Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

przedsiębiorstwo usługowe

Womax

Kamienica Polska Częstochowa

🌐 📧

11 sierpnia 2014 16:27
👁 1640 (0,52 dziennie)

Firma Womax Częstochowa

Womax

przedsiębiorstwo usługowe

KONTAKT

Womax

przedsiębiorstwo usługowe

Domagalskiej
42260 Kamienica Polska, Częstochowa, śląskie

NIP: 5730002729

MAPA
O NAS

Womax to firma ze Śląska zajmująca się czyszczeniem różnego rodzaju powierzchni, przy wykorzystaniu nowoczesnych i wydajnych technik strumieniowo ściernych, zwanych piaskowaniem i hydro piaskowaniem. Specjalizujemy się w piaskowaniu elewacji oraz innych powierzchni architektonicznych. Usługi wykonujemy z najwyższą dbałością, z zachowaniem wszelkich zasad. Wyniki naszej pracy można obserwować w całej południowej Polsce. Na życzenie, oczyszczoną powierzchnie zabezpieczamy przed niekorzystnym wpływem wilgoci.

OFERTA
firmie możesz powierzyć wykonanie szerokiej gamy usług

w tym piaskowanie i hydropiaskownaie:
- elewacji budynków
- ścian betonowych, ceglanych, kamiennych
- elementów drewnianych, w tym elewacji, drzwi, blatów i innych
- pojazdów współczesnych i zabytkowych
- ram samochodowych i rowerowych
- przyczep, naczep
- felg
- ram stalowych
- sprzętu budowlanego, między innymi betoniarek, cystern
- konstrukcji stalowych
- metali kolorowych
- maszyn rolniczych

a także :
- usuwanie graffiti
- zabezpieczanie powierzchni
OPIS DZIAŁALNOŚCI
Technologia piaskowania jest niezwykle ekonomiczną techniką renowacji powierzchni przy pomocy której jesteśmy wstanie niewielkim kosztem przywrócić jej dawny blask.
Usługi piaskowania mają również bardzo szerokie zastosowanie w renowacji części pojazdów współczesnych i zabytkowych, a także części maszyn, urządzeń oraz konstrukcji ze stali.

Firma Womax uważa za najważniejszą rękojmię swojego sukcesu wysoki standard usług piaskowania, dlatego własnie zatrudniamy umotywowanych fachowców dla których, dobro klienta jest celem nadrzędnym.
Jedynie z takim podejściem można żywić nadzieję na rozwinięcie szerszej współpracy, przy realizacji kolejnych zleceń, także w przyszłości.
Renoma dla takiej firmy jak nasza jest bardzo istotna, to dzięki renomie mamy tyle sukcesów.
Wszyscy wiemy jak korzystne jest polecenie nas przez dotychczasowych zleceniodawców.
Firma posiada najwyższej klasy sprzęt do piaskowania, hydro-piaskowania i ochrony oczyszczonych miejsc przed późniejszym zniszczeniem przez warunki meteorologiczne oraz działalność człowieka.
Zabezpieczamy wcześniej oczyszczoną powierzchnię przed niekorzystnym wpływem wody, oraz przed niepożądaną działalnością człowieka, na przykład graffiti. Zabezpieczamy powierzchnię przy pomocy zaawansowanych trwałych, oczywiście bezpiecznych i wydajnych preparatów.
Nasi pracownicy mają doświadczenie we wszystkich typach usług oferowanych przez firmę Womax.
Można w tym miejscu podkreślić przygotowanie pracowników firmy Womax do skutecznego usuwaniu graffiti także z powierzchni nie zabezpieczonej powłokami anty-graffiti, a także renowacji delikatnych powierzchni na przykład marmurowych.
Niezwykle istotne jest także przygotowanie naszych pracowników do działań w miejscach trudno dostępnych, wymagających specjalnych umiejętności, na przykład możemy w tym miejscu wspomnieć renowację bulwarów we Wrocławiu, gdzie prace wykonywaliśmy z barek i linek alpinistycznych.
Womax realizuje zlecenia pochodzące od klientów indywidualnych, biznesowych, samorządów lokalnych, przedsiębiorstw komunalnych, oraz organizacji społecznych.
Naszą oferta pragniemy zainteresować klientów w południowej części kraju.
Jeśli gabaryty czyszczonego elementu na to pozwalają, a dla naszego zleceniodawcy jest tak wygodniej, jesteśmy przygotowani do wykonania usług piaskowanie także bezpośrednio w siedzibie firmy Womax w Kamienicy Polskiej miejscowości położonej 17 kilometrów od Częstochowy w kierunku na Katowice.
Usługi realizujemy w oparciu o zapisy umów jednorazowych ale również długoterminowych. Dla stałych klientów oferujemy preferencyjne ceny.
Na stronie Womax odnajdziesz mnóstwo interesujących informacji na temat naszych usług.
OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Womax Częstochowa
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Pikmet - Obróbka metali

