Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Zyga Design

Rzeźby nowoczesne - artystyczne | Sklep internetowy

Otok 1K, Bolesławiec (dolnośląskie)

Nasza firma Zyga Design specjalizuje się w tworzeniu rzeźb o nowoczesnym i wyjątkowym charakterze. Każdy produkt to dzieło sztuki, które cechuje ponadczasowy artystyczny wymiar oraz unikalny styl. Są wyjątkowe i niepowtarzalne, co stanowi gwarancję, że każdy klient otrzymuje rękodzieło, które spełnia jego oczekiwania. Dzięki rzeźbom, użytkownikom udaje się stworzyć niepowtarzalny klimat w swoim domu, biurze lub innym miejscu. Wywołują różnorodne emocje, takie jak zachwyt, podziw, radość czy zad ...... więcej »

Dodano 20 marca 2023 10:44

👁 12

AP Fitness Angelika Pióro

Dolne Młyny 77, Bolesławiec (dolnośląskie)

Zapisz się do klubu dla mam Mom’s Club i skorzystaj z najlepszych treningów dla mam po porodzie, kreatywnych zabaw ruchowych dla dzieci oraz wielu zdrowych przepisów na posiłki dla całej rodziny. Jeżeli jesteś młodą mamą, z pewnością szukasz skutecznego sposobu na ćwiczenia dla kobiet po ciąży, aby wrócić do swojej dawnej sylwetki. Zapisz się do klubu Mom’s Club i odbierz inspiracje do kreatywnego spędzania czasu z bliskimi, a także najlepszy przy trening brzucha po ciąży oraz wiele innych porad ...... więcej »

Dodano 21 lutego 2023 19:55

👁 20

Przeprowadzki Mebelki

Przeprowadzki Lubin

Warta Bolesławiecka 65A, Warta Bolesławiecka, Bolesławiec (dolnośląskie)

Czeka Cię przeprowadzka? Zapewnimy Ci profesjonalną pomoc. Obsługujemy przeprowadzki Żary, a jeżeli potrzebne są Ci przeprowadzki Lubin, również powinieneś się do nas odezwać. Pracujemy szybko i rzetelnie. Nasz zasięg obejmuje również przeprowadzki Bolesławiec, które dzięki nam odbędą się bez żadnych trudności. Zapraszamy do kontaktu również klientów, którzy szukają firmy obsługującej przeprowadzki Legnica. Bezpiecznie przewieziemy wszystkie Twoje rzeczy. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny ...... więcej »

Dodano 25 stycznia 2023 14:36

👁 18

Pan Samochodzik

Warsztat samochodowy Bolesławiec

Warta Bolesławiecka 65A, Warta Bolesławiecka, Bolesławiec (dolnośląskie)

Tym, czego szukasz, jest godny zaufania warsztat samochodowy Bolesławiec? Koniecznie zaznajom się z prowadzoną przez nas działalnością. Wśród świadczonych usług dostępna jest geometria kół Bolesławiec, którą przeprowadzają wprawieni fachowcy. Prowadzimy również profesjonalny serwis klimatyzacji Bolesławiec. Jeżeli zaś tym, czego potrzebujesz, jest wymiana oleju Bolesławiec, też będziesz mógł nam ją powierzyć. Reprezentujący nas wykwalifikowany mechanik samochodowy Bolesławiec każdą pracę wykonuj ...... więcej »

Dodano 25 stycznia 2023 13:54

👁 15

Megamedic

Sprawdź sklep medyczny - Megamedic

Kraśnik Górny 22, Bolesławiec (dolnośląskie)

cją. Zamów już dziś i przywróć swoje zdrowie na właściwe tory!... więcej »

Dodano 18 sierpnia 2022 10:11
Aktualizacja 1 września 2022 07:31

👁 90

StaffingPRO

Agencja pracy | Rekrutacja pracowników

2 Łokietka 8a, Bolesławiec (dolnośląskie)

Nasza agencja pracy powstała w 2017 roku. Niedługo potem stała się liderem pośrednictwa pracy na cały Bolesławiec. Agencja rekrutacyjna StaffingPRO długo nie pozostawała lokalna, ponieważ już w 2018 roku, przeprowadzaliśmy rekrutacje pracowników dla firm z miast takich jak Zgorzelec, Lubań czy Nowogrodziec. Już wtedy przeprowadziliśmy ponad 4000 rekrutacji, wysyłając pracowników do Niemiec, Belgii czy Holandii.... więcej »

Dodano 13 stycznia 2022 16:28

👁 112 (0,26 dziennie)

PROFESJONALNE REMONTY R. STEMPNIEWICZ

Firma remontowo usługowa

Lipowa 7, Bolesławiec (dolnośląskie)

Firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie remontowania wnętrz na terenie Bolesławca i okolic. Jeżeli szukasz profesjonalnej ekipy aby wyremtować bądź wykończyć stan deweloperski to zadzwoń 661487007. Oferujemy remonty łazienek kuchni czy też pokoi czy biur.... więcej »

Dodano 18 listopada 2021 17:57

👁 115 (0,23 dziennie)

GreenTech

Warta Bolesławiecka 1F, Raciborowice Górne, Bolesławiec (dolnośląskie)

Przedsiębiorstwo GreenTech działa w branży gospodarowania odpadami. Jego misją jest odpowiadanie na potrzeby zakładów przemysłowych generujących w toku swej codziennej działalności różnego rodzaju odpady, ale też ochrona środowiska. Połączeniu tych celów służy odpowiednia utylizacja i recykling. W grę wchodzi też gospodarowanie odpadami niebezpiecznymi, takimi jak chemia laboratoryjna, farby i rozpuszczalniki, akumulatory czy baterie.... więcej »

Dodano 4 listopada 2021 11:28

👁 116 (0,23 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Malak

Daszyńskiego 13/7, Bolesławiec (dolnośląskie)

Kancelaria Adwokacka Arkadiusza Malaka znajduje się w Bolesławcu w województwie dolnośląskim i działa bezustannie od 2011 roku. Zapewnia konsultacje i doradztwo, a także pomoc prawną w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, karnego, administracyjnego i prawa pracy. Adwokat zajmuje się reprezentowaniem Kontrahenta przed Sądami i prowadzeniem spraw rozwodowych, o separację, alimenty, kontakty, opiekę albo ubezwłasnowolnienie. Placówka proponuje także przygotowywanie pism, opinii, wniosków, pozwów, ...... więcej »

Dodano 19 października 2021 09:41

👁 131 (0,25 dziennie)

Marvet Przychodnia Weterynaryjna

Staszica 9C, Bolesławiec (dolnośląskie)

Przychodnia weterynaryjna Marvet znajduje się w Bolesławcu. Placówka działa od 2003 roku, proponując kompleksowe usługi na wysokim poziomie. Zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób zwierząt. Dzięki dostępowi do nowoczesnych narzędzi diagnostycznych, laboratoryjnych oraz zabiegowych, klinika jest w stanie zagwarantować szybką i skuteczną pomoc w każdym przypadku. Znajduje się tu też pomieszczenie dedykowane do sprawowania opieki weterynaryjnej nad psami oraz kotami po zabiegach, ...... więcej »

Dodano 28 września 2021 11:56

👁 136 (0,25 dziennie)

Strona 1 z 4

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia