Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Recynk

Producent Chemii Cynkowej

Pielgrzymka 150a, Pielgrzymka, Złotoryja (dolnośląskie)

Firma RECYNK została założona w 2005 roku. Początkowo zajmowała się handlem odpadami cynkonośnymi i przetopem odpadów cynkonośnych na cynk wsadowy. W 2012 roku Dział Przetopów został zamknięty, a zastąpił go Dział Chemiczny, którego celem było opracowanie innowacyjnej technologii produkcji tlenku cynku, chlorku cynku i topnika cynkowo-amonowego w odpowiedzi na potrzeby Klientów i zmieniającą się sytuację na rynku.

Obecnie RECYNK jest wiodącym producentem chemii cynkowej, posiadającym profesjona ...... więcej »

Dodano 13 marca 2023 09:02

👁 53

Real Estate Marta Costa

Avenida Alfredo Nobel 6, Złotoryja (dolnośląskie)

Real Estate Marta Costa to propozycja skierowana do wszystkich osób, które szukają nieruchomości. W Hiszpanii nie brakuje mieszkań do wynajęcia w Alicante, czy mieszkań na sprzedaż. Dzięki możliwości segregacji ofert bez problemu uda się znaleźć tę, która w pełni spełni oczekiwania danego odbiorcy. Dostępne są różne metraże nieruchomości w Alicante.
 
 ... więcej »

Dodano 17 lutego 2023 13:23

👁 35

Recynk

Producent Chemii Cynkowej

Pielgrzymka 150a, Pielgrzymka, Złotoryja (dolnośląskie)

Firma RECYNK powstała w 2005 roku. Początkowo głównym filarem działalności był handel odpadami cynkonośnymi oraz przetop odpadów cynkonośnych do postaci cynku wsadowego. Jednak, ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację na rynku oraz w odpowiedzi na potrzeby Klientów, w 2012 roku Dział Przetopów został zamknięty i zastąpił go Dział Chemiczny. Jego głównym celem było stworzenie innowacyjnej technologii pozwalającej na bezpieczną i efektywną produkcję tlenku cynku, chlorku cynku oraz topn ...... więcej »

Dodano 5 lutego 2023 23:09

👁 55

Pisarski Grzegorz - Usługi kamieniarskie

Nowa Wieś Grodziska 35, Nowa Wieś Grodziska, Złotoryja (dolnośląskie)

Zakład kamieniarski Grzegorza Pisarskiego mieści się w Nowej Wsi Grodziskiej w województwie dolnośląskim. Jest to doświadczony producent wyrobów z kamienia, który współpracuje z klientami indywidualnymi i firmami. Zajmuje się tworzeniem elementów małej architektury, rzeźbą w kamieniu, artystyczną obróbką piaskowca, jak również wykonywaniem obudowy kominka. Przedsiębiorstwu można również zlecić wykonanie rzeźb ogrodowych, renowacje zniszczonych ozdób oraz tworzenie architektury budowlanej. Zakład ...... więcej »

Dodano 1 września 2021 10:50

👁 194 (0,23 dziennie)

Zlotaszwalnia.pl

Zlotaszwalnia.pl - sklep z ubraniami dla Ciebie i Twojego dziecka

Legnicka 25, Złotoryja (dolnośląskie)

Jeśli szukasz firmy zajmującej się sprzedażą najwyższej jakości tekstyliów, zajrzyj koniecznie do sklepu Złota Szwalnia prowadzonego przez firmę LAMARTINE CAPITAL spółka z o.o. z Złotoryi. Firma ta zajmuje się szyciem i sprzedażą pięknych ubrań, toreb, plecaków, a także akcesoriów do domu i dekoracji. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą produktów dostępnych w sklepie Złota Szwalnia!

LAMARTINE CAPITAL sp. z o.o
ul. Legnicka 25
59-500 Złotoryja
tel: 663460914
NIP: 897178251 ...... więcej »

Dodano 19 grudnia 2020 13:46

👁 182 (0,17 dziennie)

PPH VITBIS Sp. z o.o.

Legnicka 31, Złotoryja (dolnośląskie)

Złotoryjska firma PPH VITBIS sp. z o. o. dostarcza na rynek piękne szklane bombki różnego rodzaju oraz figurki ozdobne. Przedsiębiorstwo wytwarza i dystrybuuje modele świąteczne przeznaczone do dekorowania choinek, ale także wersje uniwersalne, które świetnie sprawdzają się we wnętrzach mieszkalnych czy pomieszczeniach biurowych. W katalogu dostępnych jest kilka kolekcji. Klienci mogą też zlecić produkcję personalizowanych bombek wg. ich wskazówek.... więcej »

Dodano 30 września 2020 13:35

👁 250 (0,22 dziennie)

Recynk

Chemia cynkowa

Pielgrzymka 150a, Pielgrzymka, Złotoryja (dolnośląskie)

Recynk jest wiodącym producentem chemii cynkowej, który może pochwalić się profesjonalnym zapleczem produkcyjnym oraz laboratorium badawczym, dzięki którym zapewnia najwyższą i powtarzalną jakość produktów oraz usług. Firma oferuje wysokiej jakości chlorek cynku, aktywny tlenek cynku i topnik cynkowo-amonowy. Świadczy również usługi w zakresie odbioru odpadów cynkowych.... więcej »

Dodano 18 września 2020 08:21

👁 221 (0,19 dziennie)

Centrum Obsługi Prawnej Lege Artis

Kancelaria Adwokacka

pl. Orląt Lwowskich 2, Złotoryja (dolnośląskie)

Centrum-obslugi-prawnej.pl to kancelaria prawna z siedzibą w Złotoryi, która przyjmuje osoby potrzebujące pomocy w sprawach karnych, cywilnych i rodzinnych. Podmiot prowadzony jest przez doświadczonego adwokata, który specjalizuje się w roszczeniach odszkodowawczych oraz windykacji. Mecenas zajmuje się także obroną podejrzanych i oskarżonych. Współpraca prowadzona jest z klientami prywatnymi oraz firmami.... więcej »

Dodano 31 sierpnia 2020 09:03

👁 208 (0,17 dziennie)

Szklanemozaiki.pl - sklep z mozaikami i płytkami

Szklanemozaiki.pl

Stroma 2, Złotoryja (dolnośląskie)

Szklanemozaiki.pl to nowoczesny sklep internetowy, który specjalizuje się w sprzedaży elementów wykończenia wnętrz - płytek podłogowych i ściennych, mozaik i listw. Asortyment jest nie tylko trwały i doskonale wyprodukowany, ale też piękny i stylowy. Każdy kupujący na pewno znajdzie tu produkty, które będzie mógł wykorzystać we własnym domu. Zachęcamy do odwiedzin!

Gandalf S.C
Stroma 2
59-500 Złotoryja
Tel. 533 720 790
NIP: 6941690856
Regon: 384534089
http://szklanemozaiki.pl/... więcej »

Dodano 24 lutego 2020 18:52

👁 277 (0,2 dziennie)

Mario Radiators - Grzejniki łazienkowe

Lubiatów 60C, Złotoryja (dolnośląskie)

Mario Radiators to producent wysokiej jakości grzejników łazienkowych ze stali nierdzewnej, odpornych na korozję. Wszystkie produkty są wykonane z najlepszych materiałów i zachywacają nowoczesnym wyglądem, dlatego idealnie sprawdzą się w oryginalnych i ekskluzywnych wnętrzach. W ofercie Mario Radiators znaleźć można grzejniki wodne oraz elektryczne dostępne w różnych wariantach kolorystycznych jak i stylistycznych. Długoletnie doświadczenie oraz nowoczesne technologie wykorzystywane podczas prod ...... więcej »

Dodano 27 stycznia 2020 18:56

👁 274 (0,19 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia