Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

STUDIO-FOTO-ART GALERIA MAŁGORZATA BIŁOUS

Sienkiewicza 3, Zgorzelec (dolnośląskie)

Zapraszamy do odkrycia pełnej gamy usług fotograficznych w naszym renomowanym studiu fotograficznym w Zgorzelcu. Jesteśmy dumni z naszego długoletniego doświadczenia i wyjątkowego podejścia do fotografii, które pozwala nam spełnić różnorodne potrzeby naszych klientów.

Nasz zespół to utalentowani i doświadczeni fotografowie z Zgorzelca, którzy są gotowi uwiecznić najważniejsze chwile w Twoim życiu. Specjalizujemy się w sesjach zdjęciowych, oferując zarówno profesjonalne zdjęcia do dokumentów, ja ...... więcej »

Dodano 19 października 2023 10:02

👁 8

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

Łużycka 3, Zgorzelec (dolnośląskie)

Głównym przedmiotem naszej działalności są szeroko pojęte usługi komunalne: wywóz odpadów komunalnych, podstawianie kontenerów KP-7 na gruz i ich opróżnianie, zamiatanie ręczne i mechaniczne ulic i chodników, zimowe utrzymanie dróg i chodników, utrzymywanie terenów zielonych, wynajem ciągników z przyczepami, ładowarko – koparki i innych, wywóz odpadów segregowanych – szkło, makulatura, plastyk, ZSEiE, bioodpady i gabaryty, prowadzenie składowiska odpadów komunalnych, zagospodarowywanie odpadów, ...... więcej »

Dodano 26 września 2023 08:11

👁 146 (2,06 dziennie)

Artur Maciaszek

POMOC DROGOWA - ARTUR Kowalski

Strumykowa 2, Łagów, Zgorzelec (dolnośląskie)

Firma pomocy drogowej z Zgorzelca to profesjonalny zespół specjalistów, którzy służą pomocą na drodze przez całą dobę. Nasze usługi są dostępne dla wszystkich kierowców, którzy potrzebują szybkiej i skutecznej pomocy na terenie miasta i okolic. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz doświadczonych pracowników, którzy są w stanie poradzić sobie z każdą awarią czy też uszkodzeniem pojazdu.

Oferujemy holowanie pojazdów osobowych i ciężarowych oraz naprawy awaryjne na miejscu zdarzenia. Dzięki naszemu do ...... więcej »

Dodano 28 grudnia 2022 15:40

👁 82

GOLDDOG SANDRA WOJCIECHOWSKA

Łużycka 47, Zgorzelec (dolnośląskie)

Wybór materaca często przysparza o ból głowy. Jest ogromny wybór rodzajów, modeli wśród których można się pogubić. Najważniejszym wyborem jest to, czy wolisz materac piankowy, czy sprężynowy. Obie opcje mogą dać Ci zdrowy i spokojny sen. Różnią się one między sobą twardością i sposobem dopasowania się do ciała podczas snu. Jeśli masz wątpliwości, który z nich będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy, wczytaj się w ich parametry lub napisz do naszego konsultanta za pośrednictwem czatu dostępnego na s ...... więcej »

Dodano 19 grudnia 2022 09:13

👁 60

GRAND DOM Kamil Nieckarz

Bohaterów Getta 9, Zgorzelec (dolnośląskie)

Firma GRAND DOM Kamil Nieckarz zapewnia szeroki wybór elementów wykończeniowych zewnętrznych dostarczanych wraz z wyposażeniem montażowym. W ofercie znajdują się przęsła i panele ogrodzeniowe wraz z dobranymi skrzydłami bram i mniejszych wejść na posesję, sterowanymi manualnie lub za pomocą automatyki. Klient może także zamówić asortyment do aranżacji ogrodu (nowoczesne oświetlenie, płyty na tarasy i do wypełnienia ścieżek wraz z ogranicznikami, kostkę brukową).... więcej »

