Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Kaniuk Zakład Usług

Stoczek Garwolin

📞 🌐 📧

4 marca 2021 11:35
👁 229 (0,33 dziennie)

Firma Kaniuk Zakład Usług Garwolin

Kaniuk Zakład Usług

KONTAKT

Kaniuk Zakład Usług

Zgrzebichy 48
07-104 Stoczek, Garwolin, mazowieckie

NIP: 8241578242

MAPA
O NAS

Firma budowlano-transportowa KANIUK specjalizuje się w pracach drogowych. Świadczymy także usługi transportowe towarów i maszyn, prowadzimy sprzedaż piasku, żwiru i kruszywa i ziemi ogrodowej oraz budujemy certyfikowane place zabaw. Mamy ogromną wiedzę w tematach drogownictwa i transportu. Nasi specjaliści są kompleksowo przeszkoleni i posiadają liczne uprawnienia. Realizując zlecenia klientów, wykorzystujemy sprawdzone metody i nowoczesne techniki budowlane. Przyjmujemy zlecenia na terenie Warszawy i okolic oraz w powiatach sąsiadujących z siedzibą firmy w Zgrzebichach. Zapraszamy do współpracy. kaniukzu.pl

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Kaniuk Zakład Usług Garwolin
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Garden Partner

GardenPartner.pl

ul. Kuczek 27A, Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

Kostka brukowa, poprawki trawy i wiele innych usług. Zadbamy o Twoje otoczenie najlepiej jak tylko potrafimy. Nasza firma www.gardenpartner.pl pozwoli Ci na spokój i pewność, że na przykład Twój ogród jest w dobrych rękach. Opiekujemy się również wieloma obiektami sportowymi, a nawet projektujemy wiele takich kwestii. Z nami na pewno stylistycznie wszystko zmieni się na lepsze. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem i umiejętnościami takimi jak projektowanie. Dzięki temu nasi fachowcy nie tylko w ...... więcej »

Dodano 7 maja 2017 11:26

👁 992 (0,47 dziennie)

Producent kruszywa: dolomit, tłuczeń, kliniec

Grupa PBI Sp. z o.o.

Błonie 8, Sandomierz (świętokrzyskie)

Grupa PBI to jeden z liderów produkcji różnego rodzaju kruszyw, w skład których wchodzi m.in. dolomit, tłuczeń oraz kliniec. Nasze tworzywa to idealny materiał do budowy dróg, z uwagi na ich wysoką odporność na mróz oraz obfite opady deszczu. W związku z tym znajdą swoje zastosowanie również w przemyśle hydrotechnicznym - do umocnień wodnych, np. zabezpieczenia brzegów rzek. Oprócz produkcji kruszywa świadczymy również usługi transportowe, przy pomocy najwyższej klasy specjalistów. Każdego dnia ...... więcej »

Dodano 20 grudnia 2021 10:13
Aktualizacja 20 grudnia 2021 10:15

👁 89

PPHU SEWD

Gorzowska 12, Moczkowo, Barlinek (zachodniopomorskie)

Przedstawiamy Państwu ofertę przedsiębiorstwa PPHU SEWD z siedzibą w Moczkowie w województwie zachodniopomorskim. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości opakowań i produktów z drewna, a z naszych usług korzystają przedstawiciele wielu branż. W asortymencie dostępne są kantówki, listwy, wałki, łaty, tarcica, pellet, brykiet i płyty OSB. Znaczną część asortymentu stanowią akcesoria ogrodowe - domki, altany, donice, pergole, huśtawki, pergole, płotki, piaskownice, a także zrębki i kora so ...... więcej »

Dodano 20 maja 2021 08:44
Aktualizacja 20 maja 2021 08:44

👁 202 (0,32 dziennie)

firma budowlana

Budmar - prace ziemne, usługi koparką, wykopy ziemne

Laurowa 50, Rzeszów (podkarpackie)

Oferujemy:

-prace ziemne
-wykopy
-wyburzenia i rozbiórki
-usługi koparkami, koparko-ładowarkami
-kruszywa (piasek, tłuczeń, żwir, kliniec)
-wynajem koparek

Działamy na terenie Rzeszowa i okolic. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów współpracy.... więcej »

Dodano 9 marca 2021 14:45
Aktualizacja 9 marca 2021 14:45

👁 195 (0,28 dziennie)

ZABAWKISMART.PL

ZABAWKISMART.PL Barbara Wodowska

http://zabawkismart.pl, Łaziska Górne (śląskie)

ZABAWKISMART.PL to firma, jaka powstała, aby każde dziecko miało okazję dostać szansę na odpowiedni rozwój, a także start w życiu. Oferujemy urządzenia do terapii integracji sensorycznej (SI). Wykorzystuje się ją z osobami, które mają kłopoty z przetwarzaniem sygnałów dochodzących ze środowiska do ich zmysłów. Opisywanej terapii mogą potrzebować dzieci z zespołem Downa, dyskalkulią, ADHD, czy autyzmem. Oferujemy często niedostępny nigdzie indziej sprzęt i pobudzające zmysły zabawki edukacyjne.... więcej »

Dodano 6 kwietnia 2018 15:09

👁 903 (0,51 dziennie)

piasek

Gredo

ul. Igołomska 8K, Kraków (małopolskie)

Gredo- firma zajmująca się dostawą i produkcją piasku do piaskarki i piaskowania. Najlepszy piasek, w najlepszej cenie. Nie mogłeś trafić lepiej... więcej »

Dodano 28 lutego 2020 12:23

👁 301 (0,28 dziennie)

Golden Stones

Golden Stones

Przemysłowa 28, Koronowo (kujawsko-pomorskie)

Strona internetowa goldenstones.pl została wykonana z myślą o osobach dla których jednym z celów jest niebanalny teren wokół domu. Spółka proponuje też małą architekturę. Znajdą Państwo u nas: fontanny, palisady granitowe czy brykiet REKORD. Fachowi pracownicy wpłynęli na to, że skład posiada niemało zadowolonych klientów. Skład zapewnia dowóz zakupionych produktów na terenie Bydgoszczy oraz województwa. Z ciekawym wzornictwem kamieni ogrodowych spotkają się Państwo na stronie firmy – goldenston ...... więcej »

Dodano 20 kwietnia 2016 18:37

👁 1430 (0,58 dziennie)

Bernardi

Kazimierzowska 1, Wołomin (mazowieckie)

Bernardi to przedsiębiorstwo usługowe specjalizujące się w usługach transportowo-budowlanych. W ramach świadczonych usług: wykopy i roboty ziemne, wyburzenia obiektów i rozbiórki, sprzedaż piasku i kruszyw, wynajem sprzętów. Usługi świadczone są dla firm i instytucji oraz klientów indywidualnych na terenie Warszawy, okolic i w całym województwie. Przedsiębiorstwo dysponuje bogatym parkiem maszynowym. Wynajem sprzętów odbywa się z doświadczonymi operatorami. Firma zapewnia fachowe doradztwo i wys ...... więcej »

Dodano 22 lutego 2021 10:37

👁 177 (0,25 dziennie)

Eko Grand - Wyburzenia, Rozbiórki

EKO GRAND Sp. z o.o.

Zielona 10, Rzeniszów, Koziegłowy (śląskie)

Eko Grand - firma, która działa na terenie Śląska i również w wielu innych miejscowościach ościennych oraz w całej Polsce. Oferujemy takie usługi jak usługi rozbiórkowe, wyburzeniowe. Wykonujemy prace ziemne oraz roboty ziemne, usługi saperskie i sprzedajemy kruszywa. Ponadto zajmujemy się stabilizacją gruntu.... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2021 14:23

👁 119 (0,23 dziennie)

Kopalnie i składy kruszywa

Gkrusz P. Sujdak, A. Cichowski

Tetmajera, Dębica (podkarpackie)

Wydobycie, sprzedaż, transport kruszyw. Usługi sprzętem budowlanym. Koparki, ładowarki, spycharki gąsienicowe, samochody wywrotki 1-27ton... więcej »

Dodano 24 czerwca 2013 09:10

👁 2869 (0,82 dziennie)