Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Sprawdź sklep medyczny - Megamedic

Megamedic

Kraśnik Górny 22, Bolesławiec (dolnośląskie)

cją. Zamów już dziś i przywróć swoje zdrowie na właściwe tory!... więcej »

Dodano 18 sierpnia 2022 10:11
Aktualizacja 1 września 2022 07:31

👁 72

Agencja pracy | Rekrutacja pracowników

StaffingPRO

2 Łokietka 8a, Bolesławiec (dolnośląskie)

Nasza agencja pracy powstała w 2017 roku. Niedługo potem stała się liderem pośrednictwa pracy na cały Bolesławiec. Agencja rekrutacyjna StaffingPRO długo nie pozostawała lokalna, ponieważ już w 2018 roku, przeprowadzaliśmy rekrutacje pracowników dla firm z miast takich jak Zgorzelec, Lubań czy Nowogrodziec. Już wtedy przeprowadziliśmy ponad 4000 rekrutacji, wysyłając pracowników do Niemiec, Belgii czy Holandii.... więcej »

Dodano 13 stycznia 2022 16:28

👁 94

Firma remontowo usługowa

PROFESJONALNE REMONTY R. STEMPNIEWICZ

Lipowa 7, Bolesławiec (dolnośląskie)

Firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie remontowania wnętrz na terenie Bolesławca i okolic. Jeżeli szukasz profesjonalnej ekipy aby wyremtować bądź wykończyć stan deweloperski to zadzwoń 661487007. Oferujemy remonty łazienek kuchni czy też pokoi czy biur.... więcej »

Dodano 18 listopada 2021 17:57

👁 99

GreenTech

Warta Bolesławiecka 1F, Raciborowice Górne, Bolesławiec (dolnośląskie)

Przedsiębiorstwo GreenTech działa w branży gospodarowania odpadami. Jego misją jest odpowiadanie na potrzeby zakładów przemysłowych generujących w toku swej codziennej działalności różnego rodzaju odpady, ale też ochrona środowiska. Połączeniu tych celów służy odpowiednia utylizacja i recykling. W grę wchodzi też gospodarowanie odpadami niebezpiecznymi, takimi jak chemia laboratoryjna, farby i rozpuszczalniki, akumulatory czy baterie.... więcej »

Dodano 4 listopada 2021 11:28

👁 94

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Malak

Daszyńskiego 13/7, Bolesławiec (dolnośląskie)

Kancelaria Adwokacka Arkadiusza Malaka znajduje się w Bolesławcu w województwie dolnośląskim i działa bezustannie od 2011 roku. Zapewnia konsultacje i doradztwo, a także pomoc prawną w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, karnego, administracyjnego i prawa pracy. Adwokat zajmuje się reprezentowaniem Kontrahenta przed Sądami i prowadzeniem spraw rozwodowych, o separację, alimenty, kontakty, opiekę albo ubezwłasnowolnienie. Placówka proponuje także przygotowywanie pism, opinii, wniosków, pozwów, ...... więcej »

Dodano 19 października 2021 09:41

👁 112 (0,27 dziennie)

Marvet Przychodnia Weterynaryjna

Staszica 9C, Bolesławiec (dolnośląskie)

Przychodnia weterynaryjna Marvet znajduje się w Bolesławcu. Placówka działa od 2003 roku, proponując kompleksowe usługi na wysokim poziomie. Zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób zwierząt. Dzięki dostępowi do nowoczesnych narzędzi diagnostycznych, laboratoryjnych oraz zabiegowych, klinika jest w stanie zagwarantować szybką i skuteczną pomoc w każdym przypadku. Znajduje się tu też pomieszczenie dedykowane do sprawowania opieki weterynaryjnej nad psami oraz kotami po zabiegach, ...... więcej »

Dodano 28 września 2021 11:56

👁 118 (0,27 dziennie)

Krajowy i Międzynarodowy Przewóz Osób IZA

Rubinowa 4, Kruszyn, Bolesławiec (dolnośląskie)

Licencjonowana firma przewozową Iza, organizuje od 10 lat podróże z Polski do Niemiec i Holandii, oraz przygranicznych (z Niemcami) obszarów Belgii i Francji. Jakość naszych usług opieramy na komfortowych samochodach, doświadczeniu i odpowiedzialnych kierowcach z praktyką dalekich przewozów. Przywiązujemy wielką wagę do komfortu i bezpieczeństwa podróży. Nasi kierowcy doskonale znają trasy i dzięki temu wiedzą, gdzie robić przystanki oraz jaka jest właściwość dróg zagranicą. Zawsze wypoczęci pr ...... więcej »

Dodano 21 września 2021 10:06

👁 128 (0,29 dziennie)

Biuro Rachunkowe Jacek Zembaty

Piaskowa 13, Bolesławiec (dolnośląskie)

Biuro Rachunkowe Jacek Zembaty znajduje się w Bolesławcu w województwie dolnośląskim. Placówka działa już od wielu lat, proponując kompleksową obsługę księgową dla osób fizycznych, spółek, spółdzielni mieszkaniowych lub wspólnot. Pracują tu doświadczeni specjaliści z doskonałą znajomością branży, jak również aktualnych przepisów prawnych. Biuro oferuje prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczenia składek oraz podatku, prowadzenie ewidencji środków trwałych bądź ewidencji ryczałtu, uzupe ...... więcej »

Dodano 20 lipca 2021 12:42

👁 131 (0,26 dziennie)

Ceramika "Millena"

Parzyce 108, Parzyce, Bolesławiec (dolnośląskie)

W manufakturze ceramiki bolesławieckiej Ceramika Millena powstają zarówno wyroby użytkowe, jak i dekoracyjne. Klienci mogą wybierać spośród kilkuset dostępnych wzorów. W stałej sprzedaży są naczynia malowane w tradycyjne kobaltowo-niebieskie pawie oczka, muszelki, motyle, wielobarwne motywy roślinne, ale też we wzory geometryczne. Każde zdobienie wykonywane jest ręcznie, co sprawia, że produkty są jedyne w swoim rodzaju. Sklep oferuje zestawy obiadowe, kawowe, dzbanki, maselnice czy naczynia do ...... więcej »

Dodano 13 lipca 2021 14:12

👁 153 (0,3 dziennie)

Carrier Thermo King System

Różyniec 85A, Różyniec, Bolesławiec (dolnośląskie)

Firma Carrier Thermo King System swoją siedzibę ma w Różyńcu w województwie dolnośląskim. Jesteśmy młodym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem funkcjonującym w branży motoryzacyjnej. Naszą specjalnością są systemy chłodnicze w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, jak również maszynach budowlanych lub rolniczych. W zakres oferowanych usług wchodzi sprzedaż, instalacja i serwis urządzeń chłodniczych. Zajmujemy się też serwisem klimatyzacji w autobusach i autokarach. Dzięki dostę ...... więcej »

Dodano 26 maja 2021 08:17

👁 202 (0,36 dziennie)

Strona 1 z 4

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia