Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Sklep TE-CH.pl

ul. Kilińskiego 2, Legnica (dolnośląskie)

Nasz sklep oferuje szeroki asortyment produktów dla wszystkich konsumentów zainteresowanych nabyciem wysokiej jakości chemii przemysłowej oraz akcesoriów technicznych. W telegraficznym skrócie powiedzieć można, że w naszym portfolio produktowym znaleźć można między innymi kołki, wkręty, czy też osprzęt do elektronarzędzi. Nie brakuje także specjalistycznej odzieży i obuwia, czy w końcu - akcesoriów do ogrodu. Wszystkie one dostępne są w niewygórowanych cenach oraz cechują się doskonałą wręcz jak ...... więcej »

Dodano 30 listopada 2022 16:43

👁 9

usługi

Hranipex

Złotniki 18, Krotoszyce, Legnica (dolnośląskie)

Firma Hranipex jesz czołowym europejskim producentem i dostawcą produktów i usług specjalistycznego doradztwa dla przemysłu meblarskiego. Grupa z centralą w Republice Czeskiej została założona w 1993 roku i dziś działa w ponad 60 krajach świata. Bogata oferta produktów obejmuje okucia i krawędzie meblowe, kleje meblarskie i specjalne środki oczyszczające oraz inne komponenty do produkcji mebli.... więcej »

Dodano 14 października 2022 10:29

👁 24

psycholog

Patrycja Konopka- psycholog, psychoterapeuta Legnica

Złotoryjska 41/1, Legnica (dolnośląskie)

Nazywam się Patrycja Konopka, jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo- behawioralnym. Konsultacje, poradnictwo psychologiczne, diagnoza psychologiczna, psychoterapia poznawczo-behawioralna, warsztaty, szkolenia i treningi.
W pracy kieruje się Kodeksem Etyczno- Zawodowym Psychologa. Jako psychoterapeuta dbam o Państwa poczucie bezpieczeństwa oraz komfort psychiczny.... więcej »

Dodano 9 września 2022 08:24

👁 77

Sklep Zoologiczny

MATIX Mateusz Górak

Mickiewicza, 32/4, Legnica (dolnośląskie)

Zbilansowana Karma z Wysoką Zawartością Mięsa dla Twojego Pupila
Nasze receptury zawierają najbardziej wszechstronne wsparcie dla zdrowia trawiennego z gwarantowanymi poziomami probiotyków, prebiotyków, enzymów trawiennych i naturalnego błonnika. Zdrowe trawienie ma kluczowe znaczenie dla zdrowia Twojego zwierzaka.

Dla Psów
Dla Kotów
Ochrona zdrowia
Mieszanka 5 starannie wybranych składników
Superfoods, każdy z własną wyjątkową korzyścią.
Specjalna Formuła
Asortyment karm Holistic obej ...... więcej »

Dodano 11 maja 2022 14:58

👁 114 (0,55 dziennie)

Sklep Zoologiczny

MATIX Mateusz Górak

Mickiewicza, 32/4, Legnica (dolnośląskie)

Zbilansowana Karma z Wysoką Zawartością Mięsa dla Twojego Pupila
Nasze receptury zawierają najbardziej wszechstronne wsparcie dla zdrowia trawiennego z gwarantowanymi poziomami probiotyków, prebiotyków, enzymów trawiennych i naturalnego błonnika. Zdrowe trawienie ma kluczowe znaczenie dla zdrowia Twojego zwierzaka.

Dla Psów
Dla Kotów
Ochrona zdrowia
Mieszanka 5 starannie wybranych składników
Superfoods, każdy z własną wyjątkową korzyścią.
Specjalna Formuła
Asortyment karm Holistic obej ...... więcej »

Dodano 11 maja 2022 14:40

👁 140 (0,67 dziennie)

EKO-BIO Sp. z o.o. Sp.k. Siedziba w Nowej Wsi Legnickiej

Nowa Wieś Legnicka 54a, Nowa Wieś Legnicka, Legnica (dolnośląskie)

Przedsiębiorstwo EKO-BIO, funkcjonująca na terenie województwa dolnośląskiego, specjalizuje się w projektowaniu, sprzedaży i wykonywaniu oczyszczalni ścieków. Wprowadzamy najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie oczyszczalni przydomowych oraz przemysłowych. Oferujemy oczyszczalnie biologiczne, ekologiczne, biologiczno-chemiczne oraz zbiorniki szczelne. Realizujemy zlecenia dla klientów indywidualnych oraz firm i inwestorów oczekujących profesjonalnej obsługi. Nasze oczyszczalnie biologiczne o ...... więcej »

Dodano 20 kwietnia 2022 15:22

👁 106 (0,46 dziennie)

legnica-fotowoltaika

Tadeusza Kościuszki 39, Legnica (dolnośląskie)

Uwadze wszystkich mieszkańców Lubina, Legnicy i sąsiednich miejscowości polecamy wyjątkowo atrakcyjną ofertę opracowaną przez specjalistów z firmy GEBRÜDER PETERS. Naszą specjalnością jest fotowoltaika. Jeżeli zastanawiasz się nad zamontowaniem paneli fotowoltaicznych w swoim domu, gospodarstwie lub firmie, to koniecznie skontaktuj się z nami już teraz.... więcej »

Dodano 20 stycznia 2022 16:38

👁 92

Firma Handlowo-Usługowa HMC Paweł Halik

Głogowska 60 C, Legnica (dolnośląskie)

Firma Handlowo-Usługowa HMC Paweł Halik oferuje profesjonalny catering w Legnicy. Szef kuchni dba o urozmaicone menu, które trafi w gust osób o różnych oczekiwaniach. Możliwe jest jedzenie na telefon i sprawna dostawa dań pod wskazany przez klienta adres. Wiele osób decyduje się na obsługę eventów, takich jak wesela, komunie święte i urodziny. Istnieje też możliwość kosztowania potraw w bistro, w przytulnym lokalu. Serwowane są pierogi, placki ziemniaczane, naleśniki, zupy i sezonowe dania świąt ...... więcej »

Dodano 5 stycznia 2022 13:48

👁 104 (0,31 dziennie)

Biuro Rachunkowe G&P

ul. K.B. Kominka 9, Legnica (dolnośląskie)

Jesteś przedsiębiorcą, który szuka profesjonalnego biura rachunkowego? Zależy Ci na tym, żeby biuro rachunkowe zajęło się profesjonalnie obsługą firmy? Jeżeli tak, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z nami. Zapewniamy profesjonalną obsługę księgową, podatkową oraz księgową. Naszych klientów wspieramy również podczas podejmowania decyzji biznesowych. Na nas możesz liczyć w każdym momencie i zająć się rozwijaniem swojego biznesu. Zapraszamy już teraz do naszego biur ...... więcej »

Dodano 15 grudnia 2021 01:31

👁 82

Vizarion Sp. z o.o.

Nowodworska 17, Legnica (dolnośląskie)

Firma Vizarion z Legnicy zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych wizualizacji 3D. Proponuje wykonanie aplikacji prezentujących projekty architektoniczne lub produktowe. Pracownia dysponuje nowoczesnymi urządzeniami oraz profesjonalną technologią, która umożliwia przedstawienie obiektów w bardzo atrakcyjnej formie. W zakres świadczonych usług wchodzi wykonanie wizualizacji wnętrz, obiektów deweloperskich, rekonstrukcji historycznych, każdego typu produktów, animacji 3D, modelowanie szkiców, jak ...... więcej »

Dodano 2 grudnia 2021 15:31

👁 114 (0,31 dziennie)

Strona 1 z 8

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia