Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

P.T.S. Węglo-Trans Polski węgiel

Przedsiębiorstwo Transportu Samochodowego Węglo-Trans Paweł Juszczak

Czerwionka-Leszczyny

📞 🌐 📧

15 września 2016 13:03
👁 1412 (0,59 dziennie)

Firma Przedsiębiorstwo Transportu Samochodowego Węglo-Trans Paweł Juszczak Czerwionka-Leszczyny

Przedsiębiorstwo Transportu Samochodowego Węglo-Trans Paweł Juszczak

P.T.S. Węglo-Trans Polski węgiel

KONTAKT

Przedsiębiorstwo Transportu Samochodowego Węglo-Trans Paweł Juszczak

P.T.S. Węglo-Trans Polski węgiel

Furgoła 163
44-230 Czerwionka-Leszczyny, śląskie
MAPA
O NAS

Nasza frima P.T.S. Węglo-Trans Polski węgiel istnieje na rynku już kilkanaście lat i zajmuje się sprzedażą oraz transportem węgla kamiennego. Towar, którym dysponujemy pochodzi z polskich kopalni – zaletą naszych produktów jest ich gatunek, ciągłość dostaw oraz atrakcyjne ceny.
W 2012 roku otrzymaliśmy status Autoryzowanego Sprzedawcy KW S.A. i do dziś działamy pod ich znakiem. Posiadając wykwalifikowaną kadrę specjalistów jesteśmy w stanie zagwarantować najlepszą jakość naszyc

Nasza frima P.T.S. Węglo-Trans Polski węgiel istnieje na rynku już kilkanaście lat i zajmuje się sprzedażą oraz transportem węgla kamiennego. Towar, którym dysponujemy pochodzi z polskich kopalni – zaletą naszych produktów jest ich gatunek, ciągłość dostaw oraz atrakcyjne ceny.
W 2012 roku otrzymaliśmy status Autoryzowanego Sprzedawcy KW S.A. i do dziś działamy pod ich znakiem. Posiadając wykwalifikowaną kadrę specjalistów jesteśmy w stanie zagwarantować najlepszą jakość naszych usług oraz staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, którzy są zainteresowani zakupem węgla najwyższej jakości.
Sprzedaż oraz dowóz prowadzimy na terenie całego kraju oraz za granicami Państwa – jest to możliwe dzięki posiadaniu własnych, innowacyjnych samochodów oraz doświadczonych kierowców – nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży węgla.
Osoby, które są zainteresowane zakupem węgla serdecznie zapraszamy do kontaktu!

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Przedsiębiorstwo Transportu Samochodowego Węglo-Trans Paweł Juszczak Czerwionka-Leszczyny
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

P.T.S Węglo-Trans

P.T.S Węglo-Trans - Transport materiałów sypkich

Wolności 40a/14, Czerwionka-Leszczyny (śląskie)

P.T.S. Węglo-Trans zajmuje się sprzedażą węgla kamiennego i transportem drogowym. Firma powstała w 1997 roku i od tego czasu nabrała ogromnego doświadczenia, dzięki któremu świadczy obsługę na najlepszym poziomie.

Węglo-Trans oferuje tani węgiel i może pochwalić się tytułem Autoryzowanego Sprzedawcy KW S.A. w Katowicach. Posiada wyłącznie najwyższej jakości węgiel pochodzący z krajowych kopalni. Realizuje zarówno zamówienia hurtowe jak i dla klientów indywidualnych. W ofercie ... więcej »

Dodano 20 maja 2016 09:52

👁 1311 (0,52 dziennie)

SpediGO - transport, spedycja, logistyka

Nowogrodzka 31, Warszawa (mazowieckie)

Chcesz skorzystać z usług profesjonalnej firmy spedycyjnej? Zależy Ci na szybkim transporcie drogowym? Firma Spedigo zapewni Ci usługi transportowe na wysokim poziomie. Spedigo to profesjonalna firma spedycyjna działająca od 2013 r. z polskim kapitałem. Firma zapewnia usługi transportowe na najwyższym poziomie- jest to transport: kolejowy, drogowy, morski, lotniczy. Firma zapewnia szeroki zakres usług, w tym wiele usług dodatkowych. Dzięki doświadczeniu i nowoczesnej flocie Spedigo zapewnia prof ...... więcej »

Dodano 22 kwietnia 2020 15:22

👁 232 (0,22 dziennie)

Firma Usługowo-Handlowa Partner

Warowna 9, Stargard (zachodniopomorskie)

Oferta przedsiębiorstwa logistycznego Partner obejmuje kompleksową usługę transportową. Towary przewożone są w odpowiednich warunkach, zgodnie z przepisami prawa i zaleceniami klienta. Doświadczeni spedytorzy nadzorują cały proces – od załadunku przez przebieg trasy aż do rozładunku u adresata. Po stronie firmy spedycyjnej leży przygotowanie dokumentacji, zezwoleń, dokonanie opłat drogowych. Spedycja międzynarodowa ze Stargardu Szczecińskiego i okolic przeznaczona jest i dla firm, i klientów ind ...... więcej »

