Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

16 września 2021 16:14
👁 111 (0,18 dziennie)

Euro-Spec Sp. z o.o.

Hurtownia stali

KONTAKT

Euro-Spec Sp. z o.o.

Hurtownia stali

ul. Kordeckiego 28
41-407 Imielin, śląskie

NIP: 6462957250

MAPA
O NAS

Hurtownia stali Euro-Spec zajmuje się dystrybucją wyrobów hutniczych i stali. Dostarczamy materiały do każdego miejsca w Polsce. Oferujemy szeroki asortyment materiałów stalowych. Realizujemy również projekty indywidualne, w tym cięcie na wymiar oraz pod kątem wyrobów stalowych i blachy.

Nasza hurtownia stali jest prężnie rozwijającą się firmą i zależy nam, aby nasi klienci postrzegali nas jako rzetelnego i wiarygodnego partnera handlowego. Stawiamy na profesjonalną obsługę i za

Hurtownia stali Euro-Spec zajmuje się dystrybucją wyrobów hutniczych i stali. Dostarczamy materiały do każdego miejsca w Polsce. Oferujemy szeroki asortyment materiałów stalowych. Realizujemy również projekty indywidualne, w tym cięcie na wymiar oraz pod kątem wyrobów stalowych i blachy.

Nasza hurtownia stali jest prężnie rozwijającą się firmą i zależy nam, aby nasi klienci postrzegali nas jako rzetelnego i wiarygodnego partnera handlowego. Stawiamy na profesjonalną obsługę i zapewniamy transport do wyznaczonego przez klienta miejsca w wyznaczonym czasie. Nasze wyroby hutnicze powstają z najwyższej jakości stali, posiadającej atesty. Posiadając magazyn – skład stali, jesteśmy w stanie wykonać zamówiony produkt w bardzo krótkim czasie.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Euro-Spec Sp. z o.o. Imielin
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

KATMET-GA

ul. Pucka 91, Gdynia (pomorskie)

Katmet-GA jest działającą od lat firmą, specjalizującą się w skupowaniu zużytych katalizatorów samochodowych (ceramicznych i metalowych), filtrów cząstek stałych, metali kolorowych oraz elektroodpadów. Działamy w trosce o środowisko naturalne dlatego poza skupowaniem poszczególnych części, zajmujemy się również ich bezpiecznym transportem oraz przekazywaniem do recyklingu.

Dzięki bardzo dobrej znajomości branży jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej korzystne ceny. Przy wyceni... więcej »

Dodano 25 listopada 2019 11:57

👁 277 (0,21 dziennie)

TANDEMSTAL

Śląskie centrum wyrobów stalowych, hurtownia stali i wyrobów hutniczych

Żeliwna 38, Katowice (śląskie)

TANDEMSTAL zajmuje się sprzedażą blach, kształtowników i prętów oraz innych wyrobów hutniczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i obsłudze klienta. Nasza firma współpracuje tylko z najlepszymi producentami z branży hutniczej. Priorytetem jest dla nas zadowolenie Naszych klientów. Stale rozszerzamy naszą ofertę, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb Naszych klientów. Wykonujemy także usługi cięcia blach oraz przewijania kręgów.... więcej »

Dodano 24 maja 2016 15:03

👁 1955 (0,76 dziennie)

NIKO-STAL

aleja Wincentego Witosa 16C, Lublin (lubelskie)

Zapewniamy w firmie Niko Stal realizowanie sprzedaży materiałów stalowych, które wykonywane są z zastosowaniem wysokiej jakości norm produkcyjnych. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić takie materiały, jak między innymi pręty zbrojeniowe lublin, kątowniki stalowe, płaskowniki, rury konstrukcyjne, profile bramowe. W naszej firmie stal lublin sprzedaje hurtownia stali lublin.... więcej »

Dodano 6 grudnia 2019 09:00

👁 300 (0,23 dziennie)

PHU RABAT

Długa 5B, Nowizna, Dzierżoniów (dolnośląskie)

Przedsiębiorstwo Handlowe RABAT swoją siedzibę posiada w Nowiźnie w województwie dolnośląskim. Od 2004 roku zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą wyrobów hutniczych czy elementów kutych. Oferujemy pręty, ceowniki, dwuteowniki, płaskowniki, rury, kątowniki, blachy oraz wiele innych wyrobów hutniczych. Mamy także zbrojenia budowlane, akcesoria spawalnicze, a także stal nierdzewną i elementy do balustrad. W zakres wykonywanych usług wchodzi również cięcie oraz transport metalu.... więcej »

Dodano 6 kwietnia 2021 09:27

👁 269 (0,34 dziennie)

