Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Modna kaja

Sklep z meblami

Szkolna 24, Lesznowola, Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

U nas znajdziesz wszystko co jest niezbędne w salonie fryzjerskim i kosmetycznym. Sprzedajemy meble oraz inne artykuły kosmetyczne i fryzjerskie. Zapraszamy.... więcej »

Dodano 20 grudnia 2018 17:14
Aktualizacja 20 grudnia 2018 17:15

👁 547 (0,31 dziennie)

R-design biuro projektowe

architekt

WARSZAWSKA 208, latchorzew, Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

Specjalność przedsiębiorstwa "R-design Architekt Wnętrz Daniel Rogala" stanowią usługi architektoniczne.
Projektowa pracownia zatrudnia mających doświadczenie architektów i gwarantuje wszechstronne wsparcie klientom indywidualnym i biznesowym.
Do wszystkich projektów przedsiębiorstwo podchodzi z uwagą, gwarantując najwyższy standard obsługi, miłą atmosferę współdziałania, jak również atrakcyjne stawki.
Najistotniejsze podczas powstawania projektu koncepcyjnego to skupienie się na... więcej »

Dodano 15 listopada 2018 11:02

👁 488 (0,27 dziennie)

HOTEL ALHAMBRA

Przechodnia 7, Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

Hotel Alhambra to także hotel spa. Obiekt ten szczególnie poleca gabinety masażu i kosmetyczne. Na przeciwko hotelu Alhambra jest basen oraz szpital uzdrowiskowo-rehabilitacyjny. Jeśli chodzi o hotel spa to na stronie internetowej można w zakładce listę zabiegów. W ten sposób można zobaczyć co hotel radzi dla danej osoby. Jeśli klient ma jakieś dodatkowe pytania zawsze może to skonsultować z pracownikami hotelu.... więcej »

Dodano 30 października 2017 11:23

👁 974 (0,45 dziennie)

F.U.H. Webprojekt

Powstańców Wielkopolskich, Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

Za pośrednictwem prezentowanej witryny internetowej można kupić produkty marki FM GROUP. Główne miejsce w katalogu produktów zajmują perfumy oraz wody perfumowane. W obszernej gamie zapachowej znajdą Państwu m.in. nuty kwiatowe, żywiczne, szyprowe, feromony. Dopełnieniem oferty są żele pod prysznic, pianki do golenia, perfumy do włosów i wiele innych perfumowanych kosmetyków. W stale poszerzanym asortymencie znajdują się także kosmetyki kolorowe, środki piorące, produkty dla zwierząt.... więcej »

Dodano 22 października 2012 09:08

👁 1986 (0,5 dziennie)

Pokoje gościnne Jamka Lądek Zdrój

Lądek Zdrój noclegi

ul. Kopernika, Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

Szanowni Państwo, czy szukacie już odpowiedniego miejsca na wypoczynek? U nas rewelacyjnie spędzicie wolny czas, gdyż przygotowaliśmy Przytulne pokoje gościnne "Jamka" w Lądku Zdroju. Atrakcyjność naszego miejsca, Lądek Zdrój noclegi, zyskuje na swym fantastycznym położeniu w pobliżu stoków narciarskich i pięknym otoczeniem wokół naszych dwóch nowo wybudowanych obiektów noclegowych. W pełni wyposażone pokoje, parking, sale konferencyjne, możliwość organizowania u nas imprez, szkoleń, czy przyjęć ...... więcej »

Dodano 3 stycznia 2012 13:57

👁 2364 (0,55 dziennie)