Dodaj firmę Zaloguj się

 

Rekuperacja, instalacje Wod-Kan - Szczecin

ClimaWell

Czaplinek

📞 🌐 📧

14 grudnia 2021 10:12
👁 173 (0,19 dziennie)

Firma ClimaWell Czaplinek

ClimaWell

Rekuperacja, instalacje Wod-Kan - Szczecin

KONTAKT

ClimaWell

Rekuperacja, instalacje Wod-Kan - Szczecin

ul. Drahimska 79
78-440 Czaplinek, zachodniopomorskie

NIP: 5312314395

MAPA
O NAS

Dynamicznie rozwijająca się firma CimaWell świadczy kompleksowe usługi z obrębu doboru, montażu oraz serwisu klimatyzacji. Na stronie internetowej climawell.pl zaprezentowano ofertę przedsiębiorstwa, na którą składają się między innymi takie usługi jak montaż rekuperacji Szczecin, klimatyzacja domowa Szczecin, bądź systemy wentylacyjne Szczecin. Rozwiązania oferowane przez firmę CimaWell doskonale sprawdzają się także w domach prywatnych, jak i w biurach, czy w większych firmach. W zakładce realizacje zamieszczono zdjęcia przykładowych realizacji poszczególnych towarów na różnego typu obiektach budowlanych. Specjaliści z firmy CimaWell działają na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, a ceny ustalane są indywidualnie w zależności od specyfikacji danego zamówienia. Zainteresowane osoby mogą skontaktować się z przedsiębiorstwem przy użyciu wygodnego formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce kontakt.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.83.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
ClimaWell Czaplinek
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

F.H.U. "STREFA GRZANIA"

Welecka 49b, Mierzyn, Police (zachodniopomorskie)

Strefa Grzania to profesjonalne przedsiębiorstwo z Mierzyna w okolicach Szczecina. W branży grzewczej działamy nieprzerwanie od 2001 roku, proponując naszym Klientom najwyższej jakości systemy grzewcze oraz sanitarne. Owocna współpraca z najlepszymi producentami urządzeń umożliwiła nam zapewnienie wielu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych wymagań. Proponujemy wydajne i nowoczesne ogrzewanie, armaturę łazienkową, systemy ogrzewania podłogowego, filtry oraz zmiękczacze do wody, a ponadto syst ...... więcej »

Dodano 27 kwietnia 2021 08:05

👁 253 (0,22 dziennie)

ClimaWell

Klimatyzacja domowa

Smocza 41, Szczecin (zachodniopomorskie)

Dynamicznie rozwijająca się firma CimaWell świadczy kompleksowe usługi z obrębu doboru, montażu i serwisu klimatyzatorów. Na stronie internetowej climawell.pl zaprezentowano propozycję firmy, na którą składają się między innymi takie usługi jak montaż rekuperacji Szczecin, klimatyzacja domowa Szczecin, czy systemy wentylacyjne Szczecin. Rozwiązania proponowane przez firmę CimaWell świetnie sprawdzają się także w domach prywatnych, jak i w biurach, czy w większych przedsiębiorstwach. W zakładce r ...... więcej »

Dodano 18 maja 2023 12:52

👁 60

ClimaWell

Klimatyzacja i rekuperacja

ul. Drahimska 79, Czaplinek (zachodniopomorskie)

Dynamicznie rozwijająca się firma CimaWell świadczy kompleksowe usługi z obrębu doboru, montażu i serwisu klimatyzacji. Na stronie internetowej climawell.pl zaprezentowano ofertę przedsiębiorstwa, na którą składają się między innymi takie usługi jak montaż rekuperacji Szczecin, klimatyzacja domowa Szczecin, bądź systemy wentylacyjne Szczecin. Rozwiązania oferowane przez firmę CimaWell bardzo dobrze sprawdzają się także w domach prywatnych, jak i w biurach, czy w większych przedsiębiorstwach. W z ...... więcej »

Dodano 14 października 2022 09:31

👁 96