Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

APD Piotr Dębski

LampyTanie.pl - APD

Sadowa 5, Nowa Ruda (dolnośląskie)

Tanie Lampy do sklep internetowy w którym są lampy do pokoju dziecięcego, salonu, kuchni. Ponadto zamówić można oświetlenie do prywatnego gabinetu, łazienki i sypialni. Firma zapewnia żyrandole nowoczesne, lampy sufitowe klasyczne, nowoczesne kinkiety. Oprócz tego na stronie można znaleźć słupki ogrodowe oświetleniowe, lampy do obrazów oraz plafony np. metalowe.... więcej »

Dodano 2 lipca 2022 04:49

👁 185 (0,41 dziennie)

USŁUGI POGRZEBOWE J.Z. KIEŁBASKA

Cmentarna 10, Nowa Ruda (dolnośląskie)

Zakład Pogrzebowy J.Z. Kiełbaska działa na terenie Nowej Rudy i innych miejscowości Kotliny Kłodzkiej. Świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe związane z organizacją pochówku, a ponadto proponuje wsparcie rodziny zmarłego na każdym etapie współpracy. Przedsiębiorstwo zajmuje się organizacją ceremonii pogrzebowej czy stypy, oprawą uroczystości, a także pomocą załatwieniu wymaganych formalności. Prowadzi także sprzedaż urn i trumien oraz oferuje prace kamieniarskie. Wykonuje grobowce pojedyncze i g ...... więcej »

Dodano 12 sierpnia 2021 07:23

👁 141 (0,18 dziennie)

Kancelaria antywindykacyjna - Oddział: Nowa Ruda

ul. Kolejowa 1, Nowa Ruda (dolnośląskie)

Główną domeną naszej kancelarii antywindykacyjnej jest szeroko rozumiana pomóc dla osób zadłużonych. Jeśli wpadłeś w błędne koło tarapatów finansowych, najrozsądniejszym rozwiązaniem jest pomoc specjalisty. Oferujemy pomoc prawną, doradztwo prawne, naszym celem jest, to abyś wyszedł z długów. Jeśli masz finansowe problemy, nie zwlekaj dłużej, napisz do nas poprzez czat na stronie, albo skontaktuj się z nami telefonicznie. Zapraszamy także do naszego oddziału w Nowej Rudzie. Postaramy się w jak n ...... więcej »

Dodano 25 listopada 2020 20:34

👁 242 (0,23 dziennie)

NZOZ EVITA

ul. Bohaterów Getta 6c, Nowa Ruda (dolnośląskie)

Codzienną opiekę nad pacjentami roztacza personel Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ). Służy on pomocą zarówno w czasie choroby, jak i zdrowia przeprowadzając liczne akcje profilaktyczne. Medycyna pracy zaś, którą Państwu oferujemy to profesjonalna obsługa lekarska i pielęgniarska, kompleksowość usług – możliwość wykonania badań laboratoryjnych, diagnostycznych, konsultacji specjalistycznych oraz konsultacji lekarzy medycyny.... więcej »

Dodano 24 lipca 2020 20:04

👁 243 (0,21 dziennie)

TopGUARD

sklep internetowy

Kłodzka 24 E, Nowa Ruda (dolnośląskie)

Przedstawiamy firmę TopGUARD, która tworzy systemy ochrony dla pojazdów. Nasz system montujemy w pojazdach w taki sposób by nikt inny ich nie znalazł. Zaletą naszego systemu jest:

Ochrona 24/7

Własna częstotliwość radiowa

Produkt polski

Żywotność baterii 36 msc

Zachowanie pełnej gwarancji

Zniżki na ubezpiecznie AC... więcej »

Dodano 22 kwietnia 2020 14:23

👁 240 (0,19 dziennie)

Lekkie pokrycia dachowe - wymiana dachu Nowa Ruda

Pokrycia dachowe

Znikoma 32, Nowy Sącz, Nowa Ruda (dolnośląskie)

Lekkie pokrycia dachowe są coraz popularniejsze.
Przy wymiana dachu, właściciele najczęściej poszukują lekkie pokrycia dachowe gonty stalowe, gonty drewniane.

Gonty drewniane nadadzą uroku każdemu budynkowi, jednak nie są aż tak wytrzymałe jak gonty stalowe.

Wybór odpowiednich gonty stalowe, gonty drewniane należy do Państwa!... więcej »

Dodano 23 kwietnia 2018 19:58

👁 641 (0,32 dziennie)

AW Pegazus

Drukarnia

Kolejoa, Nowa Ruda (dolnośląskie)

Zajmujemy się szeroko pojętym drukiem, specjalizujemy się w katalogach oraz książkach w miękkiej i twardej oprawie zarówno szytych jak i klejonych katalogów, jesteśmy producentem teczek reklamowych oraz pudełek ekskluzywnych z tektury litej oklejanej oraz z kartonu przy użyciu wykrojników. Posiadamy maszynę do złocenia (hot stamping, hot printing) na materiałach płaskich jak i okrągłych (papier, karton, PCV skóra, metal, drewno).... więcej »

Dodano 23 marca 2015 19:32

👁 1570 (0,51 dziennie)

Usługi Poligraficzne Bogdan Kokot vel Kokociński

Drukarnia

Armii Krajowej, Nowa Ruda (dolnośląskie)

Usługi Poligraficzne Bogdan Kokot vel Kokociński jest firmą działającą na rynku od 1979 roku. Doświadczenie, rzetelność i solidność, a przede wszystkim przystępne ceny naszych wyrobów, pozwoliły nam zjednać sobie dużą rzeszę klientów.
Oferta drukarni dostosowana jest do potrzeb zarówno klientów indywidualnych, małych i średnich firm, jak i dużych przedsiębiorstw.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wykonujemy szeroki wachlarz usług, od projektu graficznego, poprzez skład komputerowy, aż do ...... więcej »

Dodano 27 lutego 2013 08:16

👁 2570 (0,67 dziennie)