Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

FPM IN-BEAR

Gdynia

📞 🌐 📧

17 lutego 2021 08:48
👁 158 (0,17 dziennie)

Firma FPM IN-BEAR Gdynia

FPM IN-BEAR

KONTAKT

FPM IN-BEAR

Inżynierska 39/1
81-512 Gdynia, pomorskie

NIP: 5861044148

MAPA
O NAS

Prezentujemy Państwu propozycję przedsiębiorstwa FPM IN-BEAR, które swoją siedzibę posiada w Gdyni. Jesteśmy cenionym dystrybutorem materiałów ślizgowych. W naszej ofercie znaleźć można wiele trwałych i niezawodnych produktów, które pochodzą od najlepszych producentów. Proponujemy łożyska ślizgowe oraz tuleje będące elementem konstrukcyjnym różnych maszyn i specjalistycznych urządzeń. Mamy również taśmy, podkładki oporowe, a także tuleje kołnierzowe i cylindryczne.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.197.111.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
FPM IN-BEAR Gdynia
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

TLC Łożyska

Mazowiecka 35, Warszawa (mazowieckie)

Jeśli poszukują Państwo sprawdzonego miejsca do zakupu łożysk w internecie gorąco polecamy hurtownie tlc.pl. W jej ofercie znajdziemy szeroki zakres łożysk rozpoczynając od kulkowych i toczonych przechodząc w bardziej wysublimowane rozwiązania. Hurtownia łożysk tlc.pl posiada także takie produkty jak łożysko poprzeczne czy też łożysko promieniowe. Zapraszamy na zakupy!... więcej »

Dodano 4 lipca 2019 06:25

👁 197 (0,13 dziennie)

Bronze

Bolesława Prusa 35, Pruszków (mazowieckie)

Tuleja z brązu. Producent panewek, odlewów i tulei ślizgowych
Bronze.com.pl to wiodący producent panewek, odlewów i tulei ślizgowych z wysokiej jakości brązu, mosiądzu, stali nierdzewnej i żeliwa. Nasza firma specjalizuje się w produkcji zaawansowanych rozwiązań dla różnych branż przemysłowych. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaawansowanym technologiom, dostarczamy wyroby o doskonałej jakości, trwałości i niezawodności.... więcej »

Dodano 21 sierpnia 2023 12:36

👁 18

Bimex

Łożyska i tuleje Bimex

Al. Grunwaldzka 481, Gdańsk (pomorskie)

Firma Bimex oferuje swoim Klientom bogatą ofertę tulei brązowych i łożysk ślizgowych najwyższej jakości. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz ciągłość dostaw dla dużych odbiorców dzięki posiadanym przez nas kilkumiesięcznym zapasom asortymentu.
Oferujemy nowoczesne łożyska ślizgowe wykonane ze stalowej taśmy z warstwą brązu porowatego oraz wprasowanym kompozytem PTFE. Dzięki takiej budowie i doborowi materiałów, łożyska te nie wymagają smarowania. Tuleje brązowe z naszej oferty s... więcej »

Dodano 29 marca 2019 07:50

👁 524 (0,32 dziennie)