Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

servis-bau.pl

Zagruszcze 11, Rząska, Bardo (dolnośląskie)

Postaw na specjalistów w stolarce budowlanej - servis-bau.pl . Nasz serwis doceniły tysiące klientów dlatego nie czekam i sprawdź naszą unikalną ofertę tylko najlepszych produktów. Jeżeli potrzebujesz solidnej bramy garażowej - właśnie coś takiego znajdziesz u nas. Sklep servis-bau.pl to nie tylko sprawdzone i solidne rozwiązania. To także jak najbardziej profesjonalne doradztwo i szybki, bezkonfliktowy montaż. Spełnimy Twoje oczekiwania zarówno jakością usług jak i towarów. Postaw na specjalist ...... więcej »

Dodano 30 września 2019 16:08

👁 384 (0,24 dziennie)

KAWO Zakład Przerobu Kamienia Adam Kasiedczak

Nowa Wieś Grodziska 103, Pielgrzymka, Bardo (dolnośląskie)

Firma KAWO powstała w 2000 roku w Nowej Wsi Grodziskiej. Od początku działalności zajmuje się przerobem piaskowca. Położenie geograficzne wśród wielu kopalni tego surowca pozwala na łatwe pozyskiwanie materiału i elastyczne dostosowywanie się do potrzeb klientów. KAWO realizuje zarówno duże zlecenia dla firm, jak i niewielkie zamówienia klientów indywidualnych.... więcej »

Dodano 17 lipca 2019 20:33

👁 445 (0,27 dziennie)

Tilcor - blachodachówka z posypką

Producent blachodachówek z posypką

1c Inlet Road, TAKANINI 2112, Papakura, Bardo (dolnośląskie)

Blachodachówka to najczęściej stosowane pokrycie dachowe w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. W pełni zautomatyzowany proces produkcji oraz profesjonalizm Naszego zespołu, umożliwiją cięcie blachy na żądaną długość, umożliwiając tym samym realizację najbardziej nietypowych zamówień. Firma Tilcor oferuje różne kolory blachodachówki z posypką ceramiczną lub mineralną. Naturalna posypka z nowozelandzkiego kamienia gwarantuje trwałość i stabilność kolorystyczną na wszystkich naszyc ...... więcej »

Dodano 24 września 2017 15:49

👁 1020 (0,44 dziennie)

Sklep E-rojber

Wysoka, dopiewo, Bardo (dolnośląskie)

Każdy jeden pragnie by jego dziecko, miało to co najważniejsze. Wobec tego też wiele rodziców odwiedza sklep z artykułami dziecięcymi disneya, jaki oferuje wielki wybór produktów dla dzieci w każdym wieku. W sklepie tym można znaleźć nie tylko ubrania dla chłopczyków i dziewczynek, ale także różnorodne akcesoria do urządzenia pokoju dziecinnego i produkty szkolne z logo Disneya. Ceny są bardzo atrakcyjne, zwłaszcza jeżeli weźmie się pod uwagę markę tego fabrykanta. Wszystkie artykuły są podzielo ...... więcej »

Dodano 15 stycznia 2015 03:32

👁 1392 (0,42 dziennie)