Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

METIKAM Group

Kwiatowa 5, Żarów (dolnośląskie)

Metikam to przedsiębiorstwo, które od dekad zajmuje się obróbką aluminium, metalu i stali. Firma dysponuje nowoczesnymi maszynami takich marek jak m.in.: Fanuc, Bystronic, Trumpf, Panasonic. Dobre zaplecze techniczne zakładu pozwala realizować następujące usługi: gięcie blach, hartowanie indukcyjne, obróbka metali, spawanie, cięcie laserowe, cięcie plazmowe. W ofercie firmy Metikam dostępne chwytaki samozaciskowe, konstrukcje aluminiowe, stojaki na płyty kamienne, urządzenia transportowe, trawe ...... więcej »

Dodano 4 kwietnia 2022 08:15

👁 138 (0,25 dziennie)

Eko-Wtór

Bożanów 7, Żarów (dolnośląskie)

Przedsiębiorstwo Eko-Wtór z Żarowa w województwie dolnośląskim świadczy usługi związane z wywozem odpadów. Gwarantuje szybki, bezpieczny i przepisowy odbiór materiałów takich jak złom, gruz, śmieci, makulatura czy odpady budowlane. Oprócz transportu zajmuje się także segregacją, recyklingiem i utylizacją. Oferuje również niszczenie dokumentów i odbiór odpadów wielkogabarytowych. Współpracuje z odbiorcami indywidualnymi, a także zakładami przemysłowymi oraz właścicielami placów budowy. Obszar dzi ...... więcej »

Dodano 6 grudnia 2021 08:58

👁 184 (0,28 dziennie)

GLORIA USŁUGI POGRZEBOWE I KAMIENIARSKIE

Spokojna 1, Żarów (dolnośląskie)

Zakład Pogrzebowy Gloria mieści się w Żarowie w województwie dolnośląskim. Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe i kamieniarskie i możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Zajmujemy się organizacją pogrzebów, przewozem ciała oraz przygotowaniem zmarłego do ostatniego pożegnania. Przygotowujemy klepsydry i nekrologi do umieszczenia a prasie, a także wykonujemy tabliczki aluminiowe. Oprócz tego można u nas zakupić wieńce, wazony, lampiony oraz inną galanterię nagrobną.... więcej »

Dodano 16 marca 2021 13:00

👁 229 (0,25 dziennie)

Drabiny.info

Sklep z drabinami i rusztowaniami

Armii Krajowej 74, Żarów (dolnośląskie)

Szeroki wybór drabin oraz rusztowań gwarantuje dopasowanie odpowiedniego produktu do potrzeb klienta. Proponujemy Państwu najlepsze rozwiązania i atrakcyjne ceny. W ofercie sklepu znajdziecie:
• Drabiny aluminiowe
• Drabiny sznurowe
• Drabiny drewniane dwustronne KRAUSE ze szczeblami
• Drabiny drewniane dwustronne KRAUSE ze stopniami
• Drabiny ewakuacyjne
• Dla domu i ogrodu
• Rusztowania aluminiowe
• Rusztowania warszawskie
• Schody aluminiowe
• Podesty robocze
• Podes... więcej »

Dodano 15 stycznia 2021 16:49

👁 254 (0,26 dziennie)

Higher Drabiny i rusztowania

Sklep-drabiny

Armii Krajowej 74, Żarów (dolnośląskie)

W ofercie sklepu znajdują się drabiny i rusztowania od producentów: ITOSS, Krause, Faraone oraz Drabex. Sklep gwarantuje zarówno hurtowym, jak i detalicznym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Szeroki asortyment pozwoli dobrać takie produkty jakich potrzebujecie, a nasi doradcy pomogą wybrać najlepsze produkty.
HIGHER - drabiny i rusztowania
ul. Armii Krajowej 74, 58-130 Żarów
tel. 74 857 03 39
sklep@drabiny.info... więcej »

Dodano 26 października 2020 15:41

👁 241 (0,23 dziennie)

Świat Shih Tzu - zabawki, akcesoria szkoleniowe

Świat Shih Tzu - legowiska, ubranka dla psów

Strzegomska 39, Żarów (dolnośląskie)

Każdy szanujący się właściciel psa rasy Shihtzu z pewnością kojarzy stronę www.shihtzu.pl gdzie może wyposażyć swojego pupila w najpotrzebniejsze do prawidłowego funkcjonowania psa produkty takie jak chociażby zabawki, zabawki do biegania, czy też do gryzienia, zabawki logiczne. Poza przyjemnościami pies do też obowiązki takie jak chociażby dobranie właściwej karmy – to i wiele więcej znajduje się właśnie na powyższej stonie.
KMB Kamil Baj
Strzegomska 39
58-130 Łażany
NIP: 8842584276
REGON: 3659 ...... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2019 07:10

👁 314 (0,21 dziennie)