Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

MTA automatyka przemysłowa

Kolejowa 10, Prochowice (dolnośląskie)

MTA to nowoczesna firma, która od samego początku działalności zajmuje się usługami związanymi z automatyką przemysłową i budową maszyn. Jest to nowoczesna marka, która w całym długoletnim okresie działalności doskonaliła jakość oferowanych usług oraz poszerzała ich ofertę, tak aby sprostać oczekiwaniom każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Ich siedziba zlokalizowana jest w miejscowości Prochowice przy ulicy Kolejowej 10. Więcej istotnych informacji o wszystkich usługach można znaleźć ...... więcej »

Dodano 30 grudnia 2022 09:28

👁 58

Furniro Sp. z o.o.

Kochłowice 6, Prochowice (dolnośląskie)

Meble premium oferujemy w konkurencyjnych cenach. Zamawiajcie się u nas w sklepie modne narożniki i krzesła. Mamy krzesła tapicerowane, które ozdobią wnętrze jadalnia, kuchni, a nawet salonu. Mamy również stoły i stoliki w różnych rozmiarach. Oferujemy także stolik i szafki pod telewizji. Meble loftowe to nasza specjalność. Zapraszamy, sami to sprawdźcie.... więcej »

Dodano 26 grudnia 2020 07:00

👁 255 (0,25 dziennie)

Bakmax3.pl

Bakmax3.pl - sklep z artykułami do domu i ogrodu

Lisowice 1C/11B, Prochowice (dolnośląskie)

NIKAN to sklep z wyjątkowo rozbudowanym asortymentem. Bogata oferta obejmuje zarówno ubrania, jak i przeróżne gadżety i urządzenia do Twojego domu. Możesz wybierać spośród odkurzaczy, blenderów, a także odświeżaczy powietrza i czajników elektrycznych. Nie zapomniano też o najmłodszych, dla których przygotowano szeroki wachlarz wyboru zabawek i gier planszowych, doskonałych na leniwe popołudnia! Sprawdź już teraz, co jeszcze czeka na Ciebie w NIKAN!

NIKAN KRZYSZTOF NIKLEWICZ
ul. Lisowice 1C/11B ...... więcej »

Dodano 21 listopada 2020 15:16

👁 216 (0,21 dziennie)