Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

7 maja 2022 12:02 (aktualizacja 9 maja 2022 06:25)
👁 145 (0,22 dziennie)

Energia Życiowa

Energia Życiowa - Gabinet Psychoterapii

KONTAKT

Energia Życiowa

Energia Życiowa - Gabinet Psychoterapii

Łączna 39B/128
41-303 Dąbrowa Górnicza, śląskie

NIP: 6292386623

MAPA
O NAS

Gabinet oferuje możliwość podjęcia terapii indywidualnej w bezpiecznych, dyskretnych warunkach. Psychoterapia indywidualna w gabinecie to regularne spotkania, w czasie których między Klientem a psychoterapeutą stopniowo nawiązuje się wyjątkowa relacja, budowana w oparciu o wzajemne zaufanie. Częstotliwość sesji terapeutycznych dobierana jest indywidualnie, jednak zazwyczaj nie przekracza jednej tygodniowo. Równolegle do terapii, w celu zwiększenia jej efektywności.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.200.77.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Energia Życiowa Dąbrowa Górnicza
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

„Moje miejsce” praktyka psychologiczna Katarzyna Jankiewicz

Moc Myśli

Rembielińska 19, Warszawa (mazowieckie)

Każdy z nas może czasem przeżywać trudności życiowe. Wypalenie zawodowe, nadmierny stres czy też cierpienie związane z utratą ukochanej osoby, to problemy z jakimi najlepiej zwrócić się do specjalisty. Moc Myśli to gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny w Warszawie oferujący pomoc dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Obszar działania gabinetu to między innymi: trudności w relacjach, zaburzenia lękowe, cierpienie wynikające ze straty albo zmiany życiowej, problemy ze stresem. W ramach u ...... więcej »

Dodano 20 marca 2023 15:24

👁 108 (0,32 dziennie)

Synergia - poradnia psychologiczna w Opolu

Koraszewskiego 8-16 Gabinet 405 Domofon 352, Opole (opolskie)

Witamy w Poradni Psychologicznej Synergia - centrum zdrowia psychicznego w sercu Opola!

Nasze usługi psychologiczne są stworzone z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach, priorytetem jest dla nas Twój dobrostan. W Poradni Synergia spotkasz doświadczonych terapeutów i psycholgoów, którzy z pełnym zaangażowaniem i empatią pomogą Ci przezwyciężyć trudności emocjonalne, odnaleźć harmonię wewnętrzną i czerpać radość z życia.

Nasza kadra oferuje szeroki zakres usług psychologicznych, dostosowanych ...... więcej »

Dodano 8 lipca 2023 15:42

👁 41

Psychoterapia Wrocław 

Jaracza 69/1, Wrocław (dolnośląskie)

Depresja to poważna choroba, z którą boryka się coraz większa liczba osób na świecie. Jednym ze sposobów walki z nią jest psychoterapia. Gabinet psychoterapii we Wrocławiu pomaga między innymi w wyleczeniu depresji. Poza tym tu możesz zgłosić się po pomoc, jeśli cierpisz na: bezsenność, nerwice, lęki, anoreksję, bulimię, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia osobowościowe. Możesz poddać się terapii indywidualnej albo grupowej- sam o tym decydujesz. Do gabinetu mogą także zgłaszać się osoby w p ...... więcej »

Dodano 11 marca 2019 12:26

👁 304 (0,17 dziennie)

Psychoterapeuta mgr Paweł Bejm

Wójta Radtkego 42, Gdynia (pomorskie)

Jako Psychoterapeuta Gdynia, mgr Paweł Bejm oferuje kompleksową pomoc psychologiczną, skupiając się na indywidualnych potrzebach każdego pacjenta. Specjalizuje się w humanistycznym podejściu do psychoterapii, zapewniając wsparcie w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych, behawioralnych i psychicznych. Jego praktyka obejmuje terapię uzależnień, współuzależnienia, a także terapię DDA/DDD, adresowaną do dorosłych dzieci z rodzin dotkniętych problemem alkoholizmu.

