Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Eurolanser

Joachima Lelewela 1 lok. 3, Oleśnica (dolnośląskie)

Jesteśmy aktywnie rozwijającym się przedsiębiorstwem transportowym, które założone zostało w 2008 roku. Nasza specjalność to organizowanie podróży międzynarodowych osób na trasach pomiędzy Polską, Niemcami a Holandią.

Nasza oferta obejmuje bezpieczne przewozy osobowe przy wykorzystaniu 9-osobowych busów w kierunku Holandii i Niemiec. Zapewniamy codzienne przejazdy graniczne - nasze busy kursują zarówno do Holandii, Niemiec, Polski, jak i wewnątrz tych krajów oraz innych państw Unii Europejskiej ...... więcej »

Dodano 18 sierpnia 2023 07:50

👁 23

PlantPur

Gliniana 1, Oleśnica (dolnośląskie)

Plantpur jest to firma, która w swojej ofercie posiada wysokiej jakości materace nawierzchniowe, ekologiczne materace do spania, a także materace do łóżeczka dziecięcego. Oprócz materacy można również znaleźć bardzo solidnie wykonane łóżka tapicerowane, które dodatkowo bardzo ładnie wyglądają. Oferta tutaj jest bardzo obszerna, więc każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i to w atrakcyjnej cenie. W razie jakichkolwiek wątpliwości można liczyć na profesjonalne doradztwo obsługi, która z ...... więcej »

Dodano 12 sierpnia 2023 10:04

👁 36

Łóżka Kontynentalne by PlantPur

Gliniana 1, Oleśnica (dolnośląskie)

Łóżka Kontynentalne by PlantPur jest to firma, która w swojej ofercie posiada bardzo dobrej jakości łóżka kontynentalne, które stworzone są z naprawdę wielką dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Dodatkowo prezentują się one bardzo nowocześnie, więc jest to również duży plus zakupów tutaj. Można znaleźć tutaj również bardzo wygodne, starannie wykonane materace, które przeznaczone są do łóżek kontynentalnych, a także materace termoelastyczne, dopasowujące się do kształtu ciała, a dodatkowo ...... więcej »

Dodano 26 lipca 2023 10:55

👁 16

Plantpur

Gliniana 1, Oleśnica (dolnośląskie)

Plantpur jest to firma, która w swojej ofercie posiada wysokiej jakości materace nawierzchniowe, ekologiczne materace do spania, a także materace do łóżeczka dziecięcego. Oprócz materacy można również znaleźć bardzo solidnie wykonane łóżka tapicerowane, które dodatkowo bardzo ładnie wyglądają. Oferta tutaj jest bardzo obszerna, więc każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i to w atrakcyjnej cenie. W razie jakichkolwiek wątpliwości można liczyć na profesjonalne doradztwo obsługi, która z ...... więcej »

Dodano 8 lipca 2023 08:29

👁 18

PERFEKT Zieliński Jarosław

Zakład Usług Gazowych Perfekt

Boguszycka 5, Spalice, Oleśnica (dolnośląskie)

W Zakładzie Usług Gazowych Perfekt zawsze stawiamy na jakość i bezpieczeństwo. Dbamy o to, aby nasze instalacje były wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami i z najwyższą starannością. Nasze usługi obejmują gwarancję, a wszystkie produkty, których używamy, posiadają atesty. Dzięki temu możesz mieć pewność, że współpraca z nami to gwarancja profesjonalnych i bezpiecznych usług gazowych.... więcej »

Dodano 16 kwietnia 2023 03:57

👁 92

Naomi Gabinet Kosmetyczno-Podologiczny Oleśnica

3 Maja 46, Oleśnica (dolnośląskie)

W Naomi Gabinet Kosmetyczno-Podologiczny oferujemy bardzo duży wybór zabiegów pielęgnacyjnych dla dłoni oraz stóp. Jeśli interesuje Was manicure podstawowy to my chętnie się tym zajmiemy. Korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy. To przekłada się na najlepsze efekty i pełne zadowolenie naszych klientów. Wystarczy umówić wizytę w naszym gabinecie, a będziecie mogli skorzystać z proponowanych przez nas zabiegów. Zachęcamy do szybkiego kontaktu z nami i omówienia potrzebnych zab ...... więcej »

Dodano 10 sierpnia 2022 08:11

👁 104 (0,22 dziennie)

Stomatologia Mikroskopowa

św. Jadwigi 11/3, Oleśnica (dolnośląskie)

Stomatologia Mikroskopowa H. Ozimek to profesjonalna lecznica dentystyczna, która znajduje się w Oleśnicy. Oferuje szeroki zakres usług zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Placówka specjalizuje się w leczeniu pod mikroskopem oraz leczeniu kanałowym zębów. W zakres oferowanych usług wchodzi także stomatologia zachowawcza, chirurgia stomatologiczna, implantologia, ortodoncja, periodontologia lub protetyka. Można tu także wybielić zęby lub założyć licówki, korony oraz mosty porcelanowe. Uzupełnien ...... więcej »

Dodano 6 grudnia 2021 16:33

👁 190 (0,26 dziennie)

Top-Robotyka Sp. z o.o.

Wiejska 22/U9, Oleśnica (dolnośląskie)

Przygotowana przez firmę Top-Robotyka Sp. z o.o. oferta dopasowana jest do potrzeb klienta. Jeśli potrzebne jest projektowanie urządzeń procesowych albo urządzeń transportu wewnętrznego to specjaliści zatrudnieni w tej firmie bardzo chętnie się tym zajmą. Znają się bardzo dobrze na nowoczesnych maszynach przemysłowych. Robotyka to dziedzina, którą mają opanowaną do perfekcji i chętnie zajmą się nowym projektem.... więcej »

Dodano 17 listopada 2021 08:21

👁 149 (0,2 dziennie)

EKO-TRENDS

Sokołowice 102m, Oleśnica (dolnośląskie)

Eko Trends to firma, specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Zespół ekspertów zajmuje się darmową wyceną, umożliwiającą poznanie wszystkich kosztów inwestycji. W ten sposób Eko Trends zapewnia przejrzystość, bezpieczeństwo oraz skuteczność! Fotowoltaika to szansa na ekologiczną energię, pozyskiwaną wprost ze słońca. Jesteś zainteresowany?... więcej »

Dodano 28 października 2021 09:33

👁 164 (0,21 dziennie)

Niepubliczne Przedszkole Ratataje

Wielkopolna 5a, Oleśnica (dolnośląskie)

Ratataje to niepubliczne przedszkole sportowo-artystyczne, które mieści się w Oleśnicy. Jest to przyjazna i nowoczesna placówka, w której najważniejszy jest wszechstronny rozwój dziecka, jego dobre samopoczucie oraz bezpieczeństwo. Przedszkole zaopatrzone jest w obszerne sale i pomoce dydaktyczne niezbędne do nauki i zabawy. Pracuje tu kadra wysoko wyspecjalizowanych pedagogów, a oprócz tego zapewniana jest pomoc psychologiczna i logopedyczna w razie potrzeby. Organizowane są zajęcia dodatkowe t ...... więcej »

Dodano 16 września 2021 08:07

👁 257 (0,32 dziennie)

Strona 1 z 4

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia