Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Meble z Polski 24

Polskie meble z dostawą za granicę

Przedwojów 69, Kamienna Góra (dolnośląskie)

Sklep internetowy Meble z Polski 24 z siedzibą w Kamiennej Górze to miejsce, w którym znajdziesz stylowe meble, wyróżniające się nie tylko oryginalnym designem, ale przede wszystkim trwałością, wytrzymałością. To asortyment od sprawdzonych polskich producentów, który zachwyca swoim luksusowym charakterem.

W ofercie sklepu online dostępne są meble do sypialni, salonu, jadalni, czy przedpokoju. Dzięki temu, że wybór jest tak szeroki, znajdziesz tu coś dla siebie bez względu na to, czy szukasz wyp ...... więcej »

Dodano 16 stycznia 2023 05:58

👁 59

Healthy Household

Zdrowe Domostwo

Śląska 9, Kamienna Góra (dolnośląskie)

Healthy Household - promocja w mediach społecznościowych.

Jest Freelancerem i Copywriterem. Jest administratorem 76 Grup na Facebooku.

Jest autorem książeczek dla dzieci. Jest autorem przydatnych w codziennym życiu notatników i rejestratorów.

Jest promotorem Marketingu rekomendacyjnego.... więcej »

Dodano 18 kwietnia 2022 09:16

👁 127 (0,21 dziennie)

NaturaLnie.eco Sp. Z.o.o.

Kamienna Góra

Licealna 2/2, Kamienna Góra (dolnośląskie)

Jesteśmy przedsiębiorstwem społecznym non profit, Jesteśmy nastawieni na tworzenie naturalnych produktów z lnu. Jesteśmy Naturalnie. eco. Kierujemy się filozofią zero waste, czyli staramy się nie marnować zasobów i maksymalizować ich wykorzystanie. Dodatkowo wszystkie nasze wyroby są wykonywane ręcznie z wykorzystaniem najnowszych technik.W naszej ofercie znajdują się wyroby dekoracyjne i wyposażenia wnętrz wyróżniające się pięknym i niepowtarzalnym haftem, m. in. lniane obrusy, serwety, worki ...... więcej »

Dodano 28 stycznia 2022 20:13

👁 167 (0,25 dziennie)

SZYJEMYKOLOREM

Pracownia SZYJEMYKOLOREM

Kościuszki 14-16, Kamienna Góra (dolnośląskie)

SZYJEMYKOLOREM - rodzina pracownia, proponująca pierwszorzędnej klasy produkty lniane. Tylko u nas kupisz: obrusy, torby ekologiczne na zakupy, torby na żywność, poszewki oraz wiele, wiele innych wyrobów z polskiego lnu. Sięgamy wyłącznie po sprawdzonej jakości materiały, dbamy o standardy produkcji ekologicznej oraz zero waste. Jesteśmy najlepszym wyborem, jeżeli szukasz tego typu produktów w sklepach online!... więcej »

Dodano 29 sierpnia 2021 15:25

👁 174 (0,21 dziennie)

BioDesign Tomasz Prus

biokomninki - kominki - piecyki - SKLEP

K. K. Bzcyńskiego 22/15, Kamienna Góra (dolnośląskie)

Wielu z Nas marzy o własnym kominku, nie każdy jednak może pozwolić sobie na luksus prawdziwego kominka. Związane jest to z sytuacja mieszkaniową.
Jeśli jesteś posiadaczem mieszkania w bloku lub apartamentu jest wiele alternatyw prawdziwego ogniska domowego. W późne zimowe dni blask ognia zastępuje nam ciepło promieni słonecznych, co działa bardzo kojąco na człowieka.
Mamy do wyboru biokomini, które nie wymajają specjalistycznych instalacji.

Biokominki to bardzo dobra alternatywa praw... więcej »

Dodano 17 czerwca 2021 17:30

👁 207 (0,23 dziennie)

Kasza Elektrotechnik Sp. z o.o.

