Dodaj firmę Zaloguj się

2 grudnia 2021 08:52
👁 253 (0,27 dziennie)

Rapmet Sp. z o.o.

KONTAKT

Rapmet Sp. z o.o.

Lutycka 25
57-300 Kłodzko, dolnośląskie

NIP: 8831853318

MAPA
O NAS

Przedsiębiorstwo RAPMET z siedzibą w Kłodzku to ceniony producent wyrobów ze stali. Firma działa w branży już od 1977 roku i cały czas się rozwija, inwestując w innowacyjne urządzenia i poszerzając zakres świadczonych usług. W ofercie zakładu znaleźć można wyroby takie jak kraty pomostowe i zgrzewane, siatki, gabiony, jak również ogrodzenia systemowe. W sprzedaży nie zabrakło również schodów spiralnych, pochylni dla osób niepełnosprawnych, balustrad, garaży oraz konstrukcji stalowych. Ponadto firma zajmuje się realizacją innych wyrobów na indywidualne zamówienie klientów. Oferuje transport produktów, a oprócz tego terminową realizację i kompleksową obsługę. Wszystkie produkty spełniają normy europejskie i mają niezbędne certyfikaty. Więcej informacji znaleźć można na witrynie internetowej rapmet.pl.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 100.28.2.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Rapmet Sp. z o.o. Kłodzko
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Polkont sp. z o.o.

Polkont

Parowcowa 18, Warszawa (mazowieckie)

Zakład Kontenery Magazynowe zajmuje się dostarczaniem kontenerów. Posiada siedzibę w Warszawie, ale dzięki posiadaniu specjalistycznej floty samochodów dostawczych, jest w stanie dotransportować obiekt w każde miejsce w kraju. Kontenery mogą też zostać polakierowane. Firma wykonuje dodatkowo usługi czyszczenia kontenerów. Dzięki fachowym dźwigom może też dokonać rozładunku. Zapraszamy na stronę internetową firmy Kontenery Magazynowe po szczegóły asortymentu. Wybierzcie nas Państwo, jeżeli potrze ...... więcej »

Dodano 2 sierpnia 2017 09:14

👁 782 (0,31 dziennie)

STALPOL

Staszica 26A, Dzierżoniów (dolnośląskie)

Profesjonalna firma Produkcyjno Handlowo Usługowa która specjalizuje się profesjonalizmem i rzetelnościa. Posiadamy konkuracyjne ceny. Terminowość, estetyka i solidnośc to nasze atuty. Produkujemy wyroby takie jak włókna stalowe, siatki żebrowane, druty, panele ogrodzeniowe, bramy oraz furtki. Nasze wyroby posiadają świadectwo jakości. Zapraszamy na naszą stronę internetową aby zapoznać się z ofertą. WWW: http://www.stalpol.com.pl/ EMAIL: biuro@stalpol.com.pl... więcej »

Dodano 5 lipca 2017 13:25

👁 1247 (0,49 dziennie)

Chemat

Technologie Projekty Urządzenia

Przemysłowa, Konin (wielkopolskie)

Działania firmy Chemat są odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie rynku spożywczego i chemicznego w zakresie dostaw urządzeń oraz usług, które obecnie stanowią naszą bazową ofertę. Chemat jest dostawcą myśli technologicznej sięgającej po najnowsze rozwiązania oraz producentem urządzeń aparatury chemicznej. W swej działalności skupia się na budowie nowych instalacji technologicznych oraz modernizacji już istniejących obiektów.

Nasze innowacyjne i niezawodne rozwiązania w proc... więcej »

Dodano 1 grudnia 2014 09:31

👁 1470 (0,42 dziennie)

Geotica Sp. z o.o.

Myśliwska 68, Kraków (małopolskie)

Geotica to dystrybutor geosyntetyków oraz gabionów. Oferowane geosiatki, geotkaniny oraz geowłókniny stosowane są w projektach biznesowych i prywatnych.... więcej »

Dodano 6 lipca 2016 14:11

👁 1181 (0,41 dziennie)

Perforacja - blachy perforowane sp. z o.o.

