Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Pogotowie kanalizacyjne

STANKAN

Kobyłka

📞 🌐 📧

4 marca 2019 17:39 (aktualizacja 4 marca 2019 17:41)
👁 367 (0,22 dziennie)

Firma STANKAN Kobyłka

STANKAN

Pogotowie kanalizacyjne

KONTAKT
MAPA
O NAS

Firma STANKAN świadczy usługo z zakresu usuwania awarii instalacji kanalizacyjnych. Jesteśmy pogotowiem kanalizacyjnym i specjalizujemy się w pracach takich jak:
- czyszczenie kanalizacji
- udrażnianie kanalizacji
- monitoring kanalizacji
- czyszczenie separatorów
- usuwanie korzeni
- rozmrażanie rur kanalizacyjnych
Posiadając najnowszy sprzęt jesteśmy w stanie obsłużyć każdą usterkę.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.237.31.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
STANKAN Kobyłka
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Pogotowie Kanalizacyjne GORAQUA

Nowoursynowska 151/37, Warszawa (mazowieckie)

Pogotowie kanalizacyjne GORAQUA oferuje między innymi wsparcie w przypadkach takich jak usuwanie awarii sieci wodociągowych, usuwanie awarii przyłączy wodociągowych, uszkodzeniach hydrantów i zasuw wodociągowych, a także pomoc przy szkodach terenowych. Firma GORAQUA zapewnia pełną profilaktykę, poprzez systematyczne monitorowanie sieci, dzięki czemu wszystkie małe czy duże usterki, mogące w przyszłości prowadzić do awarii, zostają wyeliminowane i naprawione. Pogotowie kanalizacyjne GORAQUA w każ ...... więcej »

Dodano 16 lutego 2022 21:14

👁 72

LESZEK WEINER instalacje

instalacje gazowe

Chłopska 5, Gostyń (wielkopolskie)

Firma Leszek Weiner {Hydraulik|Instalacje Sanitarne|Instalacje Gazowe|Pogotowie Hydrauliczne|Piece CO} oferuje pełen zakres kompleksowych usług związanych z instalacjami.
Zajmujemy się instalacjami:
-gazowymi,
-wodociągowymi
-grzewczymi
-kanalizacyjnymi
oraz świadczymy usługi spawalnicze.
{Wysoko wyszkolona|Wyspecjalizowana} {kadra|załoga} wykonuje zlecenia dbając o najwyższą jakość, co {ma wpływ|wpływa} na trwałość naszych prac. Jako firma z wieloletnim stażem posiadamy doświadc... więcej »

Dodano 22 maja 2017 12:33

👁 887 (0,38 dziennie)

Świat Instalacji Łukasz Anuszczyk

hydraulika, instalacje grzewcze, instalacje wodne

ul. Feliksińska 12, Łódź (łódzkie)

Istniejemy na rynku od 2007 roku. Od początku specjalizowaliśmy się w technice grzewczej i sanitarnej. Podczas trwania i rozwoju zdobyliśmy niezbędne doświadczenie praktyczne płynące z ogromnej ilości szkoleń i zjazdów organizowanych przez producentów najsolidniejszych marek. Podczas tych ponad 10 lat rozwinęliśmy techniki w dziedzinie lokalizacji nieszczelności instalacji, serwisie kanalizacyjnym, osuszaniu budynków oraz Montażu instalacji wodnych i grzewczych. Jako pierwsi w województwie łódzk ...... więcej »

Dodano 3 października 2019 08:23
Aktualizacja 3 października 2019 08:26

👁 246 (0,17 dziennie)

Jarpol

Roboty ziemne, montaż szamb

Szczecin, Szczecin (zachodniopomorskie)

Prace ziemne na terenie Szczecina, montaż szamb, przyłącza kanalizacyjne, odwodnienie terenu, niwelacja terenu, rozładunki i załadunki materiałów sypkich i europalet. Przygotowywanie terenu pod budowę, wykopy pod fundamenty i media.
Tel. 691981271... więcej »

Dodano 5 lutego 2018 12:04

👁 934 (0,45 dziennie)

Ekoma

Przyczółkowa, Warszawa (mazowieckie)

EKOMA to firma rodzinna, która od 19 lat specjalizuje się w obrocie materiałami przeznaczonymi dla budownictwa. Oferta Naszej firmy skierowana jest do każdego kontrahenta, który potrzebuje najwyższej jakości wyrobów w połączeniu z najlepszym serwisem.