Dębrznik 37, Dębrznik, Kamienna Góra (dolnośląskie)

Przedstawiamy Państwu ofertę firmy Kasza Elektrotechnik z siedzibą w Dębrzniku w województwie dolnośląskim. Specjalizujemy się w produkcji innowacyjnych szaf sterowniczych, które cenione są przez wielu klientów na obszarze Dolnego Śląska i nie tylko. Świadczymy kompleksowe usługi elektrotechniczne - wytwarzamy, montujemy i modernizujemy urządzenia, jak również robimy pomiary elektryczne i zapewniamy doradztwo techniczne. Co więcej, zajmujemy się galwanotechniką i elektrochemią przemysłową. Dyspo ...... więcej »

Dodano 20 maja 2021 11:38

👁 237 (0,25 dziennie)

Stomatolog kamienna góra

pl. Wolności 6 (Rynek), Kamienna Góra (dolnośląskie)

Ortho Team z Kamiennej Góry to zalecany gabinet stomatologiczny, w jakim pracują doświadczeni dentyści i załoga, która dba o każdego pacjenta. Kolosalna gama usług, profesjonalne podejście do profilaktyki jamy ustnej lub poważniejszych zabiegów, współczesne wyposażenie i bezsprzecznie empatia, która charakteryzuje wszystkich dentystów pracujących pod szyldem Ortho Team. Jeśli wypatrują Państwo gabinetu stomatologicznego, jaki wolno z uśmiechem na ustach polecić - serdecznie zapraszamy do kontakt ...... więcej »

Dodano 27 lutego 2021 09:54

👁 228 (0,23 dziennie)

Kama System

Spacerowa 5a, Kamienna Góra (dolnośląskie)

KAMA System to firma specjalizująca się w remontach domów, mieszkań i adaptacji pomieszczeń. Kompleksowość oferowanych prac jest niezwykle ważna dla naszych klientów. Możemy zaprojektować, a następnie wykonać „pod klucz” prace remontowe dla osób prywatnych oraz firm i instytucji. W naszej ofercie handlowej posiadamy także szeroką gamę okien, drzwi, parapetów, bram garażowych, schodów i elementów wykończeniowych. Znacznie ułatwia to współpracę i przyspiesza prace remontowe. Jedną z ważnych zasad ...... więcej »

Dodano 17 lutego 2021 12:49

👁 397 (0,39 dziennie)

OrthoTeam - dentysta kamienna góra

ul. Sienkiewicza 5, Kamienna Góra (dolnośląskie)

Ortho Team to klinika stomatologiczna, w jakiej przyjmuje dentysta i ortodonta. Klinika mieści się na ulicy Sienkiewicza 5 w Kamiennej Górze. Ortho Team tworzony jest z pasją przez doktorów, którzy nieosobiste doświadczenie gromadzili latami, pracując w wielu gabinetach na terenie całego kraju. To naturalnie dzięki empatii, profesjonalizmowi i bezsprzecznie współczesnemu wyposażeniu, Ortho Team to klinika zębowa warta zaufania = potwierdzają to mieszkańcy, którzy odwiedzają Ortho Team (również p ...... więcej »

Dodano 2 stycznia 2021 06:25

👁 307 (0,29 dziennie)

Gestor Biuro księgowe

Kamienna Góra

ul. Papieża Jana Pawła II 11a, Kamienna Góra (dolnośląskie)

Szukają Państwo biura usług finansowo-księgowych w Kamiennej Górze i w jego okolicach? Biuro GESTOR czeka na Państwa ze swoją ofertą. W ofercie naszego biura rachunkowego znajdą Państwo prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych i ksiąg handlowych. Na Państwa prośbę możemy sporządzić sprawozdania finansowe, deklaracje podatkowe PIT, CIT, VAT, sprawozdania finansowe, dokumentację i rozliczenia ZUS. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do naszego biura lub do kont ...... więcej »

Dodano 12 listopada 2018 17:20

👁 694 (0,38 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia