Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Baby Bee Daniel Kocoń

Baby Bee

plac Stefana Okrzei 7, Lubań (dolnośląskie)

Sklep internetowy z ubrankami dla dzieci Baby Bee Kids Fashion oferuje stylizacje dla dziewczynek i chłopców. Z ich oferty wybrać można np. spódniczki, koszule, piżamki, kaftaniki. Poza tym w asortymencie znajdują się akcesoria takie jak: frotki, chusty, opaski, rajstopy, podkolanówki. Rzeczy są wygodne, łatwe w zakładaniu, wykonane z bawełny organicznej.... więcej »

Dodano 15 lutego 2022 11:44

👁 137 (0,23 dziennie)

Arbor Sp. z o.o.

Dąbrowskiego 29, Lubań (dolnośląskie)

Myjemyto.pl to profesjonaliści oferujący usługi czyszczenia i utrzymania porządku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w myciu elewacji, dachów, kostki brukowej. Oferujemy również usuwanie graffiti, czyszczenie szklanych fasad wodą demineralizowaną oraz utrzymanie w czystości paneli fotowoltaicznych. Nasz zespół to osoby z dużym doświadczeniem, nienaganną opinią i referencjami. W trakcie wykonywania usług korzystamy z profesjonalnych środków czystości oraz sprzętu uznanych marek. Realizujemy zlece ...... więcej »

Dodano 1 grudnia 2021 11:40

👁 158 (0,24 dziennie)

Zaopatrzenie Przemysłu ELMET-TOOLS Andrzej Piotrowski

NARZĘDZIOMIS - Uchwyt tokarski 315

Pisarzowice 219, Lubań (dolnośląskie)

NARZĘDZIOMIS czyli firma, której credo to sprawna i szybka obsługa, ufających marce, klientów. W ofercie tej formy znajdziecie np. uchwyty tokarskie, frezy, wytłaczadła, mierniki cyfrowe, gwintowniki, kamery oraz wiele więcej. Wszystkie wymienione pochodzą z asortymentów popularnych i docenianych w branży marek. Szczegółów na temat asortymentu, cen, dostawy i innych, szukajcie na stronie internetowej!... więcej »

Dodano 4 lipca 2021 21:18
Aktualizacja 4 lipca 2021 21:19

👁 140 (0,17 dziennie)

„Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej VOYAGER” Sp. z o.o.

Papieża Jana Pawła II 3, Lubań (dolnośląskie)

Spółka „PKS VOYAGER” z Lubania w województwie dolnośląskim świadczy kompleksowe usługi przewozowe. Funkcjonujemy nieprzerwanie od 1963 roku, proponując transport osób na terenie miasta i okolic, a następnie poszerzając zakres wykonywanych prac. Obecnie, oprócz transportu, zajmujemy się też wykonywaniem przeglądów technicznych w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, naprawą autobusów, aut ciężarowych bądź naczep, serwisem opon oraz naprawą klimatyzacji. Mamy licencję na przewozy krajowe i międzynar ...... więcej »

Dodano 10 czerwca 2021 07:17

👁 163 (0,19 dziennie)

KONSTAL Sp. z o.o.

Gazowa 4, Lubań (dolnośląskie)

Praca z technologią laserową nie należy do najłatwiejszych i z pewnością nie jest najbezpieczniejsza. Wobec tego fabrykanci, jacy sprzedają laser CNC zdają sobie sprawę z tego, jak zadbać o bezpieczeństwo pracowników, jacy znajdują się pobliżu takiej maszyny - sprawdź, jak wygląda obróbka skrawaniem. Nie da się wykonywać pracy bez pomocy pracownika. Nawet komputerowe ustawienie machiny odbywa się tuż przy niej. Skutkiem tego nie sposób uniknąć ryzyka. Jednak jest ono zminimalizowane.... więcej »

Dodano 4 maja 2021 06:12

👁 151 (0,17 dziennie)

Duma Print

Zgorzelecka 11, Lubań (dolnośląskie)

Duma Print to profesjonalna drukarnia, która mieści się w Lubaniu w województwie dolnośląskim. Działalność w branży poligraficznej prowadzimy już od przeszło 26 lat. Proponujemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się drukiem wielkoformatowym, jak i produkcją gadżetów reklamowych czy produktów poligraficznych. Można nam powierzyć wykonanie pieczątek, ulotek, wizytówek, katalogów firmowych, opakowań, kalendarzy, zaproszeń, plakatów, naklejek, notesów personalizowanych oraz wielu ...... więcej »

Dodano 25 marca 2021 12:54

👁 232 (0,25 dziennie)

EagleOne

ED Sp. z o.o.

Przemysłowa 4A, Lubań (dolnośląskie)

Spełniając oczekiwania swoich klientów, Eagle One stworzył wosk samochodowy WAX AS-U-DRY w sprayu, który świetnie łączy się z wodą. W następstwie lakier odzyskuje dawny połysk oraz zdobywa skuteczną ochronę na długi czas. Środek można stosować na wodę w rezultacie nakładanie wosku jest szybkie i bezproblemowe. Firma Eagle One posiada szeroką linie zaawansowanych technicznie preparatów czyszczących i wosków. Posiada najwyższej jakości produkty, które ułatwiają zadbać o wygląd lakieru. Produkty te ...... więcej »

Dodano 27 grudnia 2016 08:48

👁 1272 (0,51 dziennie)

P.P.H.U maro

ul. Graniczna, Lubań (dolnośląskie)

Przedsiębiorstwo PPHU Maro ma spore praktykę w produkcji i sprzedaży zadaszeń nad drzwi wejściowe. Kierujemy uwagę na najwyższej jakości proponowanych zadań, a także na rzetelnym dokonywaniu zleceń. Wykorzystujemy nie tylko zdobyte doświadczenie, ale też innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu możemy zaoferować wszystkim zleceniodawcom idealną jakość. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie w Internecie oraz do kontaktu. Każde prace postrzegamy solidnie. PPHU Maro to doskonał ...... więcej »

Dodano 14 maja 2015 10:19

👁 1447 (0,47 dziennie)