Jakość Naszych materiałów gwarantowana jest dzięki współpracy z renomowanymi polskimi producentami oraz partnerami m.in. z Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Czech czy Stanów Zjednoczonych.

Natomiast zaangażowanie, determinacja, ciężka prac... więcej »

Dodano 20 listopada 2013 08:33

👁 1661 (0,46 dziennie)

Marek Porębski OFMA

Os. Wandy 14/2, Kraków (małopolskie)

OFMA to pogotowie wodociągowo-kanalizacyjne, działające w Krakowie i okolicy. Oferuje czyszczenie kanalizacji, udrażnianie zatkanych brodzików czy toalet, wykrywanie nieszczelności połączeń rur, usuwanie awarii kanalizacyjnych. Wśród usług proponuje czyszczenie kanalizacji ciśnieniowo-hydrodynamicznie. Dzięki temu przeprowadza czyszczenie i udrażnianie instalacji zewnętrznych, udrażnianie kanalizacji i rur w zakresach średnic od fi 50 do 300 mm. OFMA współpracuje z firmami i klientami indywidual ...... więcej »

Dodano 15 maja 2018 11:13

👁 587 (0,3 dziennie)

Matex Sp. z o.o.

Jana Pawła II 15, Jelenia Góra (dolnośląskie)

Firma Matex z Jeleniej Góry zajmuje się sprzedażą wyposażenia łazienek, techniki grzewczej oraz instalacji sanitarnych i kanalizacyjnych. Istnieje nieprzerwanie od przeszło 25 lat, proponując swoim klientom świetnej jakości produkty oraz kompleksową obsługę. W swojej ofercie ma systemy ogrzewania podłogowego, rekuperację, Systemy Inteligentnego Domu, centralne odkurzacze, urządzenia pomiarowe, armaturę gazową, kotły, pompy ciepła, wymienniki wody, ceramikę sanitarną oraz baterie i osprzęt.... więcej »

Dodano 3 listopada 2021 07:45

👁 150 (0,22 dziennie)

HYDRO-TECH Paweł Waszczykowski

Tuszyńska 39/2, Andrespol, Łódź (łódzkie)

Przedsiębiorstwo HYDRO-TECH pomoże w przypadku kłopotów z siecią wodno-kanalizacyjną. Jest to doświadczone i uznane pogotowie kanalizacyjne i hydrauliczne, które świadczy usługi całodobowo, szybko i tanio. Ekipa korzysta z wysokiej jakości sprzętu, który pozwala sprawnie usunąć awarię. Wykonywane są m.in. próby ciśnieniowe, mechaniczne czyszczenie kanalizacji, przegląd inspekcyjny przewodów, przeróbki w sieci czy montaż armatury sanitarnej, kotłów grzewczych i systemów centralnego ogrzewania.... więcej »

Dodano 22 kwietnia 2021 10:36

👁 137 (0,16 dziennie)

Pogotowie Kanalizacyjne GORAQUA Łukasz Górecki

Nowoursynowska 151/ 37, Warszawa (mazowieckie)

Zespół pogotowia wod-kan GORAQUA rzetelnie i w krótkim czasie przyłączy sieć wodociągową czy kanalizacyjną na terenie Warszawy i okolic. Usługi firmy GORAQUA kierowane są zarówno do właścicieli domów jednorodzinnych, jak i właścicieli kamienic i bloków mieszkalnych, budynków instytucji publicznej i komercyjnych, a także hal, magazynów i innych budynków przemysłowych. Fachowcy firmy GORAQUA zapewniają wykonanie projektu i nowych przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych, w uzgodnieniu z właściwym ...... więcej »

Dodano 6 marca 2022 12:58

👁 112 (0,2 dziennie)

Zakład Usług Gazowych Instalacyjnych i Budowlanych Daniel Mrozek

Diamentowa 27/21, Lublin (lubelskie)

Zakład usług gazowych, instalacyjnych i budowlanych Daniel Mrozek realizuje kompleksowe usługi na terenie Lublina. Mowa tutaj zarówno o projektowaniu instalacji, jak również doradztwie i wykonawstwie czy przeprowadzaniu przeglądów. Na wszystkie zrealizowane usługi firma udziela aż 10-letniej gwarancji. Odbiorcami są osoby prywatne, a także różnego rodzaju instytucje. Zatrudniani monterzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i ukończyli wszelkie wymagane kursy.... więcej »

Dodano 8 lipca 2021 09:50

👁 142 (0,18 dziennie)