Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

ABRA PACK

Robakowo Kórnik

📞 🌐 📧

12 lutego 2020 12:52
👁 211 (0,19 dziennie)

Firma ABRA PACK Kórnik

ABRA PACK

KONTAKT
MAPA
O NAS

Pakowanie produktów to dość czasochłonny i jednocześnie mało kreatywny proces, który jest jednak niezbędny w wielu przedsiębiorstwach. W jego optymalnej organizacji pomagają maszyny dostępne w asortymencie firmy Abra Pack, który obejmuje m.in. zaklejarki, saszetkarki, nalewarki, zgrzewarki, tubiarki, kapsułkarki, etykieciarki. Istnieje również możliwość zlecenia firmie konfekcjonowania towarów, jeżeli z jakichś względów nie chce się kupować i montować wymienionych urządzeń na stałe.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
ABRA PACK Kórnik
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Dick Inter S.A

Rzęsna 3, Gdańsk (pomorskie)

Dick Inter S.A to renomowany dystrybutor artykułów spożywczych. Firma istnieje na rynku już od 1993 roku i proponuje wiele artykułów krajowych i zagranicznych producentów. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Gdańsku, ale obszar działalności obejmuje cały kraj. W nowoczesnych i pojemnych centrach logistycznych produkty różnych kategorii przechowywane są na powierzchni przeszło 23000 m2. Asortyment obejmuje produkty takie jak kawy, herbaty, artykuły higieniczne, słodycze, bakalie, kasze, makaro ...... więcej »

Dodano 14 maja 2021 14:54
Aktualizacja 26 maja 2021 09:12

👁 163 (0,26 dziennie)

Spedigroup Sp. z o.o.

Turzyn 191H, Brańszczyk, Wyszków (mazowieckie)

Założona w 2011 roku firma Spedigroup Sp. z o.o. zapewnia sprawdzone rozwiązania logistyczne dla firm potrzebujących transportu całopojazdowego lub drobnicowego. Firma od lat współpracuje z przedstawicielami takich branż jak spożywcza, farmaceutyczna, e-commerce, tekstylna, reklamowa czy kosmetyczna. Specjaliści oferują pełną obsługę logistyczną obejmującą magazynowanie, konfekcjonowanie towaru oraz transport.... więcej »

Dodano 12 lipca 2021 12:15

👁 121 (0,21 dziennie)

Nobilla - konfekcjonowanie usługowe

Nobilla Sp. z o. o. Sp. K.

Nowa 32, Nisko (podkarpackie)

Firma Nobilla od lat dokłada wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom Klientów, którym zależy na jak najszybszej, najdokładniejszej oraz opłacalnej finansowo usłudze konfekcjonowania towarów. Zajmujemy się pakowaniem usługowym środków ochrony roślin, chemii gospodarczej i przemysłowej oraz środków nawozowych. Mamy możliwość konfekcjonowania wyrobów w folię PVA. Realizujemy także zlecenia indywidualne.

Udzielamy się również w temacie wędkarstwa. Dostarczamy do sklepów węd... więcej »

Dodano 27 lutego 2017 11:26

👁 1126 (0,52 dziennie)

Jetmar

Jetmar

Krucza 41/43 m 67, Warszawa (mazowieckie)

Nasza firma oferuje kompleksową usługę pakowania produktów. Zajmujemy się między innymi projektami graficznymi opakowania, zadrukiem laminatu, wykonania opakowania, procesem dozowania oraz napełniania produktu. Jesteśmy w stanie zapakować artykuły spożywcze sypkie, pyliste, kawałkowe i płynne. Dodatkowo oferujemy klientom usługę mieszania produktów sypkich. Wyróżnia nas przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta. Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego oferujemy najwyższej jak ...... więcej »

Dodano 26 lutego 2021 15:08

👁 100 (0,14 dziennie)