Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

26 kwietnia 2022 13:35
👁 145 (0,22 dziennie)

Poliamid Plastics

KONTAKT
MAPA
O NAS

Poliamid Plastics to polska marka, która znana jest na Arnie europejskiej i międzynarodowej z dużych możliwości wytwórczych dotyczących różnego typu komponentów, części oraz gotowych artykułów z plastiku. Wysoka jakość, współczesny park projektowy i sprzętowy pozwalający utworzyć dowolną część lub produkt z plastiku, otwartość na nowe projekty i eksperci, którzy już czekają, żeby stać się solidnym dostawcą dla Twojej firmy. Wypróbuj Poliamid Plastics - na oficjalnej stronie odszukasz pełen opis, propozycję i dane kontaktowe.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.239.76.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Poliamid Plastics Kłodzko
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Pleximo

Produkcja artykułów z tworzyw sztucznych

Plac Kasztelański, Warszawa (mazowieckie)

Jesteśmy bezpośrednim producentem wyrobów z plexi - specjalizujemy się w produkcji giętych i klejonych wyrobów z tworzyw sztucznych, takich jak:

- ekspozytory i stojaki na ulotki
- cenówki
- kieszenie typu L i T
- stojaki schodki
- pojemniki na produkty sypkie i bakalie
- pojemniki na pieczywo
- urny
- skarbonki
- witryny
- gabloty
- szafki i inne meble.

W przypadku pytań - jesteśmy do Państwa dyspozycji.... więcej »

Dodano 22 czerwca 2013 14:34

👁 3101 (0,79 dziennie)

Plastema Sp. z o.o. sk

Firma produkcyjna

Świerkowa 6, Owińska, Poznań (wielkopolskie)

Plastema to firma produkcyjna zajmująca się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Naszym Klientom oferujemy kompleksową realizację projektów od modelu po gotowy wyrób. Posiadamy własną narzędziownię oraz wtryskownię wyposażoną w nowoczesny park maszynowy.
Wykonujemy produkcje wielkonakładowe, małoseryjne oraz prototypowe.
Posiadamy 14 wtryskarek o maksymalnej sile zwarcie 250 ton i gramaturze detalu do 600g.

Zapraszamy do kontaktu.... więcej »

Dodano 25 września 2017 11:17
Aktualizacja 25 września 2017 11:19

👁 679 (0,29 dziennie)

Mega-Tech s.c.

ul. Królewska 21, Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

Sklep internetowy Techniczny24 oferuje szeroki wybór półwyrobów z tworzyw sztucznych w postaci prętów, tulei czy płyt. Tworzywa te mają zastosowanie w budownictwie, reklamie i przemyśle. Znajdziesz u nas produkty zrobione z materiałów takich jak poliwęglan, plexi, pvc, poliamid, poliuretan, polietylen, polipropylen, czy tekstolit. Posiadamy wyroby w różnych rozmiarach oraz kolorach. Ponadto oferujemy różnego rodzaju akcesoria m.in. taśmy uszczelniające, kleje 3M, płyty gumowe, czy kółka przemysł ...... więcej »

Dodano 1 sierpnia 2021 16:27

👁 122 (0,13 dziennie)

Maraf Logistyka Sp. z o.o.

Batalionów Chłopskich 10A, Świdwin (zachodniopomorskie)

Grupa MARAF to przedsiębiorstwo specjalizujące się w branży surowców wtórnych. Od lat zajmujemy się zbieraniem różnorodnych surowców, takich jak złom, metale kolorowe, makulatura i folia, zapewniając wszechstronne usługi w tej branży. Nasza oferta obejmuje także kasację samochodów wycofanych z użytku oraz profesjonalną rozbiórkę konstrukcji stalowych, budynków oraz całości obiektów budowlanych. Od 2018 roku specjalizujemy się w usługowym cięciu złomu za pomocą prasonożycy mobilnej LEFORT MOBILE ...... więcej »

Dodano 19 grudnia 2023 13:22

👁 34

P.H.U. SIGERN

Sigern

Wielopole 86, Wielogłowy, Nowy Sącz (małopolskie)

   Nasza spółka działa od 2004 roku. Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem zajmującym się głównie produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych. Posiadamy narzędziownię wyposażoną w obrabiarki CNC oraz zautomatyzowany park wtryskarek. Powierzone nam projekty traktujemy całościowo, oferujemy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, projektowanie CAD/CAM, wykonanie prototypów, form produkcyjnych i w konsekwencji produkcję. Kompleksowa oferta w/w usług powoduje znaczące skrócenie czasu potrzebnego... więcej »

Dodano 2 listopada 2018 17:31

👁 574 (0,3 dziennie)

PRIMO PROFILE SP. Z.O.O

ul. Chemiczna 2, Żory (śląskie)

Firma Primo to producent profili z tworzyw sztucznych. Nasze produkty wytwarzane są metodą ekstruzji, dzięki czemu możesz uzyskać profil z troską o każdy szczegół. Posiadamy duże doświadczenie, a nasze realizacje wykonujemy przy użyciu najnowszych maszyn. Zasadniczym składnikiem do przygotowania profilu jest odpowiedni materiał, to od niego zależy jakość profilu. Oferujemy pomoc od projektu, przez realizację po wsparcie techniczne. Primo gwarantuje stworzenie profili na najdoskonalszym, ś... więcej »

Dodano 1 sierpnia 2021 17:45

👁 112 (0,12 dziennie)

Wytwarzanie Wyrobów Foliowych "Sztapel"

Królewiecka, Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Specjalizujemy się w produkcji foliowych regulowanych okładek na książki. Nasze hasło reklamowe : " Okładki na wszystkie książki" jest wg nas w 90% prawidziwe, gdyż poszczególne produkty różnią się między sobą o 5 mm.... więcej »

Dodano 25 lutego 2013 18:53

👁 2267 (0,56 dziennie)

Pro-Plast

Rybnicka 38, Szczejkowice, Czerwionka-Leszczyny (śląskie)

Siedziba firmy Pro-Plast znajduje się w Szczejkowicach w województwie śląskim. Zajmuje się produkcją i sprzedażą zbiorników i wyrobów z polietylenu. W swoim asortymencie posiada produkty takie jak zbiorniki na ścieki i deszczówkę, które wytworzone zostały metodą rotoformowania. Zbiorniki posiadają atesty PZH i spełniają surowe normy jakości. Przeznaczone są do montażu podziemnego i dostępne są w wersjach o różnej pojemności. Wszystkie sprzedawane produkty charakteryzują się wytrzymałością, funkc ...... więcej »

Dodano 15 listopada 2021 11:31

👁 246 (0,29 dziennie)

ANVIL S.A.

Przedsiębiorstwo chemiczne

ul. Toruńska 222, Włocławek (kujawsko-pomorskie)

Firma Anvil S.A. jest przedsiębiorstwem działającym w branży chemicznej. Należy do grupy PKN ORLEN S.A. Zasięgiem swoim obejmuje Europę Południowo Wschodnią. Firma zajmuje się produkcją chemikaliów, tworzyw sztucznych, jest jedynym w kraju producentem polichlorku winylu.... więcej »

Dodano 23 listopada 2017 12:54

👁 1042 (0,46 dziennie)

DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Sp. Jawna

Tworzywa, które sprawdzą się wszędzie

Chemiczna 6, Dąbrowa Górnicza (śląskie)

Firma DRP Group związana jest z branżą recyklingu oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych i chemii. Oferujemy zarówno tworzywa z szerokiej oferty podstawowej, jak i te powstające na indywidualne zamówienie:
1.Compounding – oferta skierowana do przedsiębiorstw stosujących modyfikowane tworzywa sztuczne: compoundy, recompoundy, tworzywa zaprojektowane pod indywidualne zamówienia klienta, opracowywanie receptur i realizacja produkcji na zlecenie, tworzenie zamienników, realizacja powierzonych recept... więcej »

Dodano 26 lutego 2021 06:40

👁 516 (0,47 dziennie)