Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

DPH Agata Kot

Przemysłowa 40, Ziębice (dolnośląskie)

Firma DPH Agata Kot z Ziębic w województwie dolnośląskim prowadzi sklep internetowy ikoko.pl. Można w nim zakupić najwyższej klasy skarpetki i rajtuzy dla dzieci. Artykuły wykonane są bawełny organicznej bądź ciepłej bawełny z domieszką rozciągliwych tkanin. Mają certyfikaty OEKO-TEX, są miękkie, trwałe i dostępne w wielu kolorach. W sprzedaży znaleźć można skarpetki niemowlęce, antypoślizgowe, rajtuzy oraz nakolanniki oraz rajstopy dla dzieci uczących się raczkować. Produkty dostępne są w wielu ...... więcej »

Dodano 19 lutego 2021 08:04

👁 258 (0,27 dziennie)

Agrowiec

Starczówek 88A, Ziębice (dolnośląskie)

Agrowiec to dystrybutor opon, który specjalizuje się w pojazdach dostawczych, ciężarówkach i maszynach rolniczych. Zapewnia duży wybór produktów, wśród których znajdują się wyroby marki Alliance, Michelin, Globestar i Continental. Wszystkie z nich zostały zaprojektowane z myślą o wymagającym terenie i przebywaniu długich dystansów. Ta sama firma zajmuje się serwisem ogumienia. Doradza przy wyborze odpowiednich parametrów i ustawia geometrię kół. Opony można zamawiać w poręcznym sklepie interneto ...... więcej »

Dodano 28 grudnia 2020 08:16

👁 195 (0,2 dziennie)

Liverpool fan klub

Adama Mickiewicza, Ziębice (dolnośląskie)

Strona powstała z inicjatywy redaktora - Duszka. Nowo utworzony zespół rozniecił płomień, który dopiero się rozpalał. Na pierwsze pół roku składało się tworzenie składu personalnego redakcji i określenie norm funkcjonowania serwisu. W sierpniu strona doznała gwałtownego rozwoju. Wtedy, też powstało forum, typer i przede wszystkim zmieniona została szata graficzna. Przez kolejno pół roku w redakcji nastąpiły liczne roszady, powstało wiele nowych działów, a uwieńczeniem ciężkiej pracy zespołu była ...... więcej »

Dodano 12 stycznia 2015 17:25

👁 1022 (0,32 dziennie)

Ślężakbis - Pomoce dydaktyczne

Zamkowa, Ziębice (dolnośląskie)

Firma zajmuje się dystrybucją pomocy szkolnych produkcji polskiej i z importu.Ślężakbis jest producentem brył geometrycznych /pomoc dydaktyczna do matematyki/.Współpracujemy z największymi firmami produkującymi pomoce dydaktyczne i z bardzo solidną firmą importującą pomoce szkolne z zagranicy.... więcej »

Dodano 4 lipca 2013 09:40

👁 1814 (0,49 dziennie)