Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Pokoje gościnne "U Ireny" Bartosz Borowiec

Pokoje gościnne - Noclegi U Ireny

Sportowa 2, Stronie Śląskie (dolnośląskie)

U Ireny oferuje noclegi w bardzo dobrych cenach w Stroniu Śląskim. Pokoje gościnne były świetnie wyposażone, przestronne oraz z dostępem do telewizji i bezprzewodowego internetu. To miejsce, w którym można porządnie wypocząć. U Ireny znajduje się w niedalekiej odległości od strefy rowerowej i strefy narciarskiej. Ponadto w okolicy znaleźć można różne szczyty. Przekonaj się sam już dzisiaj!... więcej »

Dodano 28 lutego 2023 06:00

👁 65

Pensjonat Bolko

Noclegi w Górach

Bolesławów 11, Bolesławów, Stronie Śląskie (dolnośląskie)

Ośrodek Bolko położony w malowniczej okolicy Bolesławów u podnóży Masywu Śnieżka stanowi świetną propozycję na wyjazd kolonijny dla dzieci oraz grup zorganizowanych. Na terenie obiektu posiadamy 90 miejsc noclegowych w komfortowych i nowoczesnych pokojach 2, 3, 4 i 5-osobowych z łazienkami i telewizorem! Zapraszamy do kontaktu.... więcej »

Dodano 10 stycznia 2022 14:06

👁 97

Willa Diana PHU Diana Popowicz

Stronie Wieś 37C, Stronie Śląskie (dolnośląskie)

Noclegi w Stroniu Śląskim dla turystów indywidualnych, grup pracowniczych, wycieczek szkolnych i kolonii. Organizacja wesel i imprez okolicznościowych, wypoczynek dla seniorów. Polecamy!


Willa Diana serdecznie poleca ofertę noclegów wszystkim planującym urlop, wczasy bądź wypoczynek w Kotlinie Kłodzkiej i Stroniu Śląskim. Willa dysponuje 50 miejscami noclegowymi, dobrą lokalizacją pensjonatu, licznymi udogodnieniami dla gości oraz wyżywieniem, podawanym w restauracji wchodzącej w skład komplek ...... więcej »

Dodano 27 lutego 2015 21:54

👁 1090 (0,37 dziennie)