Frezowanie CNC

Powstańców 13, Dzimierz, Rybnik (śląskie)

Pikmet to firma funkcjonująca od 2014 roku. Jej domeną jest frezowanie CNC, obróbka metali skrawaniem, toczenie i cięcie CNC. Dysponują profesjonalnym oraz innowacyjnym sprzętem do cięcia CNC części metalowych bądź stalowych. Pomimo że funkcjonuje tylko od paru lat, współtworzą ją specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i wszechstronną wiedzą na temat usług toczenia oraz cięcia CNC. Dodatkowo ciągle ją uzupełniają uczęszczając na licznych szkoleniach. Mogą bez żadnego problemu wytypować odpowie ...... więcej »

Dodano 15 października 2019 14:29
Aktualizacja 15 października 2019 14:29

👁 441 (0,35 dziennie)

ALC Photonics sp. z o.o.

Czyszczenie powierzchni, materiałów laserem

Kraśnicza Wola 38H, Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

ALC Photonics to firma, która powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na proces czyszczenia, który jest bezpieczny dla materiału.

Nasza firma oferuje usługę czyszczenia, które nie wpływa w żaden negatywny sposób na materiał bazowy, nie zużywa środków chemicznych ani ściernych, oszczędza energię i jest przyjazne środowisku, a wszystko to dzięki procesowi jakim jest ablacja laserowa.

ALC Photonics to gwarancja wysokiej jakość świadczonych usług oraz przejrzyste ceny wyceniane indywidualnie pod ...... więcej »

Dodano 19 marca 2018 23:45

👁 1536 (0,84 dziennie)

Clean Master

Parzęczewska 61/18, Zgierz (łódzkie)

Clean Master z siedzibą w Łodzi oferuje profesjonalne sprzątanie biur, magazynów, hal przemysłowych oraz wspólnot mieszkaniowych. Dodatkowo, przeszkoleni pracownicy wykonują prace porządkowe takie jak m.in. czyszczenie kostki brukowej, mycie elewacji i graffiti, koszenie trawy czy odśnieżanie posesji. Firma dysponuje specjalistycznymi urządzeniami oraz stosuje bezpieczne i skuteczne zarazem środki czyszczące. Na prowadzonej stronie można zapoznać się z przykładowymi realizacjami oraz opiniami kl ...... więcej »

Dodano 18 maja 2021 12:22

👁 189 (0,28 dziennie)

EKO-TRENDS

Sokołowice 102m, Oleśnica (dolnośląskie)

Eko Trends to firma, specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Zespół ekspertów zajmuje się darmową wyceną, umożliwiającą poznanie wszystkich kosztów inwestycji. W ten sposób Eko Trends zapewnia przejrzystość, bezpieczeństwo oraz skuteczność! Fotowoltaika to szansa na ekologiczną energię, pozyskiwaną wprost ze słońca. Jesteś zainteresowany?... więcej »

Dodano 28 października 2021 11:33

👁 121 (0,23 dziennie)

Centrum Medyczne Galmedic

Średnia 12, Częstochowa (śląskie)

