Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Mechaniczny Zakład Produkcyjny Jarosław Andrasz

Kolejowa 28, Środa Śląska (dolnośląskie)

Mechaniczny Zakład Produkcyjny ze Środy Śląskie specjalizuje się w usługach ślusarskich i w obróbce metali. To rodzinna firma, której korzenie sięgają 1970 roku. Przez pół wieku znakomicie poznaliśmy branżę metalową i wszelkie jej tajniki oraz specyfikę. Te doświadczenia przekładamy na dzisiejszą wiedzę i umiejętności. Nie boimy się żadnych wyzwań z zakresu obróbki metali. Oferujemy szeroki wachlarz usług od prostych prac ślusarskich, po regenerację maszyn, urządzeń i linii technologicznych. P ...... więcej »

Dodano 17 września 2021 09:30

👁 168 (0,23 dziennie)

Marmerc

Rakoszycka 1, Środa Śląska (dolnośląskie)

Firma Marmerc ze Środy Śląskiej od wielu lat działa w branży motoryzacyjnej. Zajmuje się sprzedażą części do samochodów marki Mercedes. Można tu znaleźć szeroki wybór używanych i nowych części do wielu starszych modeli tych pojazdów - 124, 201, 202, 203, 210 lub 211. W asortymencie dostępne są między innymi drzwi, karoseria, łożyska kół, osłony kolumny kierownicy, pompy powietrzne, silniki benzynowe bądź diesel i silniki wycieraczek. Wszystkie produkty są oryginalne, sprawne i sprawdzone przez d ...... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2021 07:47

👁 169 (0,22 dziennie)

Jack-Plast Julia Wantuch

Średzka 21, Kostomłoty, Środa Śląska (dolnośląskie)

Jack-Plast to przedsiębiorstwo specjalizujące się w sprzedaży akcesoriów okiennych i drzwiowych, a także naprawie zużytych lub uszkodzonych elementów. Oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
W asortymencie znajdują się także artykuły przeznaczone do rolet, w tym zwijacze, pancerze oraz piloty. Zostały one starannie wyselekcjonowane, aby klienci mieli pewność co do wysokiej jakości kupowanych produktów. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.... więcej »

Dodano 25 sierpnia 2021 11:17

👁 181 (0,24 dziennie)

Saatbau Polska Sp. z o.o.

Żytnia 1, Środa Śląska (dolnośląskie)

Przedsiębiorstwo Saatbau z siedzibą w Środzie Śląskiej od ponad 60 lat działa w branży rolniczej. Specjalizuje się w produkcji i dystrybucji materiału siewnego. Wieloletnie doświadczenie, znakomita znajomość potrzeb klientów i stosowne zaplecze technologiczne umożliwiły firmie zaproponowanie wyrobów spełniających rygorystyczne wymagania odbiorców z całej Europy. W sprzedaży znaleźć można kukurydzę, zboża jare i ozime, soję, rzepak, słonecznik lub dynię.... więcej »

Dodano 15 lutego 2021 09:30

👁 192 (0,2 dziennie)

B2B Connections Sp. z o.o.

Rolna 4, Łękno, Środa Śląska (dolnośląskie)

Każdy z nas przyzwoicie wie, iż sprzątanie to niezmiernie istotna sprawa, bez której nie da się obejść. Sprzątane być muszą nie jedynie nasze własne gospodarstwa domowe, jednakowoż oraz zakłady, a również miejsce publiczne. Dla wielu korporacji czystość jest więc sprawą priorytetową, na przykład dla szpitali, przychodni i dla klinik. Nawet na basenach czystość musi być bezwzględnie przestrzegana. Z tego też względu zaczęła właśnie powstawać chemia - sprawdź Chemia Niemiecka hurtownia, a w takim ...... więcej »

Dodano 3 lutego 2021 09:43

👁 224 (0,23 dziennie)

Drukarnia IntroGraf

Wrocławska, 73, Środa Śląska (dolnośląskie)

Drukarnia IntroGraf oferuje pełen zakres usług poligraficznych. Nasza firma posiada nowoczesny park maszynowy oraz doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Oferujemy profesjonalne usługi poligraficzne w zakresie druku offsetowego oraz technologii cyfrowej. Naszym klientom gwarantujemy unikalne projekty graficzne, druk, obróbkę introligatorską, a także reklamę wizualną. W ofercie posiadamy m.in. oklejanie pojazdów, banery, wizytówki i wiele innych. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia str ...... więcej »

Dodano 1 lutego 2021 09:23

👁 195 (0,2 dziennie)

STONESGARDEN

Centrum Ogrodnicze Stones Garden

ul. Wschodnia 14-16 sklep@stonesgarden.pl, Źródła, Środa Śląska (dolnośląskie)

Centrum Ogrodnicze Stones Garden oferuje możliwie najbogatszy i najbardziej atrakcyjny asortyment dla Twojego ogrodu.... więcej »

Dodano 27 kwietnia 2020 09:27
Aktualizacja 27 kwietnia 2020 09:28

👁 289 (0,23 dziennie)

INTRO-GRAF

Drukarnia Reklamowa

ul. Wrocławska 73, Środa Śląska (dolnośląskie)

INTRO-GRAF to nowoczesna drukarnia oferująca usługi poligraficzne - zarówno druk cyfrowy, jak i offsetowy. Firma ma dostęp do najnowszego sprzętu, który gwarantuje druk na wysokim poziomie. Specjaliści wykonują projekty oraz realizują je w krótkich terminach. Skorzystać można z reklamowego oklejania samochodów i witryn, wydruku banerów, wizytówek, ulotek, katalogów i wiele innych. Zapewniana jest profesjonalna obsługa i indywidualne podejście.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą ...... więcej »

Dodano 3 stycznia 2020 09:38

👁 321 (0,24 dziennie)

VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z.o.o.

Polna 17D, Komorniki, Środa Śląska (dolnośląskie)

Większość wielkich firm przemysłowych stara się dzisiaj iść z duchem czasu, niemniej jednak jak zazwyczaj ma to miejsce w przypadku akcesoriów elektronicznych oraz komputerowych - nie da się nigdy przewidzieć, czy ktoś z konkurencji nie zaskoczy nagle rynku czymś całkowicie niespodziewanym. W minionych latach regularnie debiutują na rynku techniki których do głębi nikt nie spodziewał się jeszcze w tamtym tysiącleciu - na przykład obróbka wibrościerna. Choć już wtedy pracowano usilnie nad industr ...... więcej »

Dodano 9 kwietnia 2019 13:28

👁 428 (0,26 dziennie)

VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z o.o.

Polna 17D, Komorniki, Środa Śląska (dolnośląskie)

Zapraszamy do zapoznania z ofertą firmy VIA, świadczącą usługi związane z obróbką powierzchniową metalu. Do obróbki wykorzystujemy różnorodne techniki takie jak gratowanie, które skutecznie szlifuje detale poszczególnych elementów, usuwając z nich wszelkie nierówności i pozostałości ostrych krawędzi. Posiadamy również inne specjalistyczne urządzenia do obróbki powierzchni wykorzystywane w sektorach przemysłowych, samochodowych czy lotniczych. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy oraz ...... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2017 10:47

👁 906 (0,41 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia