Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

7 maja 2022 14:02 (aktualizacja 9 maja 2022 08:25)
👁 120 (0,3 dziennie)

Energia Życiowa

Energia Życiowa - Gabinet Psychoterapii

KONTAKT

Energia Życiowa

Energia Życiowa - Gabinet Psychoterapii

Łączna 39B/128
41-303 Dąbrowa Górnicza, śląskie

NIP: 6292386623

MAPA
O NAS

Gabinet oferuje możliwość podjęcia terapii indywidualnej w bezpiecznych, dyskretnych warunkach. Psychoterapia indywidualna w gabinecie to regularne spotkania, w czasie których między Klientem a psychoterapeutą stopniowo nawiązuje się wyjątkowa relacja, budowana w oparciu o wzajemne zaufanie. Częstotliwość sesji terapeutycznych dobierana jest indywidualnie, jednak zazwyczaj nie przekracza jednej tygodniowo. Równolegle do terapii, w celu zwiększenia jej efektywności.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Energia Życiowa Dąbrowa Górnicza
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Terapia Psychoanalityczna Ewa Domańska-Klimek

Gabinet psychoterapii

Kolbe 7c, Piła (wielkopolskie)

Gabinet psychoterapii Ewy Domańskiej-Klimek mieści się w Pile. Prowadzony jest przez wykwalifikowaną specjalistkę z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Z usług terapeutki korzystają pacjenci, którzy zmagają się z depresją, lękami, współuzależnieniem, zaburzeniami osobowości, samotnością, traumą i innymi problemami w życiu codziennym albo relacjach z innymi członkami rodziny. Ekspertka pomoże znaleźć radość i sens w życiu, jak i uporać się z własnymi, trudnymi emocjami.... więcej »

Dodano 8 lutego 2021 11:47

👁 184 (0,22 dziennie)

Prywatne Centrum Pomocy Psychologicznej „Synthesis Plus”

Kościuszki 49D/10, Garwolin (mazowieckie)

Prywatne Centrum Pomocy Psychologicznej „Synthesis Plus” znajduje się w Garwolinie w województwie mazowieckim. Jesteśmy profesjonalną, działającą od 2007 roku poradnią oferującą kompleksową pomoc dzieciom, młodzieży lub dorosłym. Organizujemy szkolenia, warsztaty, a także wykonujemy diagnozę psychologiczną. Można u nas skorzystać z terapii indywidualnej, małżeńskiej, rodzinnej, pedagogicznej i porady lekarza psychiatry. Prowadzimy też badania dla osób ubiegających się o pozwolenie na broń, zajęc ...... więcej »

Dodano 29 marca 2021 08:03

👁 205 (0,26 dziennie)

Centrum Psychologiczne Danuta Dercz

gen. Berbeckiego 7, Gliwice (śląskie)

Centrum Psychologiczne Danuta Dercz to placówka z ponad 20 letnim doświadczeniem. Oferuje pomoc psychologiczną w szerokim zakresie. Zajmuje się rozwiązywaniem problemów takich jak stres, depresje, nerwice. Wprowadza działania zapobiegające dolegliwościom psychomatycznym.... więcej »

Dodano 2 sierpnia 2018 15:19
Aktualizacja 2 sierpnia 2018 15:21

👁 645 (0,36 dziennie)

CENTRUM ROZWOJU OSOBISTEGO Małgorzata Iwaniuk

Poradnia psychologiczna

Wiejska 74a, Białystok (podlaskie)

Centrum psychologiczne oferuje zarówno psychoterapię indywidualną jak i grupową. Pomoc w zakresie leczenia uzależnień, psychoterapii dorosłych, młodzieży i dzieci, psychoterapii par oraz rodzin. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Kontakt poprzez formularz on-line, telefonicznie lub bezpośrednio w placówce.... więcej »

Dodano 7 czerwca 2019 09:51

👁 1285 (0,88 dziennie)

Psycholog Beata Sareło

Kwiatkowskiego 1, Konin (wielkopolskie)

