Dodaj firmę Zaloguj się

24 sierpnia 2010 10:38
👁 1963 (0,39 dziennie)

Atradach Łukasz Atrachimowicz

KONTAKT
MAPA
O NAS


Sprzedaż materiałów dekarskich Dekarstwo, Ciesielstwo krycie dachów, montaż systemów rynnowych, montaż okien dachowych i kolektorów słonecznych, docieplanie poddaszy i budynków www.atradach.pl.


Atradach jest prywatną (rodzinną) firmą usługowo-handlową działającą przede wszystkim na terenie woj. dolnośląskiego. Historia firmy liczy około 20 lat. Firma posiada doświadczoną i wyszkoloną kadrę pracowniczą oraz wiedzę, środki i sprzęt niezbędny do wykonywania prac dekarskich.Oferujemy usługi takie jak: krycie dachów, montaż rynien i systemów rynnowych, montaż okien dachowych i kolektorów słonecznych, docieplenie poddaszy i budynków. Specjalizujemy się w usługach montażowych pokryć dachowych na obiektach sakralnych, przemysłowych, użyteczności publicznej oraz mieszkaniowych jedno- i wielorodzinnych.Oferujemy materiały takie jak: dachówka, blachodachówka, gonty bitumiczne, papa termozgrzewalna, rynny i systemy rynnowe, okna dachowe,kolektory słoneczne, wkłady kominowe oraz wiele innych materiałów dekarskich.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 34.239.176.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Atradach Łukasz Atrachimowicz Góra
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

FENEK

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego

Słoneczna 131/133, Mykanów, Częstochowa (śląskie)

Firma specjalizująca się w wypożyczaniu sprzętu budowlanego i ogrodniczego. FENEK świadczy również usługi ogrodnicze z użyciem własnego sprzętu.... więcej »

Dodano 20 lipca 2023 14:14

👁 30

Rajbit Tomasz Rajba Sp.Jawna

Wypoczynkowa 2, Bystra, Bielsko-Biała (śląskie)

Firma Rajbit stawia na wysoką jakość produktów, obejmując je nawet 30-letnią gwarancją oraz zadowolenie klienta, wynikające z profesjonalnie przeprowadzonego montażu pokrycia dachowego, systemów rynnowych plastikowych lub metalowych i obróbek blacharskich. Wszystkie te produkty znajdziesz w firmie Rajbit.... więcej »

Dodano 17 maja 2017 14:26

👁 659 (0,25 dziennie)

Dekkart - solidny dach na sto lat

Jaszczurowa 55, Jaszczurowa, Wadowice (małopolskie)

Oferta usług firmy Dekkart obejmuje wszystkie prace dekarskie, do których należy budowa dachów, okuwanie komina, remonty dachów, obróbki blacharskie, montaż okien, podbitki dachowe. Ogromna wiedza połączona ze starannością gwarantuje klientom wykonanie realizacji na najwyższym poziomie. Doskonałe umiejętności popierają doskonałe materiału pochodzące z firm, takich jak Blachotrapez, Fakro, Creaton i Budmat. Dodatkowym aspektem są niskie ceny elementów dachowych, ze względu na wieloletnią współpra ...... więcej »

Dodano 13 maja 2022 06:20

👁 137 (0,18 dziennie)

Nowy Dom S.C.

al. Jana Pawła II 28, Krosno (podkarpackie)

Nowy Dom z Krosna to profesjonalna firma dekarska, która zapewnia szeroki zakres usług związanych z pokryciami dachowymi, więźbą oraz sprzedażą materiałów niezbędnych do obróbki dachów. Świadczymy także wszechstronne usługi w dziedzinie stolarki okiennej i drzwiowej które, obejmują fachowe doradztwo, precyzyjne pomiary i autoryzowany montaż. W asortymencie mamy wysokiej jakości pokrycia dachowe, takie panele dachowe, blachodachówki, blachy trapezowe, blachy stalowe oraz dachówki ceramiczne. Ofer ...... więcej »