Dodano 16 grudnia 2021 13:41

👁 152 (0,21 dziennie)

zgorzelec.info

6152062636, Zgorzelec (dolnośląskie)

Szukasz skutecznego narzędzia do promowania usług swojej firmy? Jesteś ze Zgorzelca lub okolic i szukasz rozgłosu? Wówczas z pewnością przyda Ci się portal informacyjny zgorzelec.info . Jest to największy dziennik tej miejscowości. Znajduje się tam katalog firm, z których często korzystają zwykli użytkownicy. Już dziś wejdź na stronę zgorzelec.info i koniecznie skontaktuj się z nami poprzez zakładkę kontakt. Skutecznie promuj interesy swojej firmy poprzez dziennik zgorzelec.info ! To wszystko w ...... więcej »

Dodano 27 sierpnia 2021 15:23

👁 191 (0,23 dziennie)

ozeturow.pl

Lubańska9A, Zgorzelec (dolnośląskie)

Jeżeli chcesz skutecznie przyczyniać się do lepszego jutra i interesują Cię odnawialne źródła energii to koniecznie wejdź na stronę ozeturow.pl . Znajdziesz tam ambitny projekt zastąpienia tradycyjnych miejsc pracy zajmujących się wydobyciem węgla brunatnego na nowoczesne miejsca pracy związane z odnawialnymi źródłami energii. Wszelkie niezbędne informacje jak i formularz kontaktowy znajdziesz właśnie na stronie ozeturow.pl ! Odnawialne źródła energii to nasza przyszłość - dołącz do niej i Ty!!!... więcej »

Dodano 27 sierpnia 2021 14:07

👁 181 (0,22 dziennie)

Pomoc drogowa - Laweta4x4

Bohaterów Getta 14 lok. 2, Zgorzelec (dolnośląskie)

Laweta4x4 to profesjonalna pomoc drogowa. Autopomoc w Zgorzelcu działa każdego dnia przez 24 godziny na dobę. Dla firmy bardzo istotna jest dyspozycyjność dla klienta - z jej usług skorzystać można przez 365 dni w ciągu roku. Pracujący w firmie to przeszkolone osoby, proponujące najlepsze rozwiązania, które sprawdzą się w danej sytuacji. Siedziba firmy znajduje się 2 km od granicy z Niemcami (przejście graniczne Jędrzychowice - Ludwigsdorf) i 15 km od granicy z Czechami (Zawidów). Laweta4x4 ofer ...... więcej »

Dodano 21 czerwca 2021 08:52
Aktualizacja 21 czerwca 2021 09:00

👁 294 (0,33 dziennie)

Lux Dom Furniture

Osiek Łużycki 10, Osiek Łużycki, Zgorzelec (dolnośląskie)

Lux Dom Furniture zajmuje się sprzedażą nowoczesnych foteli oraz krzeseł, które doskonale wpasują się w każdy zaaranżowany salon, jadalnię czy kuchnię. Sprzedawca proponuje wysokiej jakości modele wykonane z weluru, velvetu oraz ekoskóry. Klienci mają do wyboru różne kolory i wzory, a także wersje pikowane.... więcej »

Dodano 9 czerwca 2021 09:26

👁 177 (0,19 dziennie)

FYO For Your Office

Wyspiańskiego 45B/1, Zgorzelec (dolnośląskie)

Firma FYO For Your Office swoją siedzibę posiada w Zgorzelcu w województwie dolnośląskim. Zajmujemy się dystrybucją artykułów biurowych i środków czystości. Nasze produkty wykorzystywane są w biurach, hotelach, halach produkcyjnych, na stacjach paliw oraz różnych innych miejscach. W naszym asortymencie znaleźć można akcesoria do utrzymania czystości, chemię gospodarczą, dozowniki, odświeżacze powietrza, płyny do dezynfekcji oraz materiały BHP. Sprzedajemy też urządzenia do czyszczenia dywanów i ...... więcej »

Dodano 14 kwietnia 2021 12:32

👁 298 (0,31 dziennie)

Strona 1 z 4

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia