Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

WszystkoNaDachy Patryk Armata

aleja Powstańców Warszawy 4, Brzeg Dolny (dolnośląskie)

Wszystkonadachy.pl to przedsiębiorstwo świadczące usługi z zakresu sprzedaży artykułów budowlanych. W swojej działalności stawia przede wszystkim na najwyższą jakość oferowanych przez siebie produktów. W ofercie firmy można znaleźć np. taśmy bitumiczne samoprzylepne, czy taśmy dekarskie bitumiczne, a także klej do papy czy kominki wentylacyjne na dachy płaskie.
 
 ... więcej »

Dodano 12 stycznia 2023 09:57

👁 52

NEFROMEDICA - SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNE Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 28, Brzeg Dolny (dolnośląskie)

Poradnia nefrologiczna NEFROMEDICA mieści się w Brzegu Dolnym w województwie dolnośląskim. Placówka istnieje od 2006 roku, świadcząc bezpłatne usługi dla pacjentów w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Oferuje leczenie nerkozastępcze w postaci dializ pozaustrojowych. Jest to metoda wykorzystywana w leczeniu zaawansowanej przewlekłej oraz ostrej niewydolności nerek lub zatruć. Prowadzona jest również poradnia nefrologiczna, do której zgłaszają się pacjenci pragnący zdiagnozować bądź w ...... więcej »

Dodano 17 sierpnia 2021 11:54

👁 188 (0,24 dziennie)

DOM STALI

Stanisława Bodycha 97, Brzeg Dolny (dolnośląskie)

Prezentujemy Państwu hurtownię stali (Warszawa). Służymy wsparciem przed wyborem wyrobów metalowych. W naszym katalogu wyróżnia się stal precyzyjna, rury ocynkowane i pręty ciągnione doceniane przez firmy i klientów indywidualnych w całym kraju. Przyjmujemy zgłoszenia na cięcie materiałów, czy na gięcie rur po promieniu. To daje klientom znacznie większe możliwości optymalizacji zamówienia. Gwarantujemy przy tym szybki transport elementów.... więcej »

Dodano 26 listopada 2020 10:08

👁 374 (0,36 dziennie)

Janusz Jugaszek

Marketing Niercuhomości

Lelewela 5/36, Brzeg Dolny (dolnośląskie)

Jesteśmy agencją która od 10 lat kompleksowo zajmuje się marketingiem w branży nieruchomości. Wykonujemy audyty, profesjonalne kampanie, mierzymy skuteczności. Zapraszamy do kontaktu... więcej »

Dodano 10 września 2020 12:20

👁 194 (0,17 dziennie)

Janusz Jugaszek

Marketing Niercuhomości

Lelewela 5/36, Brzeg Dolny (dolnośląskie)

Jesteśmy agencją która od 10 lat kompleksowo zajmuje się marketingiem w branży nieruchomości. Wykonujemy audyty, profesjonalne kampanie, mierzymy skuteczności. Zapraszamy do kontaktu... więcej »

Dodano 10 września 2020 12:20

👁 193 (0,17 dziennie)

Crossin Insulations

Sienkiewicza 4, Brzeg Dolny (dolnośląskie)

Komfort w domu zależy bezpośrednio od wysokiej jakości izolacji dachu. Jeśli dach nie jest ocieplony lub słabo ocieplony, wówczas całe ciepłe powietrze opuści dom, a o komfortowym mikroklimacie można zapomnieć, nawet jeśli ocieplimy ściany i podłogę. Ponadto śnieg nie stopi się na dachu zimą, dlatego nie pojawią się sople i lód. Pianka poliuretanowa to materiał, który gwarantuje pozbycie się tych problemów. Dowiedz się o wszystkich zaletach izolacji dachu za pomocą materiału jakim jest piana PUR ...... więcej »

Dodano 4 września 2020 13:58

👁 246 (0,22 dziennie)

Zaores.pl

Regulska 4, Brzeg Dolny (dolnośląskie)

Szesnaście lat istnienia na rynku i tysiące zadowolonych klientów, to znak warszawskiej hurtowni Zaores. Dzięki swojemu zaangażowaniu już w 24 godziny możesz cieszyć się swoim zrealizowanym zamówieniem. To takie proste! Wystarczy, że wejdziesz na ich stronę internetową, zaores.pl, wypełnisz swój koszyk, zapłacisz, a oni w ciągu jednej doby postarają się dostarczyć ci wybrane produkty. Możesz wybierać z prawie dwóch tysięcy różnych produktów! Sprawdź sam i skorzystaj z ich oferty!... więcej »

Dodano 24 lipca 2020 07:24

👁 263 (0,23 dziennie)

Modeko Roman Gulczyński

ul. Słowackiego 27/19, Brzeg Dolny (dolnośląskie)

Modeko to firma, która specjalizuje się w odbiorze oraz transporcie niebezpiecznych substancji. Jeśli wypatrują Państwo ekspertów, jacy od A do Z zajmą się przyjęciem, przewozem oraz recyklingiem groźnych substancji - serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty. Zapewniamy profesjonalizm oraz zachowanie najwyższych standardów.... więcej »

Dodano 7 lutego 2020 04:41

👁 2139 (1,6 dziennie)

PCC Apakor Sp. z o.o.

Sienkiewicza 4, Brzeg Dolny (dolnośląskie)

Firma Apakor dba o swoich klientów nie tylko poprzez oferowanie im najwyższej jakości produktów i profesjonalnej obsługi, ale również odpowiednio dobranym i używanym sprzętem. Mając na uwadze jak najlepszy poziom proponowanych produktów, stawiają na odpowiednie wykorzystanie przyrządów spawalniczych, zarówno automatycznych jak i półautomatycznych oraz ręcznych. Siedziba firmy mieści się w Brzegu Dolnym, oferując jednak swoje usługi klientom z całego kraju i będąc jednym z liderów tej branży w Po ...... więcej »

Dodano 22 listopada 2017 15:24

👁 979 (0,46 dziennie)

168.pl Sp. z o.o.

ul. NadrzecznaB / B6, wólka kosowska, Brzeg Dolny (dolnośląskie)

W naszym internetowym sklepie z artykułami do domu chcielibyśmy Państwu przedstawić obszerną ofertę akcesoriów i przedmiotów, jakie doskonale nadają się do dekoracji wnętrz. W naszej podaży znajdą Państwo między innymi ozdoby ścienne, rzeźby, obrazy, lampy i dużo innych przedmiotów ozdobnych. Towary, jakie osiągalne są na naszej stronie są dostosowane do potrzeb nabywców, także pod względem cenowym. Zakupy w naszym sklepie są uciechą, bo każdy towar na stronie jest precyzyjnie opisany jak równie ...... więcej »

Dodano 21 lipca 2015 16:35

👁 1909 (0,64 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia