Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Silicol System

Armii Krajowej 1A, Żarów, Strzegom (dolnośląskie)

Innowacyjność i Profesjonalizm: Silicol System to nie tylko chemia do posadzek przemysłowych. To także miejsce, gdzie innowacje spotykają się z profesjonalizmem. Wykorzystując najnowsze technologie, dostarczamy narzędzia diamentowe do betonu, które ułatwiają pracę i gwarantują satysfakcję. Nasze 30-letnie doświadczenie jest gwarantem najwyższej jakości. Sprawdź sam!... więcej »

Dodano 2 października 2023 04:17

👁 21

BORSTONE

zakład kamieniarski

ul. Aleja Wojska Polskiego 44C/10, Strzegom (dolnośląskie)

Nasz firma specjalizuje się w wykonywaniu najwyższej jakości usług kamieniarskich z wykorzystaniem kamienia naturalnego. Przede wszystkim tworzymy nagrobki granitowe, nagrobki kamienne, parapety granitowe, blaty kamienne, schody kamienne, schody granitowe oraz posadzki kamienne. Zakład kamieniarski Kam-borstone.pl posiada bardzo szeroki wybór, dlatego każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wykonywanie nawet najbardziej nowatorskich projektów nag ...... więcej »

Dodano 12 stycznia 2023 10:52

👁 63

Adaxs

Koszarowa 5, Strzegom (dolnośląskie)

Pamiętaj, żeby złomować auta tylko w profesjonalnych stacjach demontażu pojazdów, które działają zgodnie z prawem. Taką firmą jest Adaxs ze Strzegomia oferująca swoim klientom najwyższe stawki skupu aut w całym regionie. Adaxs nie tylko dojeżdża bezpłatnie po odbiór auta, ale również wydaje zaświadczenie o demontażu auta i wypłaca pieniądze od ręki. Auto Szrot Adaxs to również szeroka oferta części zamiennych w dobrym stanie technicznym i atrakcyjnych cenach.... więcej »

Dodano 10 lutego 2022 10:36

👁 226 (0,34 dziennie)

Elektro Lumines Chrystian Wojtakowski

Elektro Lumines

Leśna 12b/12, Strzegom (dolnośląskie)

Jeżeli szukasz specjalistów z zakresu fotowoltaiki w Tczewie, to Twoje zainteresowanie z pewnością przyciągnie wyjątkowo rozbudowana oferta firmy Elektro Lumines. Na naszej stornie internetowej elektrolumines.pl możesz sprawdzić wszystkie potrzebne informacje na temat świadczonych przez nas usług tworzenie instalacji fotowoltaicznych oraz montażu paneli. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już teraz!... więcej »

Dodano 22 grudnia 2021 12:59

👁 103 (0,15 dziennie)

S.C. Ewa Rusiecka Dominika Kopciuch

Nova-Dent

Armii Krajowej 23, Strzegom (dolnośląskie)

Marzysz o pięknym i zdrowym uśmiechu? Z nami jest to możliwe. Zapraszamy na wizytę w naszym gabinecie stomatologicznym w Strzegomiu. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego z pacjentów oraz miłą atmosferę. Świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie profilaktyki i leczenia zębów. U nas istnieje także możliwość wyrobienia protezy zębowej. Oferujemy profesjonalne zabiegi stomatologii estetycznej.... więcej »

Dodano 21 lipca 2021 08:23

👁 164 (0,19 dziennie)

BEATA BURKOWSKA-ZUBRZYCKA KANCELARIA NOTARIALNA

Tadeusza Kościuszki 14, Strzegom (dolnośląskie)

W Kancelarii Notarialnej Beaty Burkowskiej-Zubrzyckiej realizowane są wszelkie czynności notarialne, które przewiduje ustawa Prawo o notariacie. Osoby zainteresowane mogą liczyć na pełne wsparcie przy przygotowaniu treści umów dotyczących sprzedaży nieruchomości i przedmiotów wartościowych, zniesienia współwłasności lub dokonania zamiany. W kancelarii prowadzone są też sprawy spadkowe, spisywane są testamenty i sporządzane akty darowizny. U notariusza przygotowuje się także dokument pełnomocnict ...... więcej »

Dodano 7 maja 2021 07:15

👁 209 (0,22 dziennie)

Masterklima

Chillery wody lodowej

Szkolna 89, Stanowice, Strzegom (dolnośląskie)

Funkcjonowanie wielu firm bazuje na wytłaczarkach czy laserach. Ich działanie gwarantują chillery wody lodowej. To ważne elementy instalacji chłodzących. Wart polecenia jest agregat wody lodowej produkcji MTA Spa. Sprzęty tej włoskiej firmy są znane z wysokiej jakości. Wśród nich znalazł się chiller pasujący też do systemów klimatyzacji. Wystarczy odwiedzić stronę chillery.com.pl by kupić to urządzenie. Firma oferuje wynajem chillerów. Woda lodowa będzie prawidłowo chłodzić pracujące maszyny.... więcej »

Dodano 22 października 2020 16:17

👁 190 (0,17 dziennie)

Big-Kam Adrian Drążek

Świdnicka 7A, Strzegom (dolnośląskie)

Jako producent worków Big Bag jesteśmy gotowi zaoferować najkorzystniejsze warunki transakcji. Dla odbiorców hurtowych przewidziano szereg ofert specjalnych. Gotowe do wysyłki big Bagi, pakujemy w opakowania zbiorcze. Jego rodzaj zależy od życzeń klienta. Z naszych opakowań korzysta wiele przedsiębiorstw. Nawiązaliśmy już relacje biznesowe z firmami transportowymi, co pozwala nam transportować nasze produkty w partiach niezbędnych dla klienta. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj ...... więcej »

Dodano 17 czerwca 2020 08:40

👁 223 (0,18 dziennie)

SYNTAR GRANITY BUDOWLANE

Al. Wojska Polskiego 71, Strzegom (dolnośląskie)

Firma SYNTAR GRANITY BUDOWLANE specjalizuje się w produkcji wyrobów z granitu. Współpracuje przede wszystkim z branżą budowlaną, oferując wysokiej jakości krawężniki drogowe. W katalogu dostępna jest także kostka granitowa, oporniki, poduszki berlińskie, kamienie węgielne i murowe. Zamówienia realizowane są sprawnie, a towar dociera w różne miejsca w Polsce. Na stronie internetowej producenta można obejrzeć przykładowe realizacje i skorzystać z kalkulatora do wyliczenia ilości potrzebnego materi ...... więcej »

Dodano 19 listopada 2019 07:37

👁 328 (0,22 dziennie)

AP PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA ADRIANNA PITURA

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA

Legnicka 20, Strzegom (dolnośląskie)

Pracownia Psychologiczna AP zajmuje się kompleksową diagnostyką psychotechniczną. Świadczymy usługi w zakresie psychologii transportu, a także diagnozy psychologicznej.... więcej »

Dodano 16 maja 2018 08:00

👁 829 (0,41 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia