Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

MatsMore

Metalowców 2, Świebodzice (dolnośląskie)

Poszukujesz akcesoriów do samochodu, ale w jak najlepszej cenie? Wejdź i sprawdź nasz sklep MatsMore, w którym z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego do swojego samochodu. W ofercie mamy nie tylko dywaniki samochodowe welurowe, jak i gumowe, ale i maty bagażnikowe, wycieraczki do szyb, ale także różne akcesoria dostosowane d warunków zimowych. Co więcej, w sklepie nie zabraknie stalowych nakładek na grilla, słupki, czy też klapę od bagażnika. Zapraszamy na zakupy!... więcej »

Dodano 15 listopada 2023 08:11

👁 40

STRAPMET Sp. z o.o.

Spokojna 1, Świebodzice (dolnośląskie)

Strapmet Sp. z o.o. to renomowana firma funkcjonująca na rynku od 1995 roku, specjalizująca się w dostarczaniu wszechstronnych rozwiązań w dziedzinie pakowania wyrobów. Nasze wieloletnie doświadczenie, stałe doskonalenie umiejętności oraz wiedza naszych specjalistów stanowią klucz do sukcesu, pozwalając nam oferować urządzenia i materiały spełniające najwyższe standardy jakości. Każde zakupione urządzenie objęte jest pełną pisemną gwarancją oraz posiada certyfikat jakości. Dostarczamy nie tylko ...... więcej »

Dodano 7 listopada 2023 11:29

👁 38

Jan Pol PW

Zielona 8, Świebodzice (dolnośląskie)

Przedsiębiorstwo Jan Pol ze Świebodzic w województwie dolnośląskim zajmuje się produkcją i dystrybucją plandek. Proponuje pełen wybór odpornych i funkcjonalnych produktów, które sprawdzają się w wielu sytuacjach. W sprzedaży dostępne są plandeki na ciężarówki, kontenerowe, na wywrotki i na samochody. Dostępne są także banery reklamowe, pokrowce, zabudowy samochodowe czy stelaże samochodowe. W zakres świadczonych usług wchodzi również oklejanie samochodów i nanoszenie reklam na plandeki. Firma za ...... więcej »

Dodano 6 lipca 2021 07:44

👁 218 (0,2 dziennie)

Aquapol

Żeromskiego 12, Świebodzice (dolnośląskie)

Aquapol na zawsze zlikwiduje wilgoć kapilarną poprzez osuszanie budynków. Osuszanie ścian odbywa się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Używamy najnowszej technologii ekologicznej, nie stosujemy chemii budowlanej. Osuszanie murów odbywa się w przyjazny sposób. Urządzenie nie potrzebuje prądu! Usunięcie wilgoci ze ściany nie uszkodzi konstrukcji. Jest bezpieczne dla zdrowia mieszkańców i wykonujących pracę. W pracy pogoda nam niestraszna! https://www.aquapol.pl/ 74 664 71 31 aquapol@aquapol.pl... więcej »

Dodano 17 czerwca 2020 07:08

👁 258 (0,18 dziennie)

RiK - akcesoria meblowe

Wolności 47, Świebodzice (dolnośląskie)

RIK to akcesoria meblowe oraz świetnie rozwijający się sklep internetowy. W sklepie RIK znaleźć można najpotrzebniejsze rzeczy do domu takie jak środki chemiczne, elementy oświetlenia, nowoczesne przedłużacze, systemy przesuwne, czy na przykład najnowszy system Modern Box. Systemy Modern Box, które znaleźć można w sklepie RIK to idealne rozwiązanie dla każdego domu. Systemy Modern Box to komfort, uniwersalna funkcjonalność i świetny design, który wpasuje się nawet do najbardziej wymagającego dom ...... więcej »

Dodano 30 maja 2019 09:03

👁 530 (0,29 dziennie)

Golden-Cars

Zwycięstwa 24 lok. 7, Świebodzice (dolnośląskie)

Szukasz profesjonalnej wypożyczalni aut? Zależy Ci na dużym wyborze modeli? Wybierz ofertę Golden-Cars. Działamy na terenie Dolnego Śląska, między innymi w Wałbrzychu, Świdnicy i okolicach. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, dyspozycyjność godzinową, a także korzystne warunki cenowe. Posiadamy samochody osobowe i dostawcze, nie starsze niż 3 lata, o bogatym wyposażeniu, oszczędnych i dynamicznych silnikach, utrzymanych w perfekcyjnym stanie, a także funkcjonalnych i w pełnej sprawności ...... więcej »

Dodano 4 listopada 2017 18:43

👁 1277 (0,53 dziennie)

Geisser

Ciernie 39 G, Świebodzice (dolnośląskie)

Od wielu lat firma Geisser specjalizuje się w produktach architektury ogrodu. Współpracuje z kadrą zaufanych specjalistów. Wszelkie usługi wykonują oni rzetelnie, uczciwie i w ustalonych wcześniej datach. Dodatkowo zapewnia bardzo przystępne ceny. Prócz tego jesteśmy partnerem biznesowym firmy GLOVITAL AG działającej prężnie na rynku szwajcarskim.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź witrynę internetową firmy.... więcej »

Dodano 1 stycznia 2017 14:01

👁 1237 (0,45 dziennie)

F.P.U.H. Volt

Naprawa, serwis maszyn budowlanych; koparek, ładowarek, koparko-ładowarek, zagęszczarek

Ciernie 174,, Świebodzice (dolnośląskie)

Oferujemy usługi w zakresie serwisu, napraw i remontów maszyn budowlanych:
- koparko - ładowarek
- koparek
- ładowarek
- zagęszczarek
Działamy w branży budowlanej i doświadczenie zdobyte przy serwisie naszych maszyn umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Pracujemy w oparciu o oryginalne części i sprawdzonych dostawców. Dzięki temu skracamy czas napraw do niezbędnego minimum nie obniżając jakości.... więcej »

Dodano 14 stycznia 2016 10:49

👁 1874 (0,61 dziennie)