Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

VIA Szczecin

Gryfino

📞 🌐 📧

17 maja 2023 04:58
👁 52

Firma VIA Szczecin Gryfino

VIA Szczecin

KONTAKT
MAPA
O NAS

Szukasz transportu dla siebie bądź swojej rodziny? A może potrzebujesz odpowiedniego przewozu swoich pracowników? Nie można lepiej trafić. Indywidualny przewóz osób wiąże się nieraz z nie lada wyzwaniem, w szczególności, jeśli sami nie możemy tego zapewnić. Zmuszeni zatem jesteśmy do poszukania transportu na własną rękę, co często wiąże się z wielkim stresem, czy aby na pewno wybraliśmy odpowiednio wykwalifikowane osoby do tego zadania. Transport indywidualny daje jednakże możliwość przede wszystkim komfortu i bezpieczeństwa, swoistej opieki, dlatego że nie musimy dzielić kabiny z innymi nieznajomymi nam osobami. Ponadto, przewozy indywidualne dają możliwość wynegocjowania indywidualnej ceny, często dość konkurencyjnej w porównaniu z dzisiejszym rynkiem przewoźników. Jeżeli zatem dbasz o własną, jak i innych osób, wygodę - wybór usług Via Szczecin będzie spełniał Twoje najskrytsze oczekiwania! Wsiądź, przejedź się oraz przekonaj, że było warto.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.200.77.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
VIA Szczecin Gryfino
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Transfer z lotniska Wroclaw Airport Taxi

Jana Pawła II 3/10, Siechnice (dolnośląskie)

Firma oferuje usługi transportowe na terenie Wrocławia i okolic. Kierowcy są licencjonowanymi profesjonalistami z bogatym doświadczeniem w obsłudze klientów prywatnych oraz firmowych na terenie krajowym jak i międzynarodowym. Zakres usług obejmuje indywidualne transfery na i z lotniska we Wrocławiu oraz wynajem kierowcy z samochodem na terenie Wrocławia i okolic. Podróże z naszą firmą to gwarancja bezpieczeństwa, terminowości oraz komfortu. Zapraszamy do korzystania z naszych usług i zamawiania ...... więcej »

Dodano 22 listopada 2018 11:48

👁 546 (0,28 dziennie)

VIA Szczecin

Indywidualny przewóz osób, transfery lotniskowe, transport krajowy i zagraniczny

Cynamonowa, Bezrzecze, Szczecin (zachodniopomorskie)

Jesteśmy profesjonalną firmą transportową specjalizującą się w indywidualnym przewozie osób w kraju oraz zagranicą. Dysponujemy komfortowymi i nowoczesnymi pojazdami osobowymi oraz busami premium do siedmiu Pasażerów.

Naszą główną domeną jest bezpieczeństwo, punktualność oraz komfort Podróżnych. Nasi zawodowi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie, a pojazdy są regularnie dezynfekowane i ozonowane. Na naszych najmłodszych Klientów czekają foteliki Römer, Cybex i Maxi Cosi z systemem ISOFI ...... więcej »

Dodano 11 listopada 2021 18:19

👁 137 (0,16 dziennie)

OMEGA TAXI

Fioletowa 37/10, Szczecin (zachodniopomorskie)

Masz dość nieuprzejmych kierowców? Potrzebujesz jechać do Berlina? Skorzystaj z Omega Taxi. Oferuje przejazd w komfortowych warunkach i miłej atmosferze. Zawiozę Cię do Berlina, na lotniska (Tegel, Schonefeld), do nadmorskich miejscowości (Świnoujście i inne) i wszędzie tam gdzie potrzebujesz. W trakcie jazdy umilam czas przy muzyce. Zapewniam wysoki standard Twojej podróży. Do tego wygodnie i przede wszystkim bezpiecznie dojedziesz we wskazane miejsce. Dowiedz się więcej na: http://omega-taxi.p ...... więcej »

Dodano 16 listopada 2017 14:18

👁 453 (0,2 dziennie)

RIDER- transport międzynarodowy i przewóz osób s.c.

RIDER- transport i przewóz osób Szczecin, transfer na lotniska w Berlinie i Niemiec

Kosynierów 14, Szczecin (zachodniopomorskie)

Spośród wielu istniejący na rynku firm działających w sektorze indywidualnego przewozu osób firma RIDER- transport i przewóz osób Szczecin wyróżnia się elastycznością działania oraz kompromisowym podejściem do kwestii cen ustalanych z klientami. I tu na prawdę możemy być bardzo elastyczni. My- właściciele firmy jesteśmy również kierowcami, więc nie mamy kosztów pracowników na liście naszych niezbędnych wydatków. Sami wykonujemy tę pracę i sami uzgadniamy z klientami koszt usługi przewozu osób ni ...... więcej »

Dodano 31 lipca 2020 10:42

👁 357 (0,27 dziennie)

CAFE POINT

Indywidualny przewóz osób

ul. Flisacza 51/1, Gryfino (zachodniopomorskie)

Szukasz przewozu dla siebie bądź swojej rodziny? A może potrzebujesz odpowiedniego przewozu swoich pracowników? Nie można lepiej trafić. Indywidualny przewóz osób wiąże się nieraz z nie lada wyzwaniem, szczególnie, jeśli sami nie możemy tego zapewnić. Zmuszeni więc jesteśmy do poszukania transportu na własną rękę, co często wiąże się z wielkim stresem, czy aby na pewno wybraliśmy właściwie wykwalifikowane osoby do tego zadania. Transport indywidualny daje jednak możliwość przede wszystkim komfor ...... więcej »

Dodano 26 stycznia 2023 12:34

👁 49