Paweł Bejm jest absolwentem Szkoły ...... więcej »

Dodano 13 lutego 2024 20:28

👁 7

Poradnia Psychologiczna Alter Ego Izabela Boryczka

Pochyła, Wrocław (dolnośląskie)

Psychoterapeuta Izabela Boryczka kieruje pracą Centrum Pomocy Psychologicznej Alter Ego we Wrocławiu.
W ramach Centrum działa Poradnia Psychologiczna, w której pracuje kilkunastoosobowy zespół certyfikowanych i dyplomowanych specjalistów (psychiatra, psycholog, psychoterapeuta, seksuolog, terapeuta dziecięcy, terapeuta rodzinny, dietetyk, terapeuta uzależnień). Nasi specjaliści w sposób profesjonalny pomagają dzieciom, młodzieży i dorosłym w rozwiązywaniu problemów życia codziennego ora... więcej »

Dodano 10 stycznia 2013 22:06

👁 5204 (1,28 dziennie)

Mental Benefits Sp. z o.o.

Wsparcie psychologiczne dla firm i pracowników

Sikornik 18, Gliwice (śląskie)

Mental Benefits zajmuje się świadczeniem usług online związanych ze zdrowiem psychicznym i fizycznym. Nasze wsparcie kierujemy do pracodawców, działów HR i managerów, którzy chcą zadbać o dobrostan swoich pracowników. Nasza opieka realizowana jest poprzez benefity zdrowotne EAP. Zapewniamy pracownikom dostęp do specjalistów z dziedzin tj. psychologia, psychoterapia, dietetyka i psychodietetyka, fizjoterapia, logopedia. W naszej ofercie znajdują się również zajęcia jogi i fitness. Oferujemy równi ...... więcej »

Dodano 6 marca 2023 16:06

👁 41

Centrum Terapii CBT

Zygmunta Augusta 7E, Gdynia (pomorskie)

Zdrowie psychiczne jest podstawą dobrego samopoczucia i funkcjonowania człowieka. Dzisiejszy pęd życia nie sprzyja często zdrowiu psychicznemu, które zaczyna „szwankować” w postaci różnych zaburzeń czy innych trudności w funkcjonowaniu. Jeśli potrzebujesz pomocy psychologicznej albo psychoterapeutycznej, umów się na wizytę do Centrum CBT. Jest to ośrodek należący do sieci ośrodków w Polsce ukierunkowanych na wsparcie zdrowia psychicznego. Zespół centrum stanowią doświadczeni psychologowie i psyc ...... więcej »

Dodano 20 września 2023 08:57

👁 20

Psycholog Kraków MindSpa Katarzyna Mika-Łabuz

Psycholog Kraków

ul. Wietora 8/20, Kraków (małopolskie)

Profesjonalne usługi psychoterapeutyczne świadczone przez psychologa, psychoterapeutę z bogatym doświadczeniem i długim stażem. Terapie dedykowane głównie osobom dorosłym lub pacjentom w późnym wieku adolescencji.... więcej »

Dodano 24 stycznia 2017 07:57

👁 826 (0,32 dziennie)

Gabinet Psychologiczny Proterapeutica

Poradnia psychologiczno-psychiatryczna

ul. Pochyła 21/1a, Wrocław (dolnośląskie)

Proterapeutica to przychodnia terapeutyczna prowadzona przez grupę psychologów i psychiatrów, dysponujących wieloletnie doświadczenie w pracy z . Zakresem poradni jest świadczenie pomocy z dziedziny psychiatrii i logopedycznej. Z sukcesami współpracujemy z uznanymi z obszaru psychologii specjalistami. Przez cały czas rozwijamy swe kompetencje zawodowe poprzez aktywny udział w uznanych w środowisku szkoleniach. Każdy zatrudniony przez nas terapeuta systematycznie konsultuje i weryfikuje swe doko ...... więcej »

Dodano 10 września 2017 19:08

👁 889 (0,38 dziennie)

Patrycja Konopka- psycholog, psychoterapeuta Legnica

psycholog

Złotoryjska 41/1, Legnica (dolnośląskie)

Nazywam się Patrycja Konopka, jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo- behawioralnym. Konsultacje, poradnictwo psychologiczne, diagnoza psychologiczna, psychoterapia poznawczo-behawioralna, warsztaty, szkolenia i treningi.
W pracy kieruje się Kodeksem Etyczno- Zawodowym Psychologa. Jako psychoterapeuta dbam o Państwa poczucie bezpieczeństwa oraz komfort psychiczny.... więcej »

Dodano 9 września 2022 06:24

👁 120 (0,23 dziennie)