Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

10 lipca 2019 11:57 (aktualizacja 10 lipca 2019 11:57)
👁 176 (0,14 dziennie)

Dafi-ochrona otoczenia naturalnego

KONTAKT
MAPA
O NAS

Dafi to marka z długoletnim doświadczeniem funkcjonująca na naszym rynku od blisko 30 lat. Naszym celem od zawsze było sprzedawanie wysokiej klasy produktów takich jak dzbanki i butelki filtrujące. Te artykuły oprócz korzyści finansowych które gwarantują swoim klientom, powodują jeszcze jedną mniej znaną korzyść, a jest to ochrona środowiska przyrodniczego przez redukowanie butelek plastikowych. Dafi dba o otoczenie przyrodnicze, a następnym tegoż dowodem jest założenie własnej pasieki, na terenie firmowego skweru. Pszczół z roku na rok występuje niestety coraz mniej. Bowiem działania proekologiczne i odpowiedzialność za środowisko naturalne są napisane w troskę firmy Dafi, zadecydowaliśmy współuczestniczyć w popularyzowaniu problemu oraz zaprosić inne instytucji do budowania pasiek.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Dafi-ochrona otoczenia naturalnego Kielce
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Dafi-stwórz własną spersonalizowaną butelkę

Fabryczna 24, Kielce (świętokrzyskie)

Marka Dafi zapewnia efektywne urządzenia do oczyszczania wody od przeszło 30 lat. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu najlepszych ekspertów potrafimy zapewnić doskonałą jakość przy utrzymaniu konkurencyjnych cen. Jednym z głównych produktów firmy Dafi jest butelka oczyszczająca, która jest podręcznym środkiem na czystą oraz zdrową wodę, wszędzie gdzie jesteś i cokolwiek robisz. Na naszej stronie udostępniliśmy kreator butelki Dafi, przez co wszyscy mogą dostosować jej wygląd do włas... więcej »

Dodano 17 września 2019 08:57

👁 262 (0,22 dziennie)

Butelka filtrująca wodę-Dafi

Fabryczna 24, Kielce (świętokrzyskie)

Filtrowanie wody jest doskonałym sposobem na otrzymanie zdrowej wody bez potrzeby wychodzenia z domu i tracenia pieniędzy na wodę butelkowaną w sklepie. Nasza marka Dafi, która słynie z nowatorskich urządzeń do filtrowania opracowała butelkę filtrującą, jaka jest świetnym urządzeniem za pomocą jakiego możesz przefiltrować wodę prosto z kranu, dzięki czemu ulepszysz jej smak, zapach i właściwości. Butelka filtrująca Dafi jest poręczna, przez co możesz ją wziąć na trening na siłownię bądź wypad za ...... więcej »

Dodano 29 maja 2020 21:24

👁 105 (0,11 dziennie)

JakUzywacButelki

JakUzywacButelki

Zielona, Warszawa (mazowieckie)

Wyjątkowo funkcjonalną i poręczną jest butelka filtrująca. Da się ją zabrać w jakiekolwiek miejsce. Jedyne, o co należy zadbać, to dostęp do wody, którą chcemy przefiltrować, a i w tej sprawie nie trzeba robić niemożliwego. Starczy podstawowa kranówka. Na naszym rynku posiadamy butelkę oczyszczającą od Dafi. W zestawie uzyskujemy wyrób wraz z filtrem, nakładką oraz ustnikiem. Po oczyszczeniu wszystkiego elementu da się swobodnie korzystać z produktu. Zaleca się dwukrotne oczyszczenie filtra dla ...... więcej »

Dodano 23 lipca 2019 17:41

👁 168 (0,14 dziennie)

ZdrowefiltrowaniePL

ZdrowefiltrowaniePL

Towarowa, Warszawa (mazowieckie)

Dzbanek czyszczący jak i butelka filtrująca funkcjonują na analogicznej zasadzie. Oba filtry pracują w sposób przepływu. Woda umieszczona w pierwszym zbiorniku, filtruje się – przepływa przez filtr ulokowany wewnątrz, a następnie wchodzi do innej części narzędzia. Pojemniki są szczelne, dzięki czemu nie ma obawy o wymieszanie się wód umieszczonych w zbiornikach. Dla utrzymania doskonałej efektywności funkcjonowania rekomenduje się wymianę filtra do 30 dni. W tym celu należy wziąć zamienny filtr ...... więcej »

Dodano 23 sierpnia 2019 18:32

👁 189 (0,16 dziennie)

ButelkaFiltrujacawLodowce

ButelkaFiltrujacawLodowce

Nowotelowa, Warszawa (mazowieckie)

Można stwierdzić, że butelka oczyszczająca jest od jakiegoś czasu szczególnie popularna. Co więcej, jest ona bez wątpliwości szczególnie odpowiednim artykułem. Warto skierować uwagę na jej wygląd oraz rozmiar – butelka została tak opracowana, iż jesteśmy w stanie ją zabrać ze sobą właściwie gdziekolwiek. Każda osoba powinna wiedzieć, iż zawsze musi posiadać ze sobą coś do picia – butelka filtrująca marki Dafi doskonale się do tego nadaje. Należy nadmienić, że butelkę da się schować na przykład d ...... więcej »

Dodano 28 grudnia 2019 17:16

👁 161 (0,15 dziennie)

FiltrowanieWodyWdzbanku

FiltrowanieWodyWdzbanku

Szkolna, Warszawa, Wadowice (małopolskie)

Dzbanek z filtrem, a może butelka oczyszczająca? Nieważne co wyselekcjonujesz, wybierzesz prawidłowo. Dzbanek to znakomity patent na stale świeżą oraz zdrową wodę w budynku, a butelka to właściwy metoda na czystą i pyszną wodę, którą stale możesz mieć ze sobą- w torebce, w plecaku, w torbie na siłownię…Filtrowanie wody to tani sposób na powszednie jej popijanie oraz wyjątkowo dobre działanie na rzecz otoczenia naturalnego, jakie pozwoli Ci wykluczyć raz na zawsze kupowanie zgrzewek wody butelkow ...... więcej »

Dodano 13 sierpnia 2020 13:16

👁 81

NaIleStarczaFiltr

NaIleStarczaFiltr

Łódzka, Warszawa, Wadowice (małopolskie)

Butelki oczyszczające cieszą się obecnie nie niższą sławą, co dzbanki filtrujące. O ile dzbanka nie można zabrać ze sobą wszędzie, butelka do filtrowania może nam asystować od rana do wieczora. Rewelacyjnie sprawdzi się w szkole, w pracy, na siłowni albo na sali fitness. To łatwy sposób, aby mieć stale przy sobie odpowiednią, czystą i świeża wodę w eleganckim opakowaniu. Butelka z filtrem firmy Dafi to najznakomitsza alternatywa dla wody butelkowanej kupowanej w sklepie. Picie wody kranowej, jak ...... więcej »

Dodano 21 lipca 2020 17:56

👁 123 (0,14 dziennie)