Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Zakład Pogrzebowy Strzelin OLIMP

Wolności 25A, Strzelin (dolnośląskie)

W OLIMP Zakład Pogrzebowy Strzelin poza pogrzebami wyznaniowymi organizujemy również pogrzeby świeckie. Mistrz Ceremonii, który będzie prowadził uroczystość to osoba posiadająca doświadczenie i wiedzę. Przemówienie ustalane jest zawsze z rodziną. W ten sposób można stworzyć przemówienie, które będzie jeszcze bardziej wyjątkowe, a nam właśnie na tym zależy. Mamy najlepsze usługi w mieście. Zapraszamy.
... więcej »

Dodano 2 marca 2024 13:55

👁 35

Unidex J. Kania J. Wiktor Sp. j.

Straszęcin 295E, Strzelin (dolnośląskie)

Firma UNIDEX to polski producent z wieloletnim doświadczeniem, który dostarcza swoim klientom wysokiej jakości urządzenia chłodnicze – tunele zamrażalnicze (np. kompaktowe, fluidyzacyjne i wiele więcej), wymienniki ciepła, a także parowniki czy chłodnice. Dzięki długoletniej działalności w branży wie, czego oczekują klienci, a także stale udoskonala swoje produkty, by spełnić wszelkie standardy!... więcej »

Dodano 5 lipca 2022 05:12

👁 142 (0,2 dziennie)

MAR-TRAVEL

Stefana Okrzei 5, Strzelin (dolnośląskie)

Przedstawiamy Państwu ofertę firmy MAR-TRAVEL z siedzibą w Strzelinie w województwie dolnośląskim. Od 2012 roku świadczymy profesjonalne usługi transportowe. Działamy na terenie kraju oraz za granicą, a z naszej oferty korzystają zarówno klienci prywatni, jak również biznesowi. Mamy wymagane licencje pozwalające na wyjazdy zagraniczne, a ponadto dysponujemy flotą nowoczesnych i komfortowych autobusów. Proponujemy wycieczki szkolne, integracyjne dla firm, spotkania biznesowe, pielgrzymki, pogrzeb ...... więcej »

Dodano 5 lipca 2021 08:43

👁 220 (0,21 dziennie)

ProEcoVent

Kryształowa 2, Szczawin, Strzelin (dolnośląskie)

ProEcoVent projektuje oraz instaluje systemy grzewcze i wentylacyjne oraz systemy centralnego odkurzania. Przedsiębiorstwo świadczy też usługę serwisu wybranych przez klienta urządzeń. Firma współpracuje ze znanymi na polskim rynku markami, aby zapewnić wysokiej jakości sprzęt – skuteczny i bezpieczny w działaniu.... więcej »

Dodano 7 maja 2021 08:39

👁 221 (0,2 dziennie)

Artbegstudio

Pocztowa 14, Strzelin (dolnośląskie)

Przedsiębiorstwo Artbegstudio ze Strzelina specjalizuje się w produkcji zadaszeń tarasów. Zakład działa w branży już od ponad 20 lat, proponując swoim partnerom wysokiej klasy rozwiązania dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Można tu zamówić zadaszenia pergoli, międzykrokwiowe, żaglowe, a także rolety rzymskie poziome oraz zasłony szyte według własnych projektów. Wszystkie produkty stworzone są z trwałych materiałów, które nie tracą kolorów i są odporne na czynniki zewnętrzne.... więcej »

Dodano 9 lutego 2021 10:59

👁 257 (0,21 dziennie)

Optyk Anna Sikora

Zakład optyczny

Wolności 26/1, Strzelin (dolnośląskie)

Zakład Optyczny Anna Sikora mieści się w Strzelinie w województwie dolnośląskim. Placówka istnieje od 2007 roku, proponując swoim Klientom wysokiej jakości artykuły i usługi. Można tu zrobić profesjonalne badanie wzroku, a także dobrać odpowiednie szkła bądź soczewki. Dostępne są okulary przeciwsłoneczne, oprawy okularowe dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także wiele akcesoriów do pielęgnacji szkieł. Zakład oferuje produkty cenionych marek - Mexx, Tommy Hilfiger, Guess, Solano, Hoya, Zeiss oraz w ...... więcej »

Dodano 4 lutego 2021 13:35
Aktualizacja 4 lutego 2021 13:38

👁 253 (0,21 dziennie)

Stowarzyszenie Świętego Celestyna

Mikoszów 27, Strzelin (dolnośląskie)

Neurolodzy, psychiatrzy, rehabilitanci, psycholodzy. To tylko część z kadry naszego ośrodka. Stowarzyszenie Św. Celestyna działa w zabytkowym mieście, jakim jest Strzelin od paru lat. Przyjmujemy pacjentów z całego woj. dolnośląskiego. Swoje cele Stowarzyszenie wykonuje prowadząc działalność w 3 płaszczyznach: medycznej, edukacyjnej oraz rehabilitacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych. Proponujemy szeroki wachlarz metod terapeutycznych i działań medycznych. Posiadamy najnowszy sprzęt ...... więcej »

Dodano 10 maja 2017 08:48

👁 1308 (0,51 dziennie)