Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Pogotowiepaczkowe.pl

Kilińskiego 6a, Bierutów (dolnośląskie)

Wybierając nasze usługi kurierskie online nie musicie wychodzić z domu żeby wysłać paczkę. Trzeba ją spakować, zaadresować, wycenić i wydrukować list przewozowy. Wcześniej dzięki naszemu serwisowi możecie opłacić paczkę online. Wszystko odbywa się w ekspresowym tempie, dlatego z naszych usług każdy jest zadowolony. Paczka może być u adresata już jutro.... więcej »

Dodano 9 sierpnia 2020 05:50

👁 282 (0,25 dziennie)

Ambroży Sp. z o.o

zaopatrzenie dla gospodarstw rolnych

ul. Wrocławska 71, Bierutów (dolnośląskie)

Ambroży Sp. z.o.o. to typowa firma rodzinna, która istnieje na rynku od roku 1990 zaopatrując w artykuły rolnicze niewielkie gospodarstwa rolne, jak i większe firmy. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie pozwoliło nam dobrze poznać potrzeby klientów, dlatego z roku na rok powiększamy asortyment zwiększając tym samym swój udział na rynku.

Na dzień dzisiejszy firma zajmuje się przede wszystkim sprzedażą nawozów oraz materiału siewnego (kukurydzy, rzepaku i zboża – zajmujemy się r... więcej »

Dodano 3 kwietnia 2020 09:37

👁 514 (0,4 dziennie)

SUPER OPAŁ

Zawidowice 57, Bierutów (dolnośląskie)

Oferta sklepu SuperOpał.com, to gwarancja jakości, wydajności, atrakcyjnej ceny i szybkiej dostawy wszędzie na terenie Polski. Tani opał pochodzi z najlepszych kopalni polskich i czeskich, a dokładna selekcja gwarantuje czystość i kaloryczność. Opał pakowany jest w worki, które przepuszczają powietrze i pozwalają uwolnić się wilgoci z wewnątrz. Dzięki czemu opał dobrze się spala, ogrzewając dom na długo. Siedziba sklepu: Oleśnica, przy ulicy Wrocławskiej 42, Tel. 781 981 652 lub 601 861 018, mai ...... więcej »

Dodano 5 maja 2019 06:52

👁 419 (0,26 dziennie)

PPUH KMW Format

Producent drzwi

Zawidowice, Zawidowice, Bierutów (dolnośląskie)

Firma KMW Format skupia swoją działalność na wykonywaniu trwałych drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych. Państwa uwadze rekomendujemy zarówno drzwi z drewna, jak i antywłamaniowe, które zostały wyposażone w profesjonalne zabezpieczenia, na przykład w blokady antywyważeniowe. Drzwi produkuje się z importowanego z Indonezji drewna meranti. Jest możliwość wykonania drzwi na zamówienie. Do zalet asortymentu zalicza się wysoka klasa surowców oraz oryginalne wzornictwo.... więcej »

Dodano 22 listopada 2012 07:35

👁 3049 (0,77 dziennie)