Dodaj firmę Zaloguj się

 

Hydropol

Imielno Jędrzejów

📞 🌐 📧

8 czerwca 2021 07:15
👁 318 (0,29 dziennie)

Firma Hydropol Jędrzejów

Hydropol

KONTAKT
MAPA
O NAS

Prezentujemy Państwu propozycję firmy Hydropol z siedzibą w miejscowości Imielno w województwie świętokrzyskim. Od 2005 roku świadczymy usługi związane z obróbką stali. Zajmujemy się montażem i spawaniem instalacji przemysłowych i zbiorników. Można nam powierzyć montaż rurociągów, instalacji technologicznych i stali wysokostopowych. Dysponujemy innowacyjną halą produkcyjną i zatrudniamy wykwalifikowanych ekspertów inżynierów, co sprawia, że nasze wyroby spełniają wszelkie normy jakości. Możemy się pochwalić owocną współpracą z krajowymi i zagranicznymi przedstawicielami wielu branż i sektorów. Zapewniamy współpracę na wysokim poziomie, doradztwo technologiczne oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Na witrynie internetowej hydropol.info.pl znaleźć można więcej informacji.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.211.26.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Hydropol Jędrzejów
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

ARSET-VAC Serwis

Żeromskiego 30, Sulechów (lubuskie)

Przedsiębiorstwo ARSET-VAC Serwis specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu oraz nadzorze serwisowym maszyn przemysłowych. Zajmuje się również wdrażaniem systemów sterowania, systemami wizualizacji, archiwizacji i raportowania danych maszyn. Przedsiębiorstwu można również powierzyć prefabrykację szaf sterowniczych i kalibrację głowic próżniowych. Uzupełnieniem oferty jest sprzedaż części zamiennych takich jak zawory próżniowe, elementy grzejne albo izolujące, łączniki, pręt... więcej »

Dodano 22 września 2021 10:56

👁 207 (0,21 dziennie)

Sim Industry Sp. z o.o. Sp. k.

Makowskiego 8 lok. 1, Kraków (małopolskie)

Sim Industry to firma usługowo – montażowo – spawalnicza. Specjalizujemy się w pracach dla mleczarni. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy budują instalacje dla wielu firm z branży spożywczej. Zespół składa się wyłącznie z bardzo profesjonalnych spawaczy i monterów z certyfikatami UDT, TUV i LOID. instalacje do produkcji miękkich i żółtych serów. Wykonujemy także zlecenia dla browarów, budując profesjonalne instalacje do produkcji piwa. Mamy także praktykę w budowie instalacji do wykonywania ...... więcej »

Dodano 9 kwietnia 2021 08:50

👁 276 (0,24 dziennie)

MaxSter Automatyka Wentylacji

Automatyka wentylacja klimatyzacja sterowanie, branża HVAC, prefabrykacja rozdzielnic sterowniczych, programowanie sterowników PLC , s7-1200

ul. Za Browarem, 3, Krzęcin, Kraków (małopolskie)

projektowanie i prefabrykację szaf sterowniczych
programowanie sterowników PLC oraz dotykowych paneli HMI
tworzenie wizualizacji typu SCADA
montaż aparatury kontrolno-pomiarowej w centralach wentylacyjnych (AKPIA)
montaż klimatyzacji (split, multisplit )
zdalne sterowanie oraz monitoring procesów technologicznych
tworzenie aplikacji mobilnych
uruchomienia, modernizacje oraz serwis pogwarancyjny
Dodatkowo w naszej ofercie nie zabraknie również sterowania
inteligentnym domem, węzłami cieplnymi, pr ...... więcej »

Dodano 3 stycznia 2021 21:06

👁 171 (0,14 dziennie)

METIKAM Group

Kwiatowa 5, Żarów (dolnośląskie)

Metikam to przedsiębiorstwo, które od dekad zajmuje się obróbką aluminium, metalu i stali. Firma dysponuje nowoczesnymi maszynami takich marek jak m.in.: Fanuc, Bystronic, Trumpf, Panasonic. Dobre zaplecze techniczne zakładu pozwala realizować następujące usługi: gięcie blach, hartowanie indukcyjne, obróbka metali, spawanie, cięcie laserowe, cięcie plazmowe. W ofercie firmy Metikam dostępne chwytaki samozaciskowe, konstrukcje aluminiowe, stojaki na płyty kamienne, urządzenia transportowe, trawe ...... więcej »

Dodano 4 kwietnia 2022 08:15

👁 172 (0,21 dziennie)

IzoTech Service Sp. z o.o.

Wilkowicka, Toszek (śląskie)

Przedsiębiorstwo produkcyjno - usługowe IzoTech Service działa w branży od 2007 roku. Specjalizuje się w
wytwarzaniu oraz rozpowszechnianiu materaców izolacyjnych, fabrykacji blaszanych płaszczy osłonowych dla izolacji technicznych
i proponowaniu wszystkich usług, które są połączone z realizowaniem izolacji
przemysłowych. Celem spółki jest kompetentne doradztwo, wszechstronna obsługa,
terminowość oraz doskonała jakość świadczonych wytworów. Spółka
działa na terenie całego kraju, jak też po ...... więcej »

Dodano 18 września 2015 07:46

👁 1361 (0,43 dziennie)

Euromontig Usługi Spawalnicze

Glinik 381a, Glinik, Ropczyce (podkarpackie)

Firma Euromontig z Glinika w województwie podkarpackim świadczy kompleksowe usługi związane z budową i montażem maszyn, zbiorników czy też rurociągów. Zajmuje się spawaniem oraz realizacją projektów maszyn, także tych niestandardowych. Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu może podjąć się realizacji każdego zadania. W zakres wykonywanych prac wchodzi też budowa rurociągów przemysłowych czy rozbudowa istniejących systemów. W ciągu długiego okresu działal ...... więcej »

Dodano 13 lipca 2021 11:06

👁 216 (0,2 dziennie)

Robco Sp. z o. o.

Równinna 13B, Toruń (kujawsko-pomorskie)

Robco Sp. z o.o. to miejsce, w którym pomoc znajdą właściciele zakładów przemysłowych potrzebujących wdrożeń usprawniających procesy logistyczne. Ekipa oferuje efektywną modernizację linii produkcyjnych oraz robotyzację procesów. Inżynierowie projektują systemy automatyki zakładowej, programują sterowniki i urządzenia CNC, a także przeprowadzają audyty bezpieczeństwa maszyn z wystawieniem deklaracji zgodności. Potwierdzają one, że przyrządy spełniają dyrektywy, a ich stan techni... więcej »

Dodano 16 lipca 2021 08:14

👁 136 (0,13 dziennie)

M&M Engineering

Krótka 2, Rzgów (łódzkie)

Firm M&M Engineering oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie projektowania i montażu linii produkcyjnych oraz innych konstrukcji mechanicznych. Zajmujemy się automatyzacją produkcji, remontem maszyn i budową urządzeń przemysłowych. Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.... więcej »

Dodano 28 lutego 2019 06:12

👁 537 (0,28 dziennie)

F.U.H OKSEL

Oksel - profesjonalne relokacje maszyn i wsparcie przemysłu

Mała 22/1, Katowice (śląskie)

Firma Oksel zajmuje się profesjonalnym wsparciem biznesu. Oksel znany jest przede wszystkim z takich przedsięwzięć jak relokacje maszyn, relokacje fabryk, relokacje linii produkcyjnych. Posiada ogromne doświadczenie w realizacji zadań związanych ze wsparciem przemysłu. Warto tu wspomnieć chociażby o tym, iż firma Oksel oferuje również usługi związane z transportem ponadnormatywnym, wykonuje również świadczenia z zakresu transportu HDS. Przyda się również informacja, iż Oksel zajmuje się montażem ...... więcej »

Dodano 31 marca 2020 11:18

👁 237 (0,15 dziennie)