Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

DDD Serwis

Deratyzacja - Dezynsekcja - Dezynfekcja we Wrocławiu

Wielka 59/14, Wrocław (dolnośląskie)

DDD Serwis to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w usługach DDD, które obejmują dezynsekcję, deratyzację oraz dezynfekcję. Przedsiębiorstwo oferuje szeroki zakres usług, w tym dezynsekcję mrówek, likwidacja pluskiew oraz zwalczanie szczurów. Dezynsekcja mrówek to proces eliminacji tych szkodników, które mogą stanowić ryzyko dla zdrowia oraz higieny w naszych domach oraz miejscach pracy. Pluskwy domowe są kolejnym szkodnikiem, który może wywoływać problemy. DDD Serw ...... więcej »

Dodano 22 marca 2024 13:25

👁 41

Bkt Sp. z o. o.

Świerkowa 1, Domaszczyn, Wrocław (dolnośląskie)

Firma BKT Sp. z o.o. z Wrocławia specjalizuje się w obsłudze urządzeń dźwignicowych, głównie wynajmie i sprzedaży żurawi wieżowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma oferuje indywidualne podejście do klientów oraz korzystne warunki wynajmu dla przedsiębiorstw i osób prywatnych, a także sprzedaż żurawi nowych i używanych w doskonałym stanie technicznym. W ofercie znajdują się żurawie dolnoobrotowe i górnoobrotowe renomowanych producentów europejskich. BKT zapewnia szybki serwis na budowie ...... więcej »

Dodano 21 marca 2024 12:47

👁 34

WRE Nieruchomości

Biuro nieruchomości

Piłsudskiego 49-51, Wrocław (dolnośląskie)

Jesteśmy zespołem Agentów nieruchomości dbających o wysoki profesjonalizm i jakość naszych usług. Wierzymy, że zadowolony klient jest najlepszą reklamą, dlatego rzetelnie doradzamy i pracowicie wykonujemy swoje obowiązki.

Nasza misja to spełnienie marzenia naszych klientów. Zostań naszym klientem i Kup z nami wymarzoną nieruchomość.

Bo kto nie marzy o idealnie dopasowanym mieszkaniu lub szybkiej sprzedaży nieruchomości?

Pracujemy w oparciu o wysokie standardy w obsłudze i oferty dopasowane do ...... więcej »

Dodano 21 marca 2024 08:36

👁 33

PAKKA Sp. z o.o.

Projektowanie ogrodów

https://pracowniapakka.pl, Wrocław (dolnośląskie)

Tworzymy zespół projektowy z pasją,
słuchamy z uwagą Państwa sugestii i potrzeb. ​

W oparciu o kierunkowe wykształcenie i artystyczne usposobienie przygotowujemy projekt aranżacji wybranej zielonej przestrzeni
aby ostatecznie przystąpić do kompleksowej realizacji inwestycji
przy współpracy z lokalnymi ekipami wykonawczymi.

Każde zlecenie projektowe rozpatrywane jest indywidualnie
i ostatecznie realizowane ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb użytkownika.

​Nieustannie doskonalimy nasze umie ...... więcej »

Dodano 21 marca 2024 07:59

👁 38

Petsy - domowy hotel dla psów i kotów Wrocław

Inżynierska 49, Wrocław (dolnośląskie)

Petsy - luksusowy hotel dla psów i kotów! Jesteśmy ekspertami w dziedzinie opieki nad zwierzętami, oferując szeroki wachlarz usług. Nasz doświadczony zespół zapewni Twoim ukochanym zwierzakom komfortowe i bezpieczne warunki. Dysponujemy specjalnie zaprojektowanymi pokojami, przestronnymi wybiegami oraz strefą zabaw. Indywidualne podejście do każdego podopiecznego jest dla nas priorytetem, dbamy o ich potrzeby i zapewniamy im miło spędzony czas. Zaufaj nam i oddaj swoje zwierzęta, a my zapewnimy ...... więcej »

Dodano 21 marca 2024 07:49

👁 42

MEDICALSPEC Centrum Medyczne Sp. z o.o.

Inżynierska 29a, Wrocław (dolnośląskie)

Jesteśmy kameralną przychodnią medyczną, zlokalizowaną we Wrocławiu oferującą szeroki zakres badań i konsultacji lekarskich w wielu dziedzinach. Naszym celem jest świadczenie profesjonalnych usług medycznych na najwyższym poziomie.... więcej »

Dodano 20 marca 2024 11:50

👁 36

Przeprowadzki Jacotrans

Inżynierska 70, Wrocław (dolnośląskie)

Jacotrans gwarantuje jakość wykonywanych usług przeprowadzkowych na każdym ich etapie – od załadowania po rozładowanie wszelkich rzeczy na miejscu. To jakościowe i niezwykle sprawne przeprowadzki we Wrocławiu, które zaskoczą Cię jakością przygotowania w każdym detalu. Oferujemy kompleksowe usługi przeprowadzkowe dla firm we Wrocławiu, ale działamy również z osobami prywatnymi, zapewniając im bezpieczny przewóz rzeczy na przykład do nowego mieszkania. Postaw na naszą firmę i przekonaj się samemu ...... więcej »

Dodano 19 marca 2024 10:08

👁 41

Firma malarska Reginy Łakomiec

gen. Pułaskiego 26 lok. 16, Wrocław (dolnośląskie)

Firma Malarska Łakomiec, zlokalizowana we Wrocławiu, specjalizuje się w szerokim zakresie usług budowlanych i remontowych. Wśród oferowanych usług znajdują się zabudowy poddaszy z karton-gipsu, tynki perlitowe, maszynowe oraz ciepłochronne, a także tynkowanie ręczne i maszynowe. Dodatkowo firma wykonuje wykończenia i remonty budynków mieszkalnych oraz biur.

Wyróżnia się doświadczeniem w zabudowach karton-gips, szybkim montażem, wysoką estetyką wykonania oraz komfortowymi i bezpiecznymi zabudowa ...... więcej »

Dodano 19 marca 2024 09:58

👁 43

LepszeStrony

Budowanie Stron Internetowych

Marynarska 31/1, Wrocław (dolnośląskie)

Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w budowie nowoczesnych stron internetowych oraz skutecznym pozycjonowaniu w sieci. Naszą pasją jest tworzenie najnowocześniejszych witryn dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

... więcej »

Dodano 17 marca 2024 19:51

👁 33

Roofer Sp. z o.o.

Brochowska 23, Wrocław (dolnośląskie)

Roofer Sp. z o.o. to wrocławska firma specjalizująca się w dystrybucji materiałów do dachów płaskich, oferując membrany dachowe i papy marek Resitrix i Bauder, termoizolacje takie jak twarde płyty PIR, styropian oraz wełnę mineralną, a także akcesoria dachowe, w tym wpusty dachowe i łączniki izolacji. Firma projektuje i wykonuje spadki dachowe ze styropianu EPS 100 na wymiar, współpracując z zaufanymi dostawcami i gwarantując wysoką jakość produktów oraz usług.

W ramach dodatkowych usług Roofer ...... więcej »

Dodano 15 marca 2024 09:41

👁 25

Strona 1 z 204

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia