Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Hotel**** Medical Spa Malinowy Dwór

Długa 10, Świeradów - Zdrój, Ścinawa (dolnośląskie)

Oferta hotelu Spa w województwie podkarpackim skierowana jest nie tylko dla osób poszukujących wypoczynków w weekend, ale również dla wszystkich którzy planują turnusy rehabilitacyjne w górach doskonale położony Hotel Spa w górach to oferta prawie 70 nowocześnie wyposażonych pokoi które posiadają klimatyzacje, telewizję oraz bezpłatny dostęp do internetu. Dodatkowo oferujemy najlepsze zabiegi rehabilitacyjne, w tym kąpiel siarczkową i wiele innych zabiegów spa. Wybierz ofertę hotelu Medical Spa ...... więcej »

Dodano 24 października 2023 14:10

👁 37

INCANA S.A

Witosa 10, Ścinawa (dolnośląskie)

Firma produkująca nowoczesne płytki dekoracyjne. Idealne do zastosowania zewnętrznego i wewnętrznego. Naszym celem jest dostarczenie klientowi rozwiązań prostych i skutecznych. Stawiamy na innowacyjność. Płytki produkowane są z wysokiej jakości materiałów i wpasowują się w aktualne trendy designerskie. Nie ma znaczenia, jaką ścianę chcesz udekorować. Incana posiada rozwiązania przeznaczone do każdego typu pomieszczeń.... więcej »

Dodano 17 sierpnia 2021 08:36

👁 166 (0,16 dziennie)

Sklep Studio Figura - antycellulitowy naturalny cukrowy peeling

ul. Lusówko 56, Tarnowo Podgórne, Ścinawa (dolnośląskie)

Studio Figura International jest coraz popularniejszym studiem fitness i welness, które oferuje wyjątkowy program modelowania sylwetki. Ofertę sieci placówek uzupełnia sklep Studio Figura, którzy dostarcza autorskie suplementy, kosmetyki i gadżety. Wybór kosmetyków zawiera m.in. specyfiki do odchudzania, zwalczania cellulitu a także peelingów i ujędrniania skóry. Sklep sprzedaje także świeczki do aromaterapii.
Wśród dodatków i suplementów klientki mają wybór spośród ekstraktów i ta... więcej »

Dodano 23 sierpnia 2018 08:49

👁 538 (0,25 dziennie)