siatki zgrzewane

Sołtysowska 1, Kraków (małopolskie)

siatka zgrzewana firmy Perforacja - blachy perforowane sp. z o.o. to produkt wykonany z okrągłych drutów,
zgrzewanych w miejscach styku drutów. Jest to wyrób sztywny, stabilny, o dużym prześwicie i stosunkowo niewielkiej wadze dla 1 m2. siatki zgrzewane produkowane są wg norm: BN-77/1758-02 , dyrektyw CE80/81, 89/106/CEE. Nasze siatki zgrzewane dostępne są od zaraz z magazynu w Krakowie w formatach standardowych.
Na zamówienie w krótkim terminie wykonujemy siatki o wymiarach niestandardowych.... więcej »

Dodano 4 lutego 2023 13:16

👁 66

JoAND STAL Andrzej Kulig

Garaże blaszane JoAND STAL

Sadek 82, Jodłownik, Limanowa (małopolskie)

JoAND STAL, to przedsiębiorstwo realizujące zamówienia na konstrukcje stalowe na wymiar. W swojej ofercie posiada usługi produkcji garaży blaszanych z bramą uchylną, drzwiami skrzydłowymi czy otworem okiennym. JoAND STAL Garaże blaszane oferuje również takie konstrukcje stalowe, jak: wiaty i hale magazynowe, schowki na narzędzia, bramy garażowe - w tym uchylne z automatem, kojce dla psów i inne. Firma zapewnia transport i montaż na terenie całego kraju!... więcej »

Dodano 31 stycznia 2020 22:30

👁 317 (0,2 dziennie)

WBP Services

WBP Services Zakład produkcyjny Kruszewo

Dworcowa 7, Kruszewo, Słupsk (pomorskie)

Jako firma WBS Services Konstrukcje Stalowe zajmujemy się produkcją konstrukcji stalowych oraz wykonujemy usługi ślusarskie. Oferujemy produkty najwyższej jakości spełniające wysokie wymagania naszych klientów, dla których dążymy do ciągłego udoskonalania naszych wyrobów.
Zajmujemy się:
- laserową obróbką profili,
- gięciem drutów CNC,
- gięciem drutu,
- zabudową pojazdów,
- gięciem blach CNC,
- cięciem blach,
- gięciem blach,
- konstrukcjami stalowymi,
- laserowym... więcej »

Dodano 8 maja 2017 15:39

👁 1970 (0,76 dziennie)

System - Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Konstrukcje stalowe i komponenty obrabiane do branży automotive

Marklowicka 7, Wodzisław Śląski (śląskie)

Firma System - BaroszGwimet działa od 1997 roku. Od początku działalności zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych oraz elementów dla branży automotive. Nasze linie produkcyjne są w pełni zautomatyzowane. Działają one w oparciu o takie urządzenia jak obrabiarki CNC, roboty przemysłowe, transportery, urządzenia myjące, urządzenia kontrolno-pomiarowe, czy znakujące. Dzięki temu jesteśmy w stanie produkować seryjnie wysokiej jakości komponenty w atrakcyjnej cenie. Nad prawidłowym przebiegiem pra ...... więcej »

Dodano 18 listopada 2019 12:55
Aktualizacja 18 listopada 2019 12:56

👁 327 (0,2 dziennie)

Hydropol

Bełk 90, Imielno, Jędrzejów (świętokrzyskie)

Prezentujemy Państwu propozycję firmy Hydropol z siedzibą w miejscowości Imielno w województwie świętokrzyskim. Od 2005 roku świadczymy usługi związane z obróbką stali. Zajmujemy się montażem i spawaniem instalacji przemysłowych i zbiorników. Można nam powierzyć montaż rurociągów, instalacji technologicznych i stali wysokostopowych. Dysponujemy innowacyjną halą produkcyjną i zatrudniamy wykwalifikowanych ekspertów inżynierów, co sprawia, że nasze wyroby spełniają wszelkie normy jakości. Możemy s ...... więcej »

Dodano 8 czerwca 2021 07:15

👁 316 (0,29 dziennie)

Kraty pomostowe ZBIGNIEW BOŻĘCKI

Juliusza 4/8/2, Zduńska Wola (łódzkie)

Jeśli szukasz doskonałej jakości krat pomostowych, to jesteś we właściwym miejscu! Nasza firma ma przyjemność zaprezentować Państwu szeroką gamę krat pomostowych, spełniających najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Bez względu na to, czy potrzebujesz krat pomostowych do zastosowań przemysłowych, komercyjnych czy infrastrukturalnych, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Nasza oferta obejmuje różne rodzaje krat pomostowych, w tym zgrzewane, z tworzyw sztucznych, prasowane, ciężkie oraz ser ...... więcej »

Dodano 4 października 2023 09:41

👁 59