Centrozłom Wrocław S.A. oddział Konin - Hurtownia Stali

Hurtownia Stali

Zakładowa, Konin (wielkopolskie)

Jesteśmy jednym z największych w regionie południowo-zachodniej Polski dystrybutorem wyrobów hutniczych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów stale powiększamy teren działania. Aktualnie zapraszamy Państwa do naszej hurtowni w Koninie. Dzięki dbałości o jakość dostarczanych wyrobów, usług i obsługi cieszymy się uznaniem wielu wymagających Klientów. Oferujemy wyroby polskich i zagranicznych producentów w tym: Huty Celsa Ostrowiec, Huty CMC Zawiercie, Huty Pokój, Mittal Steel Poland, ZW ...... więcej »

Dodano 28 listopada 2013 11:11

👁 3737 (1,07 dziennie)

STAL SERWIS Hurtownia stali bmrstal

Hurtownia stali, wyroby hutnicze

Radziejowicka 151a, Grodzisk Maz / Kałęczyn, Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką ofertę artykułów wyrobów hutniczych w tym:
Pręty:
pręty zbrojeniowe, pręty żebrowane, pręty gładkie, pręty kwadratowe, pręty gwintowane, pręty okrągłe gładkie, pręty ciągnione, pręty płaskie, pręty walcowane, walcówka gładka

Kształtowniki zimnogięte:
profile stalowe, profile zimnogięte, kątowniki, ceowniki, ceowniki półzamknięte ( omegi bramowe do bram przesuwnych)

Rury stalowe:
rury czarne, rury czarne ze szwem, rury prz... więcej »

Dodano 26 stycznia 2017 10:52

👁 2104 (0,91 dziennie)

Stalesia

Domagały 19, Kraków (małopolskie)

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa. Jesteśmy liderem w zakresie stali nierdzewnej i zarazem największym dystrybutorem stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Mamy bardzo szeroki asortyment produktów a w nim m.in: rury nierdzewne bezszwowe, armatura nierdzewna, kolana, pręty okrągłe nierdzewne, ceowniki, trójniki nierdzewne, inne wyroby hutnicze. Oferujemy produkty o wysokiej jakości i wytrzymałości, i posiadające certyfikaty i niezbędne uprawnienia. Zapewniamy k ...... więcej »

Dodano 10 sierpnia 2021 08:48

👁 103 (0,15 dziennie)

PK Met Paweł Kasprowicz

Zabytkowa 42, Przyłęki, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Nadzorowana przez doświadczoną kadrę hurtownia stali i aluminium, która ogłasza się na stronie pkmet.pl, oprócz dostawy samego surowca proponuje też jego profesjonalną obróbkę. Dysponuje odpowiednim do potrzeb zapleczem technologicznym, mogącym bezproblemowo obrobić dowolne ilości blach ryflowanych, gładkich oraz wykonać na zamówienie zróżnicowane rozmiarowo kształtowniki. Realizator wykonuje usługi na surowcu dowiezionym przez klienta lub na własnym zapasie, w zależności od potrzeby zlecającego ...... więcej »

Dodano 8 grudnia 2021 10:17

👁 105 (0,19 dziennie)

Hurtownia stali - Dopieralski

Górnośląska 21A, Pszczyna (śląskie)

Hurtownia Dopieralski Stal to miejsce, gdzie każdy przedsiębiorca bądź też osobisty Kontrahent ma prawo zaopatrzyć się we wszystko, co stalowe. Oferujemy najlepszej jakości rozwiązania w hurtowych cenach - dla Klientów z Tych, Pszczyny lub Gliwic. Jeżeli wyszukują Państwo klienta - dostawcy stali w hurtowej ilości, Dopieralski Stal to dobry adres, w jakim znajdują się nie tylko małe ceny i kolosalny wybór, lecz również eksperta obsługa oraz zawsze terminowa realizacja zamówień.... więcej »

Dodano 15 kwietnia 2021 08:48

👁 120 (0,15 dziennie)

FERGES Sp. z o.o.

Poznańska 37/B33, Warszawa (mazowieckie)

Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej rur stalowych. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi rury ze szwem, bezszwowe, używane, w izolacji, zwijane z blachy itd. Posiadamy w tej branży wieloletnie doświadczenie, które zdobywaliśmy pracując przy najbardziej wymagających i największych inwestycjach budowlanych. Nasz asortyment pochodzi z najlepszych rangą hut w Rosji, Białorusi oraz krajach Unii Europejskiej. Kładziemy szczególny nacisk na szybką realizację zlecenia oraz atrakcyjne ceny na ...... więcej »

Dodano 8 czerwca 2021 11:45

👁 107 (0,15 dziennie)