Dodano 17 października 2023 12:40

👁 40

KRB Nowy Dom Krystian Grzesik

Kozielska 494, Gliwice (śląskie)

Osiedle przy Radiostacji w Gliwicach to kompres nowoczesnych domków jednorodzinnych wzniesionych i oferowanych przez firmę Nowy Dom. Osiedle znajduję się w dogodnym położeniu z dala od ruchliwych arterii, ale tuż przy istotnych węzłach komunikacyjnych. Oferujemy domy przestronne, funkcjonalne i energooszczędne. W stanie deweloperskim zapewniamy ogrzewanie podłogowe, garaż na dwa samochody czy tez chodnik z kostki brukowej przed domem. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Zapraszamy do kont ...... więcej »

Dodano 11 czerwca 2018 13:33

👁 745 (0,34 dziennie)

Geotica Sp. z o.o.

Myśliwska 68, Kraków (małopolskie)

Geotica to dystrybutor geosyntetyków oraz gabionów. Oferowane geosiatki, geotkaniny oraz geowłókniny stosowane są w projektach biznesowych i prywatnych.... więcej »

Dodano 6 lipca 2016 14:11

👁 1182 (0,41 dziennie)

Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu

Malczewskiego 29, Radom (mazowieckie)

Uczelnia Wyższa to wiodąca instytucja edukacyjna, która oferuje bogatą i zróżnicowaną ofertę kierunków studiów. Zaspokaja ona potrzeby szerokiego grona kandydatów, którzy poszukują wykształcenia na różnych poziomach i w różnych dziedzinach.

Na pierwszym stopniu studiów Uczelnia prowadzi rekrutację na wiele ciekawych kierunków, takich jak Administracja, Bezpieczeństwo wewnętrzne, Budownictwo, Filologia angielska, Mechanika i budowa maszyn, Robotyka i automatyzacja procesów oraz Samochody i bezpi ...... więcej »

Dodano 12 kwietnia 2023 09:59

👁 44

Usługi dekarskie Ryszard Gut

Usługi dekarskie

Długa, Słupsk (pomorskie)

Usługi dekarsko-blacharskie... więcej »

Dodano 23 marca 2015 13:02

👁 3010 (0,89 dziennie)

POLONIA-BUD Grzegorz Kocela

Stefana Żeromskiego 8/1, Trzebnica (dolnośląskie)

Przedstawiamy Osiedle Domaszczyn (polonia-bud.pl) – komfortowe i nowoczesne domy w pobliżu Wrocławia. Osiedle składa się trzech domów jednorodzinnych i sześciu jednorodzinnych dwulokalowych, które w formie zabudowy niczym nie różnią się od tradycyjnych „bliźniaków”. Domaszczyn to wieś otoczona zielenią, gdzie można wypocząć, ale z drugiej strony położona jest w bezpośrednim pobliżu dużej aglomeracji miejskiej, co umożliwia korzystanie z dobrodziejstw miasta.... więcej »

Dodano 19 stycznia 2017 07:44

👁 984 (0,36 dziennie)

Alpinia Usługi Prace Wysokościowe Karol Gągała

Norwida 8/81, Słupsk (pomorskie)

Firma specjalizuje się w wykonywaniu prac na wysokości z wykorzystaniem technik i sprzętu alpinistycznego. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych jak i do dużych firm.


Oferowane usługi:- Czyszczenie, impregnacja i malowanie dachów oraz elewacji

- Mycie okien i przeszkleń

- Antykorozja, konserwacja, mycie oraz malowanie konstrukcji

- Czyszczenie rynien

- Montaż banerów reklamowych i ozdób

- Usuwanie różnego rodzaju zagrożeń, prace interwencyjne

- Odśnieżanie, zbija ...... więcej »

Dodano 4 czerwca 2011 20:04
Aktualizacja 23 czerwca 2011 21:53

👁 1994 (0,42 dziennie)