Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Wyprawa Skór Futerkowych Adam Pastuszek

Tannery Poland

Żwirowa 4, Jaworzyna Śląska (dolnośląskie)

Skóry owcze możesz kupić w sklepie Tannery Poland. Zespół oferuje w 100% oryginalne produkty, które pochodzą z ekologicznych farm. W ich ofercie znajdziesz m.in holenderskie, szwedzkie, gotland, melerade owcze skóry. Oprócz tego sprzedają skóry z kozy i dzika. Z ich sortymentu wybrać możesz także dywany okrągłe lub prostokątne. Rzeczy dostępne są w wielu kolorach, kształtach, rozmiarach. Sprawdzą się do pokoju gościnnego, jak i do prywatnego biura, biblioteki, salki kinowej.... więcej »

Dodano 16 stycznia 2022 06:08

👁 157 (0,23 dziennie)

Tannery Poland

Żwirowa 4, Jaworzyna Śląska (dolnośląskie)

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku. Jesteśmy rodzinną firmą, która przekazuje sobie tradycję z pokolenia na pokolenie. Zajmujemy się wyprawą skór owczych i skór z jagniąt. w naszej ofercie znajdziecie Państwo skóry typu Gotland, Melerade, Heidschnucke, skóry holenderskie i szwedzkie.... więcej »

Dodano 12 stycznia 2022 13:57

👁 185 (0,27 dziennie)

Granimatt

KAMIENIARSTWO

Stary Jaworów 49, Jaworzyna Śląska (dolnośląskie)

STWÓRZMY COŚ WYJĄTKOWEGO

Nasza firma istnieje od 1987r. lecz w 2017r przyjęła nową nazwę GRANIMATT. Klienci wybierający nasze usługi mają szerokie możliwości dostosowania produktu do swoich potrzeb. Szeroki wybór kamieni, wzorów oraz rodzajów obróbki gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy zarówno granity krajowe jak również importowane. Nasza firma od lat zajmuje się wykonywaniem nagrobków pod indywidualne zamówienie. Staramy się aby nasze wyroby były wykonane ... więcej »

Dodano 15 września 2020 20:52

👁 354 (0,3 dziennie)

Wychowanek Sp. z o.o.

Producent wiązarów dachowych, kratowych belek stropowych oraz drewnianych ścian szczytowych.

ul. Świdnicka 4, Jaworzyna Śląska (dolnośląskie)

Spółka Wychowanek Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem prefabrykowanych elementów więźby dachowej, tzw. wiązarów dachowych. W ofercie spółki znajdują się zarówno wiązary przeznaczone dla budownictwa mieszkaniowego, jak i te przeznaczone dla budownictwa przemysłowego i rolniczego. Poza wiązarami kratowymi spółka produkuje także belki stropowe Posi-Joist oraz elementy do wznoszenia ścian szczytowych. Spółka gwarantuje transport zamówionych elementów i ich profesjonalny montaż.... więcej »

Dodano 23 stycznia 2020 18:49

👁 367 (0,26 dziennie)