Dodaj firmę Zaloguj się

 

Sklep internetowy

Solo

Celejów Kazimierz Dolny

📞 🌐 📧

10 lutego 2021 14:13
👁 286 (0,24 dziennie)

Firma Solo Kazimierz Dolny

Solo

Sklep internetowy

KONTAKT

Solo

Sklep internetowy

Celejów 29c
24-120 Celejów, Kazimierz Dolny, lubelskie

NIP: 7161688086

MAPA
O NAS

Firma Solo działa w Internecie pod nazwą Lubelskie Centrum Mikroorganizmów. Zajmuje się wysyłkową sprzedażą naturalnych produktów ekologicznych. Artykuły dostępne w sklepie wykorzystywane są w domu, ogrodzie, rolnictwie, w hodowli zwierząt, jak również dla ludzi. Można tu znaleźć probiotyki, soki, kosmetyki naturalne, aktywatory do kompostu, ekologiczne środki czystości, bakterie do oczka wodnego bądź szamb, jak i środki dezynfekujące.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.235.20.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Solo Kazimierz Dolny
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Biopoint

Sadowa 4, Jastarnia (pomorskie)

Firma Biopoint specjalizuje się w wytwarzaniu probiotyków i technologii dla zwierząt. Dzięki zastosowaniu rozmaitych zabiegów, takich jak odwrócona osmoza, ekstrakcja czy nanofiltracja, firma komponuje skuteczne dodatki do żywności zwierzęcej, wzbogacaje wartość odżywczą i zdrowotną pokarmu. Profesjonalne i specjalistyczne podejście firmy Biopoint do produkcji umożliwia wytwarzanie produktów spełniających rygorystyczne, wysokie standardy.... więcej »

Dodano 19 grudnia 2022 04:25

👁 86

YOPE Sp. z o.o.

Wiśniowa 38, Warszawa (mazowieckie)

Jeśli poszukują Państwo naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała dla siebie, dziecka czy też preparatów naturalny do czyszczenia powierzchni w domu zachęcamy do odwiedzin naszego sklepu internetowego. Jesteśmy Innowacyjną marką która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Produkty przez nas sprzedawane posiadają ponad 90% naturalnych składników.... więcej »

Dodano 23 maja 2019 14:08

👁 164 (0,09 dziennie)

Naturalne środki czystości - Biozym

Poznań

Dolna 3b, Poznań (wielkopolskie)

Firma Biozym oferuje wysokiej jakości Naturalne środki czystości. Specjalizujemy się w produkcji sprzedaży środków w całej Polsce. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.... więcej »

Dodano 20 lutego 2020 12:06

👁 115 (0,07 dziennie)

Ekozet

Rakowska 3/5, Częstochowa (śląskie)

Ekozet to sklep, w jakim odnajdziesz wszystko, co niezbędne do przydomowej oczyszczalni ścieków i szamba. Efektywne i bezpieczne dla zdrowia preparaty pomogą we właściwym funkcjonowaniu systemu. Dzięki nim pozbędziesz się zanieczyszczeń oraz szkodników. Dodatkowo oferujemy również biopreparaty do oczek wodnych, które pomogą zachować je w należytej czystości. W Ekozet odnajdziesz między innymi aktywatory do szamb, bakterie i drożdże do szamb i oczyszczalni, produkty do udrażniania rur i czyszczen ...... więcej »

Dodano 31 maja 2023 17:42

👁 44