Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

NOWY ZDRÓJ Centrum Zdrowia i Wypoczynku

Zdrojowa 34A, Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

Centrum Zdrowia i Wypoczynku NOWY ZDRÓJ to centrum rehabilitacji świadczące usługi hotelarskie w wygodnych pokojach oraz szeroki pakiet zabiegów leczniczych i relaksujących, które są realizowane w 26 gabinetach. Nowoczesny hotel zlokalizowany w Górach Stołowych zapewnia gościom wiele atrakcji, między innymi Park Zdrojowy, Pijalnię Wód Mineralnych, Teatr Zdrojowy oraz deptak ze zachwycającą zielenią i urokliwą historyczną zabudową. Nasza restauracja serwuje certyfikowane ekologiczne warzywa, któr ...... więcej »

Dodano 14 kwietnia 2022 09:11

👁 293 (0,38 dziennie)

Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Ul. Dębowa 19b, Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

Jeśli szukasz Hotelu SPA który ukierunkowany pozytywnymi opiniami posiada już pięć gwiazdek wysokiego standardu, to dobrze trafiłeś. Hotel Dr Irena Eris SPA posiada szereg zabiegów estetycznych wykonywanych przez wykwalifikowanych specjalistów czyniących to miejsce jeszcze lepszym. Atrakcje regionu czy muzyczne wieczory w Cafe Tomik sprawią, że hotel zyskuje dodatkowo w oczach Klientów. Wzorowo wyposażone pokoje z pięknymi łazienkami są niewątpliwie atutem tego hotelu.... więcej »

Dodano 25 września 2017 11:33

👁 767 (0,32 dziennie)

Estetique s.c.

Estetique Stomatolog

Łąkowa 16, Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

Czarujący i zdrowy uśmiech zagwarantują ci fachowcy z kliniki Estetique – tu każdy pacjent znajdzie się pod fachową opieką i będzie mógł w bezstresowej atmosferze skorzystać z szeregu zabiegów skoncentrowanych na stomatologii.

Specjalnością Estetique jest stomatologia estetyczna, lecz dostarcza on znacznie szerszy zakres usług dla dorosłych i dla najmłodszych. Oferta zawiera głównie wybielanie zębów, korony ceramiczne i pozostałe ich warianty, licówki, mosty, co więcej prowadzo... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2016 12:30

👁 1232 (0,44 dziennie)

Dr Irena Eris SPA - Polanica Zdrój

Centrum SPA w Polanicy Zdrój

Ul. Dębowa, Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

Hotel w Polanicy Zdrój w górach Sudeckich należący do resortu hoteli Dr Ireny Eris. Jest to centrum SPA, w idealnym miejscu na wypoczynek w górskich klimatach Polanicy. Polanica jest miejscowością o wielu atrakcjach przyrodniczych i rekreacyjnych. Zapraszamy do naszych basenów spa i wellness. Hotel Spa dr Ireny Eris to kompleks najlepszych hoteli w Polsce w tym standardzie.... więcej »

Dodano 26 października 2015 13:44

👁 1604 (0,51 dziennie)

Task Zbigniew Bujnik

Sprzątanie, odśnieżanie, usługi alpinistyczne

Spółdzielców, Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani usługą z oferty TASK, opiszcie proszę potrzeby, a przedstawiciel z naszej firmy skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.
Nasza oferta obejmuje:
sprzątanie firm, sprzątanie biur we Wrocławiu,
usługi alpinistyczne Wrocław,
odśnieżanie dachów Wrocław oraz posesji we Wrocławiu.... więcej »

Dodano 16 czerwca 2014 08:15

👁 2546 (0,7 dziennie)