Potrzebujesz kompleksowego wsparcia psychologicznego? Sprawdź ofertę Beaty Sareło! Ta wykwalifikowana i doświadczona psycholog oraz psychoterapeuta zapewnia usługi z zakresu poradnictwa psychologicznego, terapii rodzin oraz psychoterapii dla dorosłych, par i małżeństw. Wszystko to z zapewnioną przyjazną atmosferą oraz indywidualnym podejściem. Gabinet działa w Koninie.... więcej »

Dodano 9 sierpnia 2022 06:49

👁 105 (0,35 dziennie)

WOJCIECH WOLSKI PSYCHOTERAPIA&KONSULTACJE

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 1, Rzeszów (podkarpackie)

Szukasz psychologa prywatnie w Rzeszowie? Skorzystaj z usług psychoterapeuty Wojciecha Wolskiego. Jest to psychoterapeuta z dużym doświadczeniem. Tutaj można uzyskać pomoc w przypadku m.in: depresji, utraty bliskiej osoby, fobii, natręctw, problemów seksualnych, zaniżonej samooceny, kryzysu emocjonalnego. Pomoc udzielana jest dla osób dorosłych a także dzieci i młodzieży. W pracy psychoterapeuta wykorzystuje założenia założenia psychoterapii integracyjnej, która to łączy techniki z teori... więcej »

Dodano 26 stycznia 2021 12:26

👁 117 (0,14 dziennie)

Psychoterapia Nowy Początek

Banderii 4/82, Warszawa (mazowieckie)

Poradnia Psychoterapii "Nowy Początek" mieści się w Warszawie na Woli. Nasz zespół tworzą wyspecjalizowani psychoterapeuci, psycholodzy i lekarze. Pomagamy młodzieży i osobom dorosłym, które doświadczają różnego rodzaju problemów emocjonalnych w życiu prywatnym, rodzinnym, cierpią na depresję czy zmagają się z uzależnieniami.

Prowadzimy terapię osób dorosłych i młodzieży, terapię małżeńską i terapię par, terapię rodzinną, terapię grupową, a także konsultacje psychiatryczne, leczenie uzależnień ...... więcej »

Dodano 16 maja 2023 16:45

👁 11

Gabinet Psychoterapii Ego Nina Turek

ul. Chrościckiego 13 lok.3, Warszawa (mazowieckie)

Psychoterapia analityczna jest pomocna w wielu aspektach życia. Jestem doświadczoną psychoterapeutką analityczną i pomagam ludziom uporać się ze zrozumieniem lęku i smutku ( depresja ), zrozumieniem impasu życiowego.Pomagam moim pacjentom radzić sobie z niepokojącymi uczuciami takimi jak objawy psychosomatyczne i wiele innych problemów które mogą spotkać każdego z nas. Nasza współpraca będzie polegać najpierw na konsultacji, gdzie omówimy Twoją historię, doświadczenia i dobierzemy odpowiednią po ...... więcej »

Dodano 25 czerwca 2020 15:36

👁 141 (0,13 dziennie)

Psycholog Grzegorz Kurowski

Kościuszki 135/109, Wrocław (dolnośląskie)

Grzegorz Kurowski to znany i polecany psychoterapeuta z Wrocławia, specjalizujący się od wielu lat w pracy indywidualnej z osobami dorosłymi i z młodzieżą. Pomaga pacjentom borykającym się z różnego rodzaju problemami, w tym o podłożu depresyjnym bądź nerwicowym oraz osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebują pilnie wsparcia i porady. Grzegorz Kurowski przyjmuje od poniedziałku do piątku w godzinach 16-21 w gabinecie psychologicznym we Wrocławiu przy ul. Kościuszki 135/1 ...... więcej »

Dodano 19 maja 2017 13:47

👁 560 (0,25 dziennie)

Gabinet wnętrze

Krochmalna 4/28, Warszawa (mazowieckie)

Paweł Kwiecień to psycholog działający w Centrum Warszawy. Jest absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Swoją wiedzę psychologiczną rozwijał również podczas pobytu w USA. Od roku 2011 jest prezesem zarządu Stowarzyszenia „KEN”, które promuje nowoczesne sposoby edukacji . Jako psycholog pracuje łącząc różne elementy psychoterapii. Zapraszamy do gabinetu mieszczącego się w centrum Warszawy.... więcej »

Dodano 26 maja 2017 09:11

👁 681 (0,31 dziennie)