Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

JARMARK NATURY A. NOLAS, J. NOLAS S.C.

JARMARK NATURY

BOŻKA 1, Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

Firma Jarmark Natury to sklep stacjonarny oraz internetowy. Jesteśmy małą, lokalną firmą, w której klient jest najważniejszy. Dobieramy produkty najwyżej jakości aby zawsze z czystym sumieniem polecić je klientom. Sami na co dzień pasjonujemy się zdrowiem, zdrowym stylem życia, naturalną medycyną oraz naturalnymi kosmetykami. W naszym sklepie Jarmark Natury posiadamy szeroki wybór różnorodnych produktów, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Zawsze też jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie ...... więcej »

Dodano 17 września 2022 11:36

👁 46

Panele winylowe

UL. BOŻKA 57, Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

Podłogi Wójciak to eksperci, którzy przodują w montażu podłóg winylowych na obszarze Polski. Fachowa kadra, korzystanie wyłącznie z bardzo dobrych rozwiązań z zakresu podłóg winylowych, najlepsze rozwiązania oraz doradztwo - jeżeli szukają Państwo specjalistów, jacy mogą zaproponować podłogi winylowe, zapraszamy na stronę internetową oraz do kontaktu z przedstawicielami marki Wójciak. Na stronie internetowej znajdują się także przykładowe realizacje i więcej informacji o samych posadzkach winylo ...... więcej »

Dodano 26 października 2021 16:14

👁 79

Fida - wyższy standard czystości

Fida Justyna Kot

Strusia 7, Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

Zależy Ci na kupnie skutecznych preparatów i solidnych akcesoriów do utrzymywania porządku? Właśnie takie produkty posiada w swoim asortymencie sklep Fida. Jego oferta skierowana jest nie tylko do firm, ale także do klientów indywidualnych. Znajdziesz w niej wysokiej jakości chemię czyszczącą, chwytaki, dozowniki, wózki i wiele innych artykułów. Zdecyduj się na te, które ułatwią i usprawnią Twoją pracę! Już dziś odwiedź stronę sklepu!

Fida Justyna Kot
ul. Strusia 7
55-220 Jelcz-Laskowice
tel ...... więcej »

Dodano 2 października 2021 15:38

👁 108 (0,25 dziennie)

RibbonTTR.com

RibbonTTR

ul. Techników 1C, Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

Nasza firma zajmuje się dystrybucją takich artykułów jak kalki ribbon bądź kalki termotransferowe. Przy użyciu najlepszej jakości produktów, które można u nas kupić każda osoba posiadająca odpowiednie urządzenie będzie w stanie wykonać etykiety termotransferowe świetnej jakości. Wybierając producenta oferowanych przez nas tworzyw zwracamy uwagę w szczególności na technologię wykonania oraz jakość ponieważ wiemy jak ważne są te czynniki dla naszych konsumentów. Zapraszamy do wsp... więcej »

Dodano 20 kwietnia 2021 16:22

👁 139 (0,23 dziennie)

RibbonTTR.com

Ribbon TTR

ul. Techników 1C, Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

Potrzebujesz oznaczenia dla wielu produktów? Chcesz to zrobić profesjonalnie, ale boisz się o jakość materiałów? Nie musisz szukać dalej ponieważ korzystając z naszej propozycji znajdziesz najlepsze produkty na rynku. Możesz wybrać kalki ribbon bądź kalki termotransferowe. Przy ich pomocy wykonasz idealne etykiety termotransferowe, które posłużą Ci do oznaczenia każdego sprzedawanego przez Ciebie artykułu. Jesteśmy doświadczonym dostawcą rozwiązań, który ma wieloletnie tradycje dotyczące współpr ...... więcej »

Dodano 11 stycznia 2021 16:10

👁 172 (0,25 dziennie)

Firma usługowa

Thermotronic Jakub Roman

Hirszfelda Ludwika 38/2, Wrocław, Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

Firma Thermotronic działa na rynku od wielu lat. Oferuje usługi dla firm i klientów indywidualnych w zakresie montażu klimatyzacji, wentylacji, centralnego ogrzewania, izolacji technicznych oraz ozonowaniu pomieszczeń. Firma współpracuje z najlepszymi firmami urządzeń do klimatyzacji i wentylacji. Wykonuje darmowe pomiary i wycenę oraz pomaga w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań. Thermotronic oferuje także usługi serwisowe klimatyzacji. Posiada autoryzację wiodących producentów urządzeń g ...... więcej »

Dodano 26 maja 2020 17:05

👁 272 (0,29 dziennie)

Kamery IP Wrocław - Juratel

Juratel Radosław Jurczyński

ul. Grabskiego 37/7, Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

Niektórym osobom pojęcie inteligentny budynek może wydawać się dość dziwne, jednak obecnie coraz więcej nowych domów wykorzystuje wiele urządzeń, które ułatwiają nam funkcjonowanie w mądry sposób. Wbrew pozorom, wykorzystanie automatyki w swoim domu wcale nie musi wiązać się z ogromnymi kosztami, wystarczy wiedzieć, które opcje są najciekawsze. Dzięki temu zabezpieczysz się przed licznymi, niepożądanymi sytuacjami.... więcej »

Dodano 6 listopada 2017 18:46

👁 1067 (0,58 dziennie)

Salon Fryzjerski

Iwona Bobińska

ul. Hirszfelda 61, Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

Atelier fryzjerskie - Iwona Bobińska to salon, w którym świadczę pełen zakres świadczeń fryzjerskich. Mianowicie strzyżenia dla kobiet oraz męskie, zaczynając od lekkiego odświeżenia po kompletną zmianę wizerunku. Z entuzjazmem pomogę Tobie przypasować fryzurę do owalu twarzy, rodzaju włosów, osobowości, wykonywanej roli zawodowej oraz stylu bycia. Świadczę strzyżenie oraz robienie wizażu z dojazdem do domu lub w inne ustalone miejsce.... więcej »

Dodano 2 maja 2017 18:48

👁 926 (0,45 dziennie)

Przedszkole Niepubliczne

Przedszkole Niepubliczne "ENTLICZEK"

Liliowa, Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

Obecnie jesteśmy obiektem z sześcioma oddziałami do których uczęszczają dzieci w wieku od 2,5 - 6 lat. Dysponujemy siedmioma nowocześnie wyposażonymi salami z bogatą bazą dydaktyczną, nowymi łazienkami, trzema szatniami, dwoma salami terapii pedagogicznej oraz dwoma placami zabaw wyposażonymi w profesjonalny sprzęt do zabaw na świeżym powietrzu.... więcej »

Dodano 15 czerwca 2015 13:49

👁 1811 (0,66 dziennie)

Ślusarstwo Usługowo-Produkcyjne

Witosa 93a, Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

Produkcja namiotów kulistych, spawanie stali konstrukcyjnej, spawanie aluminium, obróbka metali.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produkcyjną oraz usługową. Posiadamy szeroką gamę usług z zakresu ślusarstwa a specjalnością jest produkcja hal namiotowych oraz nowoczesnych namiotów kulistych o różnych wymiarach. Hale kuliste zastosowane mogą być jako kawiarnie, restauracje, sklepy tymczasowe, party rodzinne, stoiska handlowe.... więcej »

Dodano 2 listopada 2011 22:10

👁 1683 (0,42 dziennie)