Dodano 9 czerwca 2021 13:30

👁 156 (0,24 dziennie)

3CARGO

Świerkowicka 36, Czechowice-Dziedzice (śląskie)

Przedsiębiorstwo zapewnia pełną ochronę celną towarów w wymianie handlowej z krajami z poza Unii Europejskiej, oferuje transport międzynarodowy (na kierunkach unijnych i nie tylko), a także wynajem magazynów (a także składowanie towarów pod dozorem celnym). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, zapewnia usługi dostosowane do potrzeb klientów i cieszy się ich zaufaniem. Agencja Celna przedsiębiorstwa posiada certyfikat AEO, który upoważnia je do szeregu przywilejów i uproszczeń w urzędach ...... więcej »

Dodano 26 czerwca 2019 15:05

👁 316 (0,23 dziennie)

RGW Express Sp. z o.o.

Agencja Celna

ul Żwirki i Wigury, Warszawa (mazowieckie)

Firma transportowa RGW Express Polska to jedna z trzech spółek grupy RGW Express. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług dopasowanych do indywidualnych oczekiwań klienta. Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie morskim, lotniczym i lądowym. Obsługujemy wszystkie przesyłki lotnicze, w tym elementy cargo. Działamy jako agencja celna mieszcząca się na lotnisku w Warszawie. Ważnym przejawem naszej działalności jest logistyka przesyłek krytycznych. Jesteśmy dyspozycyjni całą dobę, przez cał ...... więcej »

Dodano 12 grudnia 2012 08:19

👁 2275 (0,6 dziennie)

Speed-Trans Warszawa

Firma transportowo - logistyczno - spedycyjna

Modlińska, Warszawa (mazowieckie)

SPEED-TRANS to ogólnopolska baza kierowców, zajmująca się wykonywaniem usług transportowych i spedycyjnych na terenie Warszawy i całej Polski.

Zapewniamy profesjonalne usługi pojazdami od 1 t do 24 t, polegające na terminowych dostawach, jak również doradztwo spedycyjno-transportowe.... więcej »

Dodano 1 lutego 2012 15:16

👁 3183 (0,78 dziennie)

AMD sp.z o.o.

AMD Transport Spedycja Białystok

Octowa 3/19, Białystok (podlaskie)

amd.bialystok.pl to witryna internetowa firmy zajmującej się transportem i spedycją na terenie całej Unii Europejskiej i Rosji. W jej ofercie znajduje się przewóz towarów płynnych, spożywczych, chemicznych, neutralnych, niebezpiecznych ADR, a także drobnicowych. Umożliwia współpracę krótko i długoterminową, posiada również możliwość wynajmu kontenerów i samochodów osobowych.... więcej »

Dodano 5 marca 2021 13:08

👁 133 (0,18 dziennie)

Agencja Transportowa Makro Service

Agencja Celna

ul. Sekundowa, Warszawa (mazowieckie)

Specjalnością Agencji Transportowej Makro Service jest świadczenie ogólnie rozumianych usług transportowych. Głównym aspektem naszej działalności jest organizowanie transportu lądowego, powietrznego, morskiego i kolejowego. Transportujemy przesyłki handlowe oraz prywatne. Zajmujemy się odprawami celnymi, Intrastatem, pakowaniem, dystrybucją, magazynowaniem. Istotne miejsce w ofercie zajmuje też czarterowanie statków oraz samolotów. Współpracujemy z ponad 2000 firm znajdującymi się na wszystkich ...... więcej »

Dodano 23 listopada 2012 08:45

👁 2901 (0,77 dziennie)

P.U.H.P DUDA Sławomir Duda

Firma transportowa

Warszawska, Kielce (świętokrzyskie)

Duda Transport & Logistic zapewnia tani transport ładunków ciężarówkami o ładowności do 24 ton. Oferta firmy to głównie transport krajowy i transport międzynarodowy. Specjalnością firmy jest transport po krajach UE takich jak: Niemcy, Estonia, Anglia, Łotwa czy Słowenia. Obszar realizowanych usług mieści również najem naczep, wraz z serwisem i usługami związanymi z użytkowaniem naczep. Firma posiada Certyfikat Bezpiecznego Przewoźnika|jest właścicielem Certyfikatu Bezpiecznego Przewoźnika. Duda ...... więcej »

Dodano 6 listopada 2012 15:13

👁 3164 (0,83 dziennie)

UHIE Marcin Radecki

Patriotów 84, Rybnik (śląskie)

Przedsiębiorstwo Hurtowa Sprzedaż Węgla istnieje na rynku już od przeszło dwudziestu lat i zajmuje się hurtową sprzedażą najwyższej klasy polskiego opału. W naszym składzie w Rybniku oferujemy ekogroszek, węgiel orzech oraz eko-choice. Przez wiele lat naszej działalności rozbudowaliśmy sieć odbiorców na obszarze całej Polski. Regularnie dostarczamy również opał do innych krajów europejskich. Dla odbiorców hurtowych oferujemy zawsze najkorzystniejszą cenę oraz transport. Prywatna flota pojazdów c ...... więcej »

Dodano 27 kwietnia 2021 14:29

👁 134 (0,19 dziennie)