Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

IGAZ spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Wyposażenie kamperów - iGaz.pl

ul. Mickiewicza 6, Wąsosz (dolnośląskie)

W sklepie internetowym iGaz.pl zamówisz profesjonalne i przeznaczone do domowego użytku materiały instalacyjne do gazu propan-butan, a także wyposażenie do kamperów i przyczep kempingowych, które ułatwia podróżowanie. Przejrzysta strona internetowa pozwala szybko znaleźć potrzebne produkty, a dodatkowe wsparcie obsługi stanowi oszczędność czasu. Większość zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin, dzięki czemu materiały instalacyjne oraz asortyment turystyczny szybko docierają do klientów.
Jako sk ...... więcej »

Dodano 19 grudnia 2021 22:08

👁 187 (0,21 dziennie)

Soprema Polska sp. z o.o.

Stefana Batorego 7, Wąsosz (dolnośląskie)

Firma Soprema zaprasza do skorzystania ze swojej niezwykle korzystnej oferty. Postaw na usługi doświadczonego producenta izolacji dachów służących do tworzenia dachów zielonych. W sprzedaży posiadamy również papę termozgrzewalną, izolacje bitumiczne i płynne, izolacje fundamentów i wiele innych. Wszystkie szczegóły przeczytasz na naszej stronie internetowej.... więcej »

Dodano 4 października 2021 05:13

👁 145 (0,15 dziennie)

Andrzej Prejzner Organy Kościelne – Sklep

Organy Kościelne – Sklep

pl. Wolności 7, Wąsosz (dolnośląskie)

Przedsiębiorstwo Organy Kościelne – Sklep to renomowany dostawca organów kościelnych w Polsce. Dostarcza zarówno nowe, jak i używane towary. Znajdziecie Państwo u nas organy wytwórców, jak na przykład: Viscount, czy Johannus. Prowadzimy też specjalistyczny serwis organów. Używane produkty przechodzą u nas generalny przegląd, a także odnowę – możemy dzięki temu zaoferować ich pełną sprawność! Każdy z klientów zyska u nas rzetelne doradztwo przy zakupie.... więcej »

Dodano 4 stycznia 2018 10:26

👁 929 (0,4 dziennie)

TOMASZ RECZYŃSKI Indywidualne Nauczanie Matematyki

Polna 17, Osiedle Kaniów, Wąsosz (dolnośląskie)

Studio Pixel Hair zajmuje się zabiegiem nazwanym "tatuażem kosmetycznym", który polega na wprowadzeniu pigmentu wgłąb skóry głowy, na skutek czego osiągamy naturalny efekt dopiero co odrastających włosów. Jesteśmy jedynym w Polsce gabinetem, który oferuje zabiegi z mikropigmentacji.

W naszym studio rozumiemy lepiej, niż ktokolwiek inny wypadających włosów i innych defektów szpecących wygląd głowy.

Mikropigmentacja nie jest sposobem leczenia, a jedynie zabiegiem niechirurgicznym, ... więcej »

Dodano 6 lipca 2016 10:07

👁 1242 (0,43 dziennie)