax

Dębowa Góra 21D, Dębowa Góra, Częstochowa (śląskie)

Budmax to firma budowlana, która realizuje inwestycje na terenie Częstochowy i okolic. Zajmujemy się zarządzaniem projektem od początku inwestycji do zakończenia jej realizacji. Zapewniamy kompleksowe usług budowlane od projektu pod klucz. Wiemy, jak skomplikowana dla inwestorów może być budowa albo remont domu, a dodatkowo nadzór prac. Wychodzimy naprzeciwko pragnieniom klientów oferując budowę domu, remonty, termoizolację budynków, usługi koparką i rozbiórki. Posiadamy długoletnie doświadczeni ...... więcej »

Dodano 1 czerwca 2023 00:52

👁 34