Usuwanie pieprzyków, usuwanie kurzajek czy nawet usuwanie powszechnej „myszki” zaleca się wówczas, gdy zmiana skórna rośnie, zmienia swój kształt, barwę, staje się asymetryczna, boli, swędzi, a nawet zaczyna krwawić. Wszystkie z tych objawów są alarmujące i powinny stać się powodem wizyty lekarskiej. W naszym Centrum Medycznym Galmedic w Częstochowie usuwamy znamiona metodą elektrokoagulacji oraz chirurgicznie, skutecznie ograniczając ryzyko ich nawrotu. Serdecznie zapraszamy do naszej placówki!... więcej »

Dodano 6 marca 2023 11:28

👁 17

Inżynieria Budowlana Marek Kozik

Firma Budowlana

osiedle Bugaj, Wieluń (łódzkie)

Podstawą działalności Firmy Inżynieria Budowlana jest świadczenie usług w
zakresie wykonawstwa robót budowlanych. Od początku naszej działalności oferujemy
Naszym Klientom kompleksowe usługi budowlane z zakresu prac żelbetowych zarówno dla
Klientów indywidualnych, jak też dużych firm budowlanych.
OFERUJEMY KOMPLEKSOWE WYKONAWSTWO ROBÓT
ŻELBETOWYCH, CIESIELKO – BETONIARSKICH W ZAKRESIE:
-konstrukcji monolitycznych,
-prac żelbetowych: ciesielstwo oraz betonowanie,
-stóp i płyt f... więcej »

Dodano 24 marca 2020 15:02

👁 403 (0,37 dziennie)

Centrum Zdrowia Małych Zwierząt "Vet-KoR" Rafał Kopyto. Weterynarz Częstochowa

Gabinet weterynaryjny Częstochowa - Vet-KoR

Roweckiego – Grota 12/45, Częstochowa (śląskie)

Centrum Zdrowia Małych Zwierząt zaprasza na wizytę ze swoimi pupilami. W naszej klinice dla zwierząt prowadzimy badania profilaktyczne, leczymy choroby weneryczne i zakaźne. Oferujemy wykonanie RTG zwierząt oraz USG. Zapraszamy do naszej przychodni weterynaryjnej.... więcej »

Dodano 19 lutego 2018 10:54

👁 1347 (0,72 dziennie)

Biuro Rachunkowe GFIN Tarnowskie Góry

Biuro Rachunkowe GFIN

Jana III Sobieskiego, Tarnowskie Góry (śląskie)

Pełnozakresowa obsługa księgowa firm z rejonu całego śląska. Obniżymy Twoje koszty obsługi księgowej nawet o 50%. Sprawdź naszą ofertę i zaoszczędź już dziś. Szczegóły www.gfin.pl... więcej »

Dodano 29 czerwca 2013 10:37

👁 2251 (0,63 dziennie)

Kwiatowa Dostawa Częstochowa

Częstochowa

aleja Wojska Polskiego 20, Częstochowa (śląskie)

Kwiaciarnia internetowa Częstochowa. Kwiatowa Dostawa to profesjonalna, tania kwiaciarnia internetowa, która dostarczy kwiaty pod dowolnie wskazany adres w Częstochowie i okolicach. Kwiatowa Dostawa funkcjonuje również na terenie całej Polski. Za naszym pośrednictwem można tanio przesłać prezenty w postaci świeżych bukietów i innych upominków do dowolnego miejsca na terenie całego kraju. Wystarczy złożyć zamówienie przez naszą stronę, pocztą internetową lub telefonicznie, a wybrana przesyłka będ ...... więcej »

Dodano 8 października 2021 11:57

👁 84

AGTECH

Wulkanizacja

Wola Cicha 141, Rzeszów (podkarpackie)

AG-Tech to przedsiębiorstwo znajdujące się niedaleko Rzeszowa, w Woli Cichej. W swojej ofercie posiada usługi, jak piaskowanie, seriws opon i wulkanizację oraz renowację felg.... więcej »

Dodano 10 lutego 2019 18:33

👁 452 (